عمومی

نکات کلیدی برای استفاده از هشتگ


استراتژی هشتگ
استراتژی هشتگ

یکی از ابزارهای بازاریابی رایگان که همه ما می توانیم از آن استفاده کنیم ، هشتگ ها است. جذابیت این ابزار به حدی بوده است که بیشتر شبکه های اجتماعی آن را در دسترس کاربران خود قرار داده اند.

استفاده از هشتگ در خدمت سه هدف است:

افزایش مشارکت

براساس گزارشی که توییتر منتشر کرده است ، شرکت ها و مارک هایی که از هشتگ استفاده می کنند ، 50٪ بیشتر از افرادی که از آنها استفاده نمی کنند ، تعامل ایجاد می کنند.

مارک یا مارک

جذب طرفداران بیشتر با یک مارک دارای هشتگ باعث افزایش آگاهی می شود.

مخاطبین مرتبط را جستجو کنید

استراتژی هشتگ مناسب نه تنها شما را درگیر می کند بلکه به شما در یافتن مخاطب هدف خود نیز کمک می کند. در واقع ، هشتگ ها می توانند به مخاطب هدف شما کمک کنند تا مخاطبان شما را پیدا کنند. استفاده از هشتگ های مربوطه که مخاطبان شما می توانند با آن ارتباط برقرار کنند ، راهی مناسب برای جستجوی نام تجاری شما یا پیدا کردن صحیح در هنگام عدم شناخت شما است.

در اینجا نه نکته کلیدی وجود دارد که به شما کمک می کنند استراتژی هشتگ خود را طراحی کرده و به طور خلاصه توضیح دهید:

به آنچه مخاطبان شما می خواهند فکر کنید؟

همانطور که گفتم ، استفاده از هشتگ راه بسیار خوبی برای یافتن مخاطبین جدید است. اما شما قطعاً موافق هستید که نمایش مطالب خود با هشتگ اشتباه برای افرادی که به دنبال چیز دیگری هستند ، معنا ندارد. ابتدا در مورد آنچه از هشتگ کاربران استفاده می کنند برای یافتن خدمات مشابه سرویس خود بیاندیشید. در واقع او سعی کرد مثل مشتری فکر کند. ساده و روان خیلی محبوب !!!

برای استفاده از هشتگ ها ، به بستر رسانه اجتماعی نگاه کنید

بسیاری از شبکه های اجتماعی از مزایا و قابلیت های هشتگ استفاده نمی کنند ، در حقیقت فضایی را در اختیار کاربران قرار نمی دهند که بتوانند سایر پول خود را بفروشند.

شبکه های اجتماعی که ایرانی ها معمولاً در آن فعال هستند شامل اینستاگرام ، توییتر و LinkedIn است که می توانید استراتژی های هشتگ را پیاده سازی کنید. در پیام های تلگراف ، اگرچه هشتگ در کانال ها قابل استفاده است ، اما هشتگ فقط برای یافتن محتوای یک کانال مفید است و به تمام محتوای ایجاد شده در کانال ها ارتباطی ندارد.

بازاریابی اثرگذار

نکته ای که باید در نظر داشته باشید اینست که برچسب رتبه بندی فقط در صورت تبلیغ صحیح یا داشتن قدرت عاطفی خوبی در پشت خود داغ خواهد شد. در حقیقت ، داشتن برچسب رتبه بندی قطعاً راهی است که به یک شبکه توزیع مناسب نیاز دارد و خدمت به مؤثر یا تأثیرگذار یکی از بهترین راهها برای امتحان کردن آن است.

چالش ، جایزه و قرعه کشی

متأسفانه از یک طرف ، چالش های خوب که از یک هشتگ یا پاداش ویژه برای استفاده از هشتگ پشتیبانی می کند ، امروزه بسیار سست و غیرقابل دسترسی است و از طرف دیگر تعداد آنها برای تأثیرگذاری در هشتگ بسیار زیاد است.

از هشتگ های ساده استفاده کنید

به دلیل ساختار زبان فارسی ، برای استفاده از هشتگ های چند طغیان باید از زیرنویس استفاده کنیم. استفاده از چند مجموعه کلمه تقریباً باعث می شود که اگر هشتگ واقعاً داغ نیست ، کاربران و مخاطبین را جستجو کنند ، بنابراین حلقه تماس با مخاطبین را قطع می کنید.

از هشتگ های خیلی داغ استفاده نکنید

بعضی اوقات بازاریابان به اشتباه معتقدند که برچسب های رتبه بندی داغ ، حتی موارد مرتبط با آن ، می توانند کمک خوبی برای دستیابی به مخاطبان ناآشنا باشند. این یک تصور غلط است. تعداد مطالب ایجاد شده با هشتگ بسیار زیاد است و به محض استفاده از این هشتگ ها ، محتوای شما به سرعت از بالای محتوای تولید شده ظاهر می شود و مخاطب آن را به طور رسمی مشاهده نمی کند.

استفاده از هشتگ های بی ربط به این بخش اضافه کنید.

از قبل هشتگ خود را بررسی کنید

نکته اول این است که گاهی اوقات هشتگ ها توسط سیستم عامل هایی مانند اینستاگرام مسدود می شوند و به احتمال زیاد از این هشتگ ها خسته خواهید شد. قبل از استفاده ، هشتگ ها را بررسی کنید و مطمئن شوید که آنها باز هستند.

نکته مهم دوم این است که به هیچ وجه از استفاده از هشتگ های خالی خودداری کنید. در حالی که هشتگ می تواند به یافتن مخاطبین جدید کمک کند ، استفاده از هشتگ های غیر منطقی باعث سردرگمی شما خواهد شد.

صفحات به هشتگ نیاز ندارند

تعداد معدودی وجود دارد ، به خصوص در اینستاگرام ، جایی که شما تبلیغات را مشاهده می کنید ، و هنگامی که آنها به یک صفحه مراجعه می کنند ، به این صفحه خصوصی یا خصوصی گفته می شود. این روش معمولاً برای افزایش نرخ ردیابی استفاده می شود. به خاطر داشته باشید که محتوای شما در صفحات بسته در هشتگ های عمومی درج نمی شود و رابطه شما با بقیه قطع می شود.

از هشتگ های مختلف بیش از حد استاندارد استفاده نکنید

تعداد هشتگ برای هر سیستم عامل متفاوت است. بسیاری از هشتگ های موجود در هر سیستم عامل نتایج جالبی ندارند که به عنوان رفتار هرزنامه شناخته شده است.

فقط دو یا دو هشتگ برای توییتر است. اینستاگرام گرچه 9 تا 15 هشتگ مجاز است ، اما بهترین پست های بتا شامل 5 تا 7 هشتگ است. از حداکثر 2 هشتگ LinkedIn استفاده کنید.

اگر همچنین در مورد هشتگ ها و راهکارهای استفاده از آنها تجربه یا دانش دارید ، لطفاً برای یادگیری بیشتر ، نظر خود را ترک کنید.

لطفاً اینجا کلیک کنید و مرا با کاما دنبال کنید. به زودی یک سند کامل در مورد طرح مبارزات هشتگ خواهم نوشت.

با احترام

خوب سازمان یافته

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: نکات کلیدی برای استفاده از هشتگ

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا