چه کسی یک وبلاگ نویس ویدیویی است؟ تفاوت بین وبلاگ نویس و بلاگر در راه های تبدیل شدن به یک بلاگر در اینستاگرام است


چه کسی وبلاگ نویس است و چه بلاگ؟

در این مقاله می خواهیم در مورد بلاگ نویسی با شما صحبت کنیم. اگر شما یک کاربر فعال و به طور مداوم به روز شده در شبکه های اجتماعی مختلف هستید ، به خوبی با نام وبلاگ نویس و بلاگر آشنا هستید. بارها و بارها شنیده ایم که چنین شخصی شجاع است و به همین دلیل درآمد کسب می کند. شما همچنین ممکن است این شغل را دوست داشته باشید و آن را از طریق چشم کار مشاهده کنید.

قطعاً خواهید دید که با یک فیلم ساده چقدر می توانند درآمد کسب کنند. بقیه این مقاله به شما می گویند چگونه می توانید پول بدست آورید ، و آنطور که فکر می کنید آسان نیست. اگر می خواهید از مدیریت این برنامه مطلع شوید ، مقاله مدیریت صفحه اینستاگرام ما را بخوانید.

Vlog چیست: Vlog مخفف Vlog است. اما خود این وبلاگ به این معنی است: در اینترنت افرادی وجود دارند که در مورد روحیه و زندگی خود و یا سبک خاصی شروع به نوشتن می کنند و حتی می توانند یک شغل بنویسند و آن را توضیح دهند و عموماً شروع به نوشتن درباره یک موضوع می کنند. آنها محتوای متنی تولید می کنند. این افراد وبلاگ نویسان نامیده می شوند.

اما شخصی که تمام موارد فوق را به صورت فیلم انجام می دهد مبتذل است. در حقیقت ، فردی که فیلم را به سبک ، عملکرد و سرگرمی ایجاد می کند و شروع به فیلمبرداری در مقادیر زیاد می کند و فیلم را توضیح می دهد. سرانجام ، شما آن را در یک شبکه اجتماعی ارسال می کنید.

این را هم باید بدانید که ولورین نه تنها در اینستاگرام نیست و اصطلاحات اصلی این موضوع از این برنامه به هیچ وجه شروع نشده است. در زیر ، به شما می گویم این مشکل از کجا رونق گرفته است.

داستان را فراموش نکنید. یک راه این است که دید بهتری داشته باشیم.

اگر مشتاق هستید ، مخاطبان رسانه های اجتماعی دیگر علاقه ای به خواندن متن های زیادی ندارند و وقت لازم را برای این کار می گیرند. حتی اگر فعالیت شما در اینستاگرام محدود باشد ، شاید متوجه شده باشید که محتوای ویدیو بیشتر از محتوای تصویر و متن بازدید می شود.

بنابراین اگر قصد داریم در هر زمینه ای که در آن کار می کنیم در اینستاگرام موفق باشیم ، باید نکات کوچک و مهم را دنبال کنیم. در ادامه بخوانید تا متوجه تفاوت بین یک بلاگر و بلاگر و نحوه کسب درآمد از این طریق شوید.

خوب ، من فکر می کنم شما تاکنون متوجه تفاوت بین دو نوع تجارت شده اید. اما اگر بخواهیم شفاف باشیم ، فردی که فقط محتوای متنی ، نوشتاری و تصویری تولید می کند ، از زوایای مختلف در زندگی خود و حتی در زندگی دیگران به عنوان یک وبلاگ نویس شناخته می شود.

اما کسی که همین کار را با کلیپ ویدیویی انجام می دهد ، ولورین نام دارد. این شخص می تواند تأثیر زیادی در تصمیم گیری افرادی که از او پیروی می کنند ، داشته باشد. دلیل این گروه از افراد تا حد زیادی روی زندگی مخاطبان تأثیر می گذارد زیرا آنها موضوعی را به صورت حرفه ای ردیابی می کنند و بدون هیچ گونه توقعی اطلاعات صحیح را به شما می دهند.

اگر قصد دارید از این طریق درآمد کسب کنید یا شغل اول و حتی شغل دوم خود را بدست آورید ، باید قبل از شروع چند مورد را بدانید.

خوب ، قبل از هرگونه اقدامی در مورد این نوع درآمد ، مراحل زیر را بخوانید:

 1. آیا هدفی را برای این کار انتخاب کردید؟ آیا هدف شما فقط کسب درآمد یا علاقه به آموزش افراد و گسترش اطلاعات مورد نظر شماست؟
 2. شما چه شغلی یا شغلی را دوست دارید؟ یا چه اطلاعاتی را می خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید؟
 3. در شبکه های اجتماعی خود چند پیاده پیگیری کرده اید؟ آیا می دانید چگونه کار می کند؟ آیا شما از این مشکل آگاه هستید؟
 4. آیا خودتان را برای دشواری دریافت نظرات منفی یا واکنش های منفی آماده کرده اید؟
 5. آیا به اندازه کافی اعتماد به نفس دارید که جلوی دوربین بایستید؟
 6. بعضی اوقات برای ساختن فیلم باید ظاهر خود را تغییر دهیم. آیا شما رسمی تر هستید؟

در این بخش یاد می گیریم که چگونه در وبلاگ خود و هر برنامه دیگری وبلاگ نویسی شوید. شخصی که تمام وقت خود را در این زمینه اختصاص داده است ، با نکات کوچک در اینستاگرام آشنا است. اگر این نکات را نمی دانید ، یکی از این موارد ایجاد برجسته اینستاگرام است.

کسب درآمد از Wolverine به آسانی که در شبکه های مختلف می بینید نیست. اما کار چندان سختی نیست.

هدف شما از وبلاگ نویسی چیست؟

آیا شما این کار را برای تفریح ​​یا پول درآوردن انجام می دهید؟ تعیین کنید که چرا باید این کار را انجام دهید. اگر قصد درآمدزایی دارید ، باید تمام توصیه ها را در این رابطه دنبال کنید. اگر این برای تفریح ​​است ، لازم نیست از قوانین خاصی پیروی کنید. یک استراتژی تولید محتوای اینستاگرام به شما کمک می کند تا محتوای بهتری را ایجاد کنید

چه اطلاعاتی را می خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید؟ در اینجا چند روش برای دیدن آن و دیدن در چه گروهی قرار دارد:

 • شما از قبل اطلاعاتی را می دانید که حرفه ای هستید و می توانید از آنها استفاده کنید
 • شما از یک منبع اطلاعاتی دارید و می خواهید آن را به مردم آموزش دهید
 • شما اطلاعاتی ندارید و فقط به یک زمینه خاص علاقه دارید

اگر از قبل چیزی اطلاعاتی ندارید ، اما اگر دو مورد آخر را انتخاب می کنید ، باید بدانید که باید خیلی جدی تر از افرادی که در یک زمینه حرفه ای کار می کنند کار کنید. برای تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس اینستاگرام یا شبکه دیگر ، ابتدا باید در یک زمینه حرفه ای شوید و سپس شروع به یادگیری یا تولید محتوا برای دیگران کنید.

برای خودتان ببینید که چه تعداد نظرات و نظرات منفی از طرف افرادی که محتوا را با زور یا عدم اطلاعات تولید می کنند دریافت می کند. بنابراین اصلاً این کار را نکنید.

حتماً در منطقه مورد علاقه خود 6 پیاده روی را در شبکه های اجتماعی مختلف و با ملیت های مختلف دنبال کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک کارگاه نجاری را ترتیب دهید ، 3 نجار ایرانی و 3 ایرانی غیر ایرانی را دنبال کنید و مطالب تولید شده آنها را با فیلم ها بررسی کنید تا در مورد این منطقه اطلاعات کسب کنید. یک وبلاگ نویس حرفه ای صفحه خود را به یک تجارت تبدیل می کند. برای ایجاد کسب و کار اینستاگرام کلیک کنید.

در هر زمینه ای که کار می کنید ، افرادی هستند که با شما و محتوای شما تولید می کنند. این افراد ، رقبا یا کسانی هستند که از شغل شما انتقاد می کنند و محتوای شما چگونه ایجاد می شود.

نکته مهم این است که شما روح و جنبه کافی برای کار دارید. باید تحمل کنید که در بعضی موارد واکنشهای منفی و حتی تحقیر را بشنوید. این مورد برای بیشترین نگرانی افراد نیز وجود دارد.

آیا به اندازه کافی اطمینان دارید که جلوی دوربین ظاهر شوید؟ آیا تاکنون فیلم کوتاهی درباره خودتان گرفته اید؟ بعد از تماشای این فیلم چه احساسی دارید؟ اگر از تماشای فیلم های خود لذت نمی برید ، به یاد داشته باشید که دیگران نیز از آنها لذت نخواهند برد.

برای تبدیل شدن به یک شرط رایج ، باید در مورد اعتماد به نفس و قوانین ایجاد فیلم بدانید.

به یاد داشته باشید که برخی از فیلم ها را در اوایل کار بگیرید ، مسئله را برطرف کنید و سپس آنها را منتشر کنید.

فرقی نمی کند که شما Wolverine یا Influencer (قرن مجازی) باشید که مشاغل پیروان فن را جمع می کند ، مهم نیست که آیا با یک پیام جلوی دوربین می آیید یا خیر. اما اگر می خواهید فردی با نفوذ باشید. شما باید به بهترین وجهه خود نگاه کنید وقتی صحبت از مردم می شود و آنچه موافق هستند. داشتن کت و شلوار یا لباس اداری خوب نیست. پوشش معقول

راه های تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی یکسان است و هیچ تفاوتی با هم ندارد. اما همه چیز با لوله شروع شد. عابران پیاده مشهور جهان در این برنامه فعال هستند و سایر شبکه های اجتماعی برای آنها اولویت کمتری دارند.

اما در ایران به دلیل مسئله فیلتر شدن ، مشکلاتی وجود دارد که افراد معمولاً در مورد نحوه تبدیل شدن به وبلاگ نویسان اینستاگرام به دنبال آن هستند. بقیه مقاله به شما می گویند که چگونه در اطراف خود ثروتمند شوید. نکته مهم دیگری که باید بدانید نحوه قرار دادن alt (متن اینستاگرام) بر روی عکس های اینستاگرام است.

بیایید چند دقیقه معنی Wolger را در اینستاگرام کنار بگذاریم و به سمت قوانین مهم یا موارد مهم در این زمینه برویم.

 1. موضوع رایگان است
 2. شما رسمی نیستید
 3. انواع شبکه های اجتماعی

اگر به دنبال درآمدزایی هستید یا از آن لذت ببرید نگران نباشید. می توانید هر موضوعی را که می خواهید انتخاب کنید. حتی موضوعاتی که برای شما عجیب به نظر می رسد می توانند به خصوص در مورد پیروان محبوب باشند.

فراموش کنید چون در یک کار خاص هستید ، باید همان شغل را انتخاب کنید و محتوا را تولید کنید. هیچ قانونی برای انتخاب رشته کاری وجود ندارد. در خارج از ایران ، کسانی که در این کار شرکت می کنند در زمینه های مختلف فعالیت می کنند.

اما ممکن است ما فکر کنیم که تأثیرگذار باید زن باشد ، گمراه شویم. هیچ محدودیتی وجود ندارد و همه انواع می توانند کار کنند.

توجه داشته باشید که شما در ابهامات اجتماعی فعال هستید و این شبکه ها وابسته به هیچ سازمانی در کشور نیستند. بنابراین هیچ تشریفاتی در کار شما وجود ندارد. می توانید فیلم های خود را مانند یک مجله خبری ردیابی کنید ، یا می توانید در مورد هر الگویی که می شناسید صحبت کنید. برای موفقیت در تجارت در شرکت های وابسته به شما بیش از شانس نیاز دارید. جوانب مثبت و منفی اینستاگرام Fick Follower را بخوانید.

اگر واقعاً به دنبال کسب درآمد هستید ، محدود به اینستاگرام نباشید. درست است که این برنامه در ایران بسیار پرطرفدار است ، اما تنها راه ارتباطی نیست. ممکن است فقط در فیس بوک یا واتس اپ وجود داشته باشد ، ممکن است در تلگرام و نه در اینستاگرام افرادی باشند. شبکه های ایرانی مانند آپارات و … را از دست ندهید.

اما شبکه های اجتماعی که می توانید با آنها کار کنید:

 • کابل
 • اینستاگرام
 • برنامه WhatsApp
 • ولز
 • معلوم میشود
 • پیش نمایش
 • YouTube
 1. یک اسپانسر دریافت کنید
 2. تبلیغات
 3. شهرت
 4. شبکه های اجتماعی
 5. مقایسه
 6. از صندوق بیرون بیایید

اینگونه است که همه گرگهای دنیا درآمد کسب می کنند. می توانید یک اسپانسر برای خود پیدا کنید و فیلم های خود را با این اسپانسر به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال ، یک رستوران به شما پول می دهد و از شما می خواهد که در عوض آن را نامگذاری کنید یا آن را پیشنهاد دهید. این می تواند در همه فیلم های شما ادامه یابد. به عنوان مثال ، در هر ویدئویی که ایجاد می کنید ، می نویسید یا به حامی رستوران می گویید …

ارسال دنبال کننده در اینستاگرام به شما کمک می کند تا سریعتر به هدف خود برسید.

از شرکت های مختلف ، چه در زمینه شما و چه در زمینه دیگری ، می توانید محصولات شرکت ها را تبلیغ کنید.

اگر در انجام این کار بسیار حرفه ای هستید و از طرفداران محبوب هستید ، افرادی که در زمینه خود فعالیت می کنند به شما خواهند رسید و از شما درخواست تبلیغات می کنند.

اگر به خوبی در YouTube یا Aparat کار می کنید و فیلم های شما عالی مشاهده می شود ، می توانید از این شبکه ها استفاده کنید.

محصولات این دو شرکت را با یکدیگر مقایسه کرده و پس از معروف شدن در این روش درآمد کسب کنید. هنگام مقایسه محصولات مرتبط ، پیروان اعتماد به نفس بیشتری در خرید دارند و بیشتر به کالایی می روند که ویژگی های بهتری را برای آنها برگزیده اید. بنابراین شرکت های بزرگ برای مقایسه محصولات خود و پرداخت هزینه مقایسه به شما می آیند.

افتتاح جعبه های هدیه راهی برای بسیاری از عابران مشهور برای کسب درآمد است. آنها محصولی از صفر تا صد را نقد و بررسی می کنند تا ببینند آیا می خواهید این محصول را خریداری کنید.

در این حالت ، شما باید صادق باشید. به ویژگی های خوب و بد آنگونه که هست فکر کنید تا پیروان بتوانند صداقت شما را درک کنند و مؤثرتر باشند. استراتژی هشتگ را در اینستاگرام فراموش نکنید.

توجه داشته باشید که گرفتن پول از شرکت ها همیشه نمی تواند حقوق شما باشد. بعضی اوقات می توانید کالای مورد نظر خود را به عنوان هزینه دریافت کنید.

 1. سنت ممنوعه
 2. بارگیری وجود ندارد
 3. کپی کردن ممنوع است

خودت باش. اگر قرار بود دقیقاً کاری را انجام دهید که شخص دیگری چه در خارج از کشور و چه در داخل ایران انجام داده باشد ، بهتر است او را ببوسید و کنار بگذارید. به عنوان مثال ، وبلاگ مسافرتی چیست؟ این را انتخاب کنید ، با یک گرگ معروف آشنا شوید و دقیقاً از کاری که او انجام می دهد تقلید کنید!

منظورت ، مثل نمک ، و نوع آن ، آه؟ آیا سبکی ندارید پس چرا گرگ شدید؟ آن را آنجا بگذار

آیا شما شاخ مجازی هستید؟ آیا شما به طرفداران آمده در کار خوب ادامه دهید.

اما اگر واقعاً به دنبال شهرت و محبوبیت هستید ، سلیقه زیادی را کنار بگذارید و سخت کار کنید. بگذارید مردم آنها را دوست داشته باشند تا بتوانند بخندند و از آن لذت ببرند

برای خود محتوا ایجاد کنید. این اشتباه است که همان مطالب را دقیقاً مانند شخص دیگری ارسال نکنید. پیروان داروئی نمی شوند و در همه جا انرژی می شوند. از دست دادن شخصی نیز روی کار شما تأثیر می گذارد. پس خودت باش

لوری یکی یک راه برای درآمدزایی از اینستاگرام. شما بیش از 20 راه دیگر برای کسب درآمد از اینستاگرام دارید. بنابراین اگر می خواهید در این زمینه فعالیت کنید ، اطلاعات خود را افزایش داده و فعالیت خود را به سرعت شروع کنید تا کسی در این زمینه جایگزین شما نشود. اگر نمی توانید از ولاگری درآمد کسب کنید ، آموزش رایگان اینستاگرام ما را مطالعه کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: چه کسی یک وبلاگ نویس ویدیویی است؟ تفاوت بین وبلاگ نویس و بلاگر در راه های تبدیل شدن به یک بلاگر در اینستاگرام است

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا