عمومی

تجزیه و تحلیل مستقل از تحقیقات ما!


با نگاهی به نمودار اطلاعات موجود در کانال تجاری و به دست آوردن آقای عادل طالبی ، متخصص شناخته شده بازاریابی دیجیتال ، تصمیم گرفتم چند خط در مورد پیشنهاد او بنویسم.

https://t.me/kar_kasb

1. بارگیری رایگان

شاید یکی از معروف ترین و جالب ترین عبارات ایرانیان ما در وب این باشد که می توانیم مطالب مورد نظر خود را بارگیری کنیم و فقط با چند کلیک و یک گوگل ساده از آن لذت ببریم.

به نظر می رسد فقدان قوانین سختگیرانه حقوق محتوا با اصطلاحات “بارگیری” ، “فیلم” ، “تصویر” و “بازی” و عباراتی مانند “جدید” و “جدید” در “” در صدر این لیست قرار گرفته است. رتبه بندی های عالی است و به نظر می رسد که نتایج تا ماه ها ، سالها و حتی دهه ها به کار خود ادامه دهند تا این قوانین در کشور تصویب شوند و ما می توانیم از قسمت 6 این نمودار برای سالهای آینده استفاده کنیم!

2. قلبهای محبوب اینستاگرام … با تشکر از فیلتر تلگرام !!

کاملاً طبیعی است که شبکه های اجتماعی در ایران ، مانند تقریباً سایر کشورهای جهان ، در صدر این ترتیب قرار بگیرند که البته اگر مسئولان کشور ما با این کابل موافق نبودند و مجبور به استفاده از آن می شدند ، بهتر بود. از پیچ و خم عبور نکردیم.

ضمن تشکر از عدم وجود نام و محصولات محلی در این میان ، مدیران پلتفرم رسانه های اجتماعی حتی نمی توانند آنها را در سایت دیوار بفروشند و آنها را روی دیوار مهربانی قرار دهند.

3. اقتصاد خانواده

با توجه به وضعیت اقتصادی ناپایدار کشور در سالهای اخیر و لزوم درک قیمت کالاها امروز (سایت “دیوار”) و قیمت “طلا” ، آنها همچنین بیان اقتصادی در این لیست داشتند ، اگرچه مقامات دولتی از نزدیک دنبال می کنند. خواهیم دید که به نوسانات شدید بازار ارز و خودرو و … نگاه می کنیم که چرا چنین کلمه ای در این لیست وجود ندارد.

البته ، من می توانم یک راه ساده تر برای جمع آوری پول برای خانواده ها ، افزایش دانش بازاریابی دیجیتال و سپس شروع یک تجارت خانوادگی کوچک را پیشنهاد کنم.

اکنون بین ما می خواهم همین کار را انجام دهم و تصمیم گرفتم به دلیل ضعف خود در این زمینه در دوره بازاریابی دیجیتال شرکت کنم و امیدواریم که این پیشنهاد به گزارش بعدی منتهی شود که من با 20 کلمه در مورد وضعیت کاربران اینترنت در ایران خواندم. اولین نفری باشید که برای کاربران جستجو می کند.

https://ffo.ir/takhfif250

4- به ما اطلاع دهید که چه خبر است

سال گذشته ، ایران در میان انواع وقایع عجیب و غریب باورنکردنی قرار داشت ، که می توانست برای هر سال در هر کشور دیگری سالها در آن سرزمین اتفاق بیفتد !!

از رویدادهای سیاسی ، اقتصادی و بین المللی برای رویدادهای ورزشی و فرهنگی استفاده کنید که اصطلاحات “اخبار” ، “گوگل” ، “اخبار” ، “ورزش 3” ، “ورزش” ، “گوگل” و حتی شرایط رسانه های اجتماعی را در اختیار شما قرار دهند زیرا به راحتی در این لیست جای می گیرد و رتبه بندی می کنید. خوب

البته ما ایرانی ها بیشتر از خود ورزشی عاشق اخبار ورزشی هستیم و اخبار را بیشتر از کتاب می خوانیم و این فرهنگ بدون هیچ گونه تأثیری نیست.

5- گل

من ساعت ها در این لیست به این عبارت فکر کرده ام و به نتیجه خاصی نرسیده ام و فقط به گزینه هایی رسیده ام که در ادامه به آنها خواهم پرداخت و امیدوارم که به من بگویید کدام گزینه دقیق تر است.

الف) ما ایرانی ها علاقه مند به گل و گل و گل و مطالعه این روند در اینترنت هستیم.

ب) به یاد الهه خدا ، گل عزیز به استرالیا ، ما همچنان این عبارت را تکرار می کنیم و آن گل تاریخی را دوباره بررسی می کنیم.

الف) ما به دنبال راه حلی هستیم که بتواند در این حالت ما را به گل تبدیل کند.

د) گیاه گریزان شما احتمالاً در صورت ریزش آن را جستجو می کنید (در فرایند کاشت بصورت آنلاین جستجو کنید و شناخت علمی و مفهومی از این محصول داشته باشید).

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: تجزیه و تحلیل مستقل از تحقیقات ما!

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا