دانش و فناوریکسب و کار های برتر ایجی مارکت

شستشوی نمای ساختمان و عایق کاری نمای رطوبتی

تاثیر شستشوی نمای ساختمان

تاثیر نماشویی در شهرهای کرج و تهران بر روی فروش یک ملک بسیار حائز اهمیت می باشد. زیبایی نمای بیرونی ساختمان یک عامل چشمگیر است، اما در صورتیکه نمای ساختمان کثیف نباشد. در نگاه اول وجود گرد و غبار موجود در هوا که بر روی سطح نمای ساختمان قرار دارد موجب ظاهری زننده از ساختمان میشود. نمای بیرونی ساختمان بیانگر داخل ساختمان می باشد و تاثیر مستقیم بر روی قیمت ملک خواهد داشت. ممکن است نمای کثیف یک ساختمان مانع از به فروش رفتن یک ملک شود.

آلودگی های ناشی از ذرات معلق در هوا ممکن است در صورت تمیز نشدن موجب لکه بر روی نما به شکل دائمی شوند. بعضی از لکه ها بخاطر ماندگار شدن و عدم پاک شدن بر روی نمای ساختمان باقی بمانند. افزایش روزمره ی خودروها و آلودگی هایی که از خودرو ها در هوا ترشح میشوند موجب کثیف شدن نمای ساختمان میشوند. همه این عوامل موجب میشوند که شما به شستشوی نما علاوه بر زیبایی ساختمان برای زدودن آلودگی ها اهمیت دهید.

قیمت شستشوی نما

هزینه شستشوی نما

قیمت شستشوی نما به عوامل متفاوتی بستگی دارد از نوع مصالح ساختمانی به کار برده شده در نما تا مواد به کار گرفته شده در شستشو. با افزایش روز افزون قیمت مواد شوینده هزینه ی شستشوی نما نیز میتواند متغیر باشد. حال آنکه باید در نظر گرفت که جنس نمای ساختمان از چه مواد و مصالحی است. در شهر های صنعتی و بزرگ که در حال توسعه می باشند سرعت کثیف شدن نمای ساختمان بسیار بالا است.

نمای ساختمان ها در شهر های بزرگ بیشتر در معرض آلودگی می باشد چرا که میزان ریزگرد های موجود در هوا بیشتر است. شهر های صنعتی بخاطر وجود کارخانجات بزرگ عمدتا هوای آلوده ای دارد پس آلودگی های موجود در هوا بیشتر می باشند. ساخت و ساز در شهر نیز ریز گرد های بیشتری را وارد هوا و آلودگی آن میشود. پس با وجود این همه ریزگرد که بر اثر عوامل متفاوت در هوا معلق هستند و بر روی سطح نمای یک ساختمان می نشینند شستشوی نما اجباری است.

برای عایق رطوبتی دیوارهای ساختمان هم قبل از اجرا از شستشوی نما برای پاک کردن سطح مورد نظر استفاده میشود که از نظر هزینه ای نصف قیمت داده میشود.

قیمت کنترات شستشوی نمای ساختمان

قیمت کنترات شستشوی نمای ساختمان

قیمت شستشوی نما به متراژ ساختمان و میزان آلودگی های موجود بر روی سطح نما نیز بستگی دارد. باید بدانید که هر چقدر میزان آلودگی بیشتر باشد قیمت نیز تغییر خواهد کرد. همچنین روش های شستشو با یکدیگر تفاوت دارد و میتواند بر کم و زیاد شدن قیمت متری شستشوی نما تاثیر گذارد. برای شستشوی نمای ساختمان میتوان از روش های متفاوتی استفاده کرد.

هر یک از روش ها هزینه های خاص خود را در بر خواهد داشت. شستشوی نما را میتوان گفت میشود با طناب و یا راپل انجام داد. شستشو با سند بلاست، واتر جت، ابر وطی و استفاده از مواد نانو صورت می گیرد. عمدتا شستشوی واتر جت که یک دستگاه قوی که آب را با فشار بالا بر روی نما میریزد استفاده میشود. هزینه ها برای روش کنترات و متری متفاوت است و از متری 25 هزار تومان شروع تا به متری 60 هزار تومان میرسد. با توجه به این که شما درخواست دوباره شویی داشته باشید یا نه قیمت متفاوت خواهد بود.

قیمت شستشوی نمای ساختمان

تیم جهان فرود و خدمات شستشوی نما

تیم حرفه ای و حاذق جهان فرود برای متراژ های بالای دو هزار متر بر روی قیمت شستشوی نما یک تخفیف بیست درصدی اعمال می کنند. برای شستشوی نمای ساختمان شما نمیتوانید از افرادی که اطلاعی از این کار ندارند استفاده کنید. کار شستشوی نما یک حرفه می باشد که علاوه بر قدرت بدنی کافی و جسارت نیاز به تخصص دارد. استفاده کردن از مواد آسیب زا به مصالح به کار رفته در نما موجب پوسیدگی و یا خراب شدن نمای ساختمان می شود. جالب است بدانید که اگر از مواد مناسب برای هر جنس مصالح استفاده کنید علاوه بر پاک نشدن آلودگی ها موجب آسیب به بافت نما نیز خواهد شد. تیم حرفه ای جهان فرود با کادری با تجربه ی بالا و متخصص در این زمینه آماده ارائه خدمات شستشوی نما در شهر های تهران و کرج خواهد بود.

شستشو با واتر جت

قیمت شستشوی نما زمانی که نتیجه کار بی نظیر باشد از اهمیت کمتری برخوردار خواهد شد. تیم درجه یک جهان فرود علاوه بر کارکنان حرفه ای برای شستشوی نما از جدید ترین دستگاه های واتر جت با قدرت بسیار بالا در پمپاژ آب استفاده میکند. باید بیان کرد که این تیم علاوه بر مجرب بودن در حرفه ی خود ابزار آلاتی حرفه ای و نوین برای شستشو استفاده میکنند.

میزان قدرت پمپاژ آب در دستگاه های واتر جت تیم جهان فرود به حدی زیاد است کا موجب نابودی تمام آلودگی ها بر روی نما میشوند. آب به خودی خود تمامی آلاینده ها را از بین میبرد اما باید بدانید که استفاده از مواد شوینده نانو و دستگاه واترجت نیز تاثیر بسزایی خواهد داشت. قیمت ارائه شده توسط تیم جهان فرود با سایرین نسبت به نتیجه ی کار قابل مقایسه نخواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا