عمومی

قرنطینه – کاما


شرایط را برای خودمان درست کنیم :)
از طرف ما وضعیت درست کنید 🙂

ما این روزها در قرنطینه هستیم و این بار به دلیل نحوه درهم آمیختن زندگی ما برای همه سخت تر می شود. برای غریبه هایی مثل من ، این می تواند مشکل تر باشد. به شخصه ، از آنجا که پروژه من بیشتر یک تیم است ، حرکت رو به جلو دشوار شده و تولید من کاهش یافته است. سوال معمول من برای مقابله با موضوعات و چالش های جدید: شما با این شرایط چه می کنید ؟!

من فکر می کنم برای بهتر شدن اوضاع ، ابتدا باید لیستی از مشکلاتی تهیه کنیم که باعث نارضایتی ما شده و سپس سعی در حل آن داریم.

قبل از اینکه بقیه را بخوانم ، اکنون به شما می گویم که این پست کمی شخصی است و گفتم چون احتمالاً با این مشکلات سر و کار داشتید ، قصد دارم برخی از آنها و راه حل خود را با شما به اشتراک بگذارم.

لیست من در این مدت این موارد بود:

1) رد کردن خروجی: از آنجا که مجبورم از راه دور کار کنم ، اصلاحات زیادی را از دوستانم در شبکه های اجتماعی دریافت می کنم. از طرف دیگر ، اعضای خانواده نمی دانند که من کار می کنم و شروع به صحبت با من می کنند … مهمترین دلایل کاهش کارایی شغل من است.
2) بیش از حد مشغول کار: بهره وری کم به من این امکان را می دهد که وقت بیشتری را برای شغل خود اختصاص دهم ، بنابراین بیشتر از 10 ساعت را در برخی روزها می گذرانم. فکر می کنم این بدترین چیز است: وقت زیادی را صرف کار کردن کنید.
3) عدم ورزش: در طی 5 ماه گذشته که من دویدم و یکی از بهترین زمان های من هدر دادن انرژی و تمرکز بهتر روی کارم است که به دلیل قرنطینه امکان پذیر نیست.
4) کمبود خواب: وقتی صبح زود از خواب بیدار می شوم ، بدنم احساس خستگی می کند و سریعترین زمان ممکن است که از ساعت نه صبح بیدار شوم …

اما پاسخ هایی که تاکنون برای حل مشکلاتم در نظر گرفته ام:

1) من محیط کار خانه را کاملاً از هم جدا می کنم و وقتی کار می کنم ، مقاله ای با محتوا “الان کار می کنم ، لطفا بعداً صحبت کنید” را در مورد خانواده ام می نویسم. برای مدیریت شبکه های اجتماعی ، اول از همه ، من فقط گروه کاری خود را در واتس اپ مرور می کنم ، پیام های شخصی من را در اینستاگرام ، تلگرام و لینکدین 3 بار در روز بررسی می کنم و زمان استراحت را بررسی می کنم.
2) من زمان کار خود را تغییر می دهم ، و وقتی استراحت می کنم کاملاً از محیط کاری که خودم ایجاد کردم خارج هستم.
3) برنامه ای به نام Female Fitness را بارگیری کرده ام که می گوید تمرینات روزانه در خانه است و طول هر تمرین حدود 10 تا 15 دقیقه است. او هم تمرین هوازی خوبی دارد و هم تمرین قدرت. به جای اینکه بتوانید در این شرایط اجرا کنید ، از این برنامه استفاده کنید. من فکر می کنم نسخه ای از تکالیف برای آقایان در همین قالب وجود دارد.
4) بنابراین فکر می کنم هرچه زودتر بخوابم ، بیدار می شوم. بنابراین برنامه روزانه قبل از ساعت 10 شب برنامه ریزی شده است تا زود بیدار شوم

یک نکته من یک فرد عادی نیستم که بگویم از ساعت 9 صبح تا 10:30 صبح باید این کار به پایان می رسید …
من برای این روز برنامه های کلی را تهیه می کنم و می دانم که در طول روز و تا مأموریتی که تعیین کرده ام تمام می شود و اگر اینطور باشد ، یا برنامه های من دیگر به ذهنم خطور نمی کند یا چیزی وجود دارد که باید حل شود 🙂

سرانجام ، می خواهم بگویم که ما حتی در صورت انزوا تلاش می کنیم “چیزهایی را برای خودمان درست کنیم”.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: قرنطینه – کاما

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا