عمومی

OAuth را با استفاده از PHP و JS iframe کنترل کنید


این روزها به جای وارد کردن تمام اطلاعات برای ثبت نام و ورود به سیستم ، از حساب های شبکه های اجتماعی و سایر حساب ها استفاده می شود که روشی بسیار جالب است که در سال های اخیر در وب سایت ها مشاهده شده است.


OAuth که نسخه جدید آن به OAuth2 معروف است ، پروتکل استانداردی است که وظیفه احراز هویت مشتریان و بازیابی اطلاعات آنها را بر عهده دارد و برای وب ، دسک تاپ ، تلفن همراه و غیره استفاده می شود.

در حقیقت ، شرکت های Blood Kefar Mian API ها را بر اساس این پروتکل طراحی می کنند تا برنامه نویسان بتوانند از طریق این API ها ، از جمله این ارائه دهندگان خدمات عالی Google و LinkedIn Twitter و غیره ، اطلاعات کاربران کاربران را شناسایی و به دست آورند. نام جسم


اخیراً در طی یک پروژه که مسئولیت آن را بر عهده گرفتم ، تصمیم گرفتم صفحات ورود و عضویت را با امکان ورود به سیستم و ثبت نام در گوگل و لینکدین طراحی کنم. پس از طراحی این صفحات به طور جداگانه ، مشتری تصمیم گرفت که این صفحات به صورت مشروط نمایش داده شوند. از آنجایی که این پروژه با استفاده از cms وردپرس اجرا شده است ، من نمی خواهم فایل هدر زیادی را ذخیره کنیم ، و از آنجا که ما به این صفحات به طور جداگانه احتیاج داشتیم ، تصمیم گرفتم که آنها را از طریق ورود به سیستم های iframe و modal bootstrap 4 درج کنیم. من پیاده سازی کردم ، اما این امر به دلیل مشکلات امنیتی که در iframes رخ نمی دهد ایجاد کرده است. وب سایت غیر از خود وب سایت با iframes بارگذاری شده است ، بنابراین ما در ثبت نام و ورود به سیستم با Google و LinkedIn مشکل داشتیم.

بنابراین اولین کاری که من کردم ایجاد یک عملکرد ساده در JavaScript است که می تواند یک پیوند جدید را با پیوندی که به عنوان پارامتر پارامتر باز می کند باز کند.

function load_api(link){
window.open(link,'auth','width=450,height=600,left=200,top=150,toolbar=1,status=1');
}

پیوند به صفحه ورود با برچسب شما آدرس ارجاع به دست آمده از طریق Google oauth را به عنوان پارامتر عملکرد ایجاد و مشخص کرده اید:

');">sign in with google

تاکنون لینک ارجاعی ایجاد کردم که در یک پنجره 450 600 600 پیکسل باز شد (فکر می کنم) ، و پس از ورود به سیستم با گوگل ، به صفحه ورود هدایت شد ، بنابراین مجبور شدم تا پنجره باز را ببندم و پنجره اصلی به نام من نیز در حال به روزرسانی ابزار افتتاحیه بود. (جاوا اسکریپت) به منظور بازیابی داده ها و شناسایی کاربر ، بنابراین من این کار را کردم:

echo('

وظیفه این کد این بود که ابتدا صفحه بازشو را بارگیری مجدد کنید و سپس آن را ببندید (پس از تایید ورود ، این کد را گذاشتم)


برای من یک چالش هیجان انگیز بود که به او بگویم که آن را در اینجا ثبت نام کند تا برای کسی مفید واقع شود

از چالش ها نترسید 🙂

https://github.com/thephpleague/oauth2-google

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: OAuth را با استفاده از PHP و JS iframe کنترل کنید

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا