عمومی

اسکی و آموزش – کاما


سورپرایز Coronavirus باعث تعطیلی ناگهانی مدارس و دانشگاه ها شد. بسیاری از معلمان و استادان در سراسر جهان و در ایران وجود دارند که برای ارائه آموزش مجازی آموزش دیده اند و فقط آموزش و ارزیابی را در قالب ترم می دانند.

حضور این معلمان آموزش دیده اثرات مخرب فاصله از محیط تربیت بدنی را بر دانش آموزان تشدید کرده است. بعضی از دوره ها برای دانشجویان نقش اساسی دارند و تأثیر منفی بر یادگیری آینده و عملکرد حرفه ای دارند.

از جمله مشکلاتی که معلمان غیر آموزش دیده با آن روبرو هستند عبارتند از: عدم آشنایی با نحوه ارائه دوره ها در رسانه ها و شبکه های مجازی ، عدم توانایی برقراری ارتباط موثر با دانش آموزان و عدم توانایی در ارائه ارزیابی مناسب از روند کار فراگیران.

به این محدودیت های اعمال شده در استفاده از ابزارهای آنلاین آموزش در کشور ، سرعت پایین شبکه ، نبود شبکه قوی و جامع آموزش مجازی داخلی و حذف فراگیران از فضای مجازی برای آموزش اضافه کنید.

با کمک وزارت علوم و آموزش و پرورش ، معلمان ، اساتید دانشگاهها ، دانشجویان و فارغ التحصیلان باید شکاف ها را برطرف کرده و در مورد راه های جلوگیری از بروز حوادث مشابه در آینده فکر کنند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: اسکی و آموزش – کاما

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا