عمومی

آمار بازدید از مطالب من در سال 1998

اگر نتوانم موفقیت را اندازه گیری کنم ، هیچ چیزی ندارم.

اشتباه نکنید ، این بدان معنی نیست که شما می خواهید بهترین باشید یا می خواهید چیزی را ثابت کنید ، اما تنها چیزی که می تواند به من در بهبود کمک کند نقشه راه است ، از مسیری که من گرفتم تا دریابید که چه چیزی را پشت سر گذاشتم. . تصویری کلی که می تواند به راحتی نشان دهد چگونه تلاشهای من بر جامعه من تأثیر گذاشته است.

تماشای ویدیوی آمار مخاطبان من:

https://cdn.virgool.io/annual-report/1398/gbbuufscgquk-fU18E.mp4

در سال 98 کاملاً هستم 9 من پست را در کاما و پست های خود قرار دادم 58 من عاشق مردم بودم 7 نظرات آنها را در پست های من به اشتراک بگذارید امسال 10 شخصی در کاما دنبال من شد تا پست بعدی من را بخواند. اما آنچه این موفقیت را ارزشمندتر می کند این اثری است که این انتشارات به جای گذاشت.

طبق آمار 652 پست های من بارها و بارها خوانده شده است 33،041 این ثانیه ها در مطالعه وی سپری شد که با توجه به جمعیت 72،940،000 نفر با دسترسی به اینترنت در ایران ، توانست 0/000453 دوم ، خواندن دیجیتالی فرد را در کشور افزایش دهید. خیر با وجود کوچک بودن آن ، اثری عالی و با ارزش است.

اما این اعداد فقط توضیحی است درباره آنچه که من برای مخاطبان خود آورده ام. با ارسال پیام های خود در ناحیه کاما ، توانستم مصرف کاغذ را ذخیره کنم – یعنی اگر می خواستم پست هایم را چاپ کنم و برای هر خواننده ارسال کنم. 2،781 از کاغذ استفاده شد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: آمار بازدید از مطالب من در سال 1998

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا