دانش و فناوری

هوم پاد اپل با نمایشگر LCD


شایعه شده است که اپل درحال کار بر روی یک هوم پاد جدید با نمایشگر LCD لمسی در بالای آن است و ما قبلاً تصاویری از این دستگاه معرفی نشده را در سراسر وب مشاهده کرده ایم. اکنون، کلکسیونر محصولات اپل، Kosutami، با تصویر جدیدی بازگشته است که بخش دیگری از یکی از نمونه های اولیه هوم پاد آینده را نشان می دهد.

هوم پاد اپل با نمایشگر LCD

در پستی در X، کاربر Kosutami یک جزء از نمایشگر هوم پاد را نشان می دهد که شامل یک شیشه خمیده بزرگ است که تقریباً تمام سطح بالای بلندگو را می پوشاند. این قطعه با نمونه اولیه هوم پاد که پیش از این با صفحه نمایش LCD خمیده فاش شده بود، مطابقت دارد. به عنوان مثال، هوم پاد فعلی دارای یک سطح لمسی صاف با LEDهای متعدد برای نشان دادن ترکیب رنگ است.

مدتی است که شایعات درباره ایده هوم پاد با نمایشگر توسط اپل بررسی می شود. طبق گزارش های قبلی، اپل به صورت داخلی روی بسیاری از نمونه های اولیه هوم پاد با نمایشگر کار کرده است، ازجمله نمونه ای که شبیه به آمازون Echo Show است. بااین حال، با توجه به قطعه ای که امروز فاش شده است، به نظر می رسد نمونه اپل کمتر جاه طلبانه خواهد بود، با یک صفحه نمایش در بالا برای نشان دادن اطلاعات سریع.

هوم پاد اپل با نمایشگر LCD

هوم پاد اپل با نمایشگر LCD

پیش از این فاش شده بود که نمایشگر هوم پاد آینده می تواند اطلاعات اولیه در مورد رسانه درحال پخش در برنامه هایی مانند Apple Music و Apple Podcasts را نشان دهد. نمایشگر هوم پاد همچنین می تواند اعلان های مهمی را نشان دهد که به طور بالقوه به کاربران اجازه می دهد به تماس های تلفنی و پیام ها پاسخ دهند.

در همان زمان، کدی که در tvOS 17.4 یافت شد، وجود نمونه اولیه هوم پاد پیشرفته تری را تأیید کرد که نمایشگری به اندازه آیپد مینی 6 دارد. مارک گورمن از بلومبرگ نیز می گوید که اپل روی هوم پادها با نمایشگر کار می کند؛ بااین حال، او ادعا می کند که عرضه این محصول در سال 2024 بعید است.

نظر شما درباره هوم پاد اپل با نمایشگر LCD چیست؟

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا