عمومی

تولید محتوا ؛ اینستاگرام یا وب سایت؟


تولید محتوا ؛ اینستاگرام یا وب سایت؟
تولید محتوا ؛ اینستاگرام یا وب سایت؟

در دنیای امروز ، هر فرد موفق یا موفق به برندسازی شخصی و تولید محتوا احتیاج دارد. از جایی که او می نویسد ، توانایی ها و افتخار خود را نشان دهید. اکنون این برند با شبکه های اجتماعی اینستاگرام و وب سایت مستقر شده است. اما خب ، به نظر من ، کسانی که از گزینه دوم یعنی وب سایتها استفاده می کنند ، برای تولید محتوای سفارشی و برند ، موفق تر هستند! (بعضی از دیگران برابرتر از دیگران هستند. او همیشه در راه خواندن مزرعه حیوانات بود اما هرگز آن را نخواند)

برندسازی شخصی: مکانی برای تولید محتوا و نمایش توانایی ها و افتخار شما.

به نظر من ، همه به یک وب سایت احتیاج دارند. یک وب سایت به این معنی است که شما یک وبلاگ دارید یا در رسانه کار می کنید یا اینکه بسیار فعال است که هم در رسانه و هم در وبلاگ شخصی فعال باشید! البته از آنجا که من کاما را بیش از وبلاگ ترجیح می دهم ، کاما موفق شده است که به آن برسد به طوری که هیچ کس نیازی به وبلاگ ندارد و ثبت صفحات تفاوت چندانی با یک وبلاگ شخصی ندارد.

در حقیقت ، اینیستا یا توییتر ، دیدن یک پست یا صدای جیر جیر در چند اثر ظریف و هزاران نفر از افراد مختلف سزاوار آن نیستند. من در مورد علل مختلف آن در زیر بحث خواهم کرد. همه باید در زمینه کاری خود بسیار مورد احترام باشند تا از موفقیت خود اطمینان حاصل کنند. حالا چی گفتی؟ من به آنها گفتم بروید به وزرای Google ، سایت ها! (در واقع ، رسانه های اجتماعی یک سرباز معمولی گوگل است ، به همین دلیل سربازان جامعه با وی در ارتباط هستند و وزیر جامعه در جاهایی مانند وب است)

تولید محتوا ؛ اینستاگرام یا وب سایت؟
تولید محتوا ؛ اینستاگرام یا وب سایت؟

حال چرا به نظر من هر کسی به یک وب سایت احتیاج دارد ، زیرا این وب سایت را اذیت می کند و سزاوار آن است. ساخت آن چند ساعت طول می کشد ، تلاش زیادی می شود ، نیاز به تولید محتوای مداوم دارد و از همه مهمتر این که کاربران خود را دارد. هرگز گوشت را به یک وب سایت بازی فروخت!

اما اکنون این را با رسانه های اجتماعی مقایسه کنید. یک فروشنده عسل در حال ترشی است |: در واقع ، بد نیست کسی راجع به موضوعات مختلف بداند و از کسی پیروی کند ، اما منظور من این است که ما یک مخاطب واقعی در وب سایت داریم اما در شبکه های اجتماعی تعداد زیادی مخاطب با اصالت در حوزه خود پیدا خواهید کرد.

البته این را باید در نظر داشت که اگر شخصی برند شخصی خود را با وب سایت ایجاد کند ، بهتر است با رسانه های اجتماعی بهتر شوید. زیرا الگوی اصلی مخاطبان وی ، همچنین در وب سایت وی ، به شبکه های اجتماعی اضافه می شود و صفحه وی می تواند با ارزش تر باشد. اما نمی تواند سایت را جایگزین کند.

تولید محتوا ؛ اینستاگرام یا وب سایت؟
تولید محتوا ؛ اینستاگرام یا وب سایت؟

اکنون ، به عنوان مثال ، اگر شخصی می خواهد نام دامنه شما را جستجو کند و به وب سایت شما دسترسی پیدا کند ، بهتر و شرافتمندتر است که یک صفحه فوری را پیدا کنید. زیرا همه می دانند اکثر شبکه های اجتماعی چیست و چه وب سایتهایی دارند.

برای من ، ایجاد محتوا در جایی مانند اینستاگرام با درآمد و میلیاردها درآمد بی ارزش است و یک پست وبلاگ ارزش آن را دارد! چرا؟ از آنجا که ثروتمند شدن و تولید محتوا با اینستاگرام بسیار آسان است ، پس چیزی که پشت آن تلاش خاصی نمی کند ، خیر. اگر به طور مداوم روی InState کار کنید ، به طور معجزه آسایی در کمتر از 6 ماه درآمد کسب خواهید کرد! به خصوص اگر صفحه در مورد جوک ، دلتنگی و گرافیک باشد. طراحی گرافیکی که در طی چند دقیقه با برنامه های تلفن همراه ظاهر می شود ، همچنین نشان می دهد که ایران خوب است. فرمول موفقیت و پول در اینجا آمده است ((((به نظر شما آیا این خیلی ساده بود؟ من میگما را دیدم! هرکسی که با آن مخالف نیست))) دوست دارد صریح صحبت کند و درست بگوید.

اما چیز دیگری است. موفقیتی که از طریق صفحه به دست می آورید با موفقیتی که از طریق وب سایت کسب می کنید کاملاً متفاوت است. در عوض ، موفقیت ها معمولاً باعث شوخی ، شوخی ، مزخرفات ، اخبار و همه چیزهایی می شود که فکر می کنم مردم به آن نیازی ندارند.

خیلی کم که من دیده ام که حتی یکی از بهترین و باهوش ترین افراد ، مانند اینستا کلارک ، حتی با فعالیت زیاد ، استعداد زیادی نیز دارد. اما وقتی به وب سایت آن می روید ، پر از اظهار نظر و بازدید است. به همین دلیل است که بسیاری از افراد باحال و باهوش در رسانه های اجتماعی حضور ندارند و اگر هم باشند ، فعالیت آنها تا حدودی فاقد است. به عنوان مثال ، زاکربرگ که تقریباً یک سال پیش منتشر کرده است ، دو نشریه منتشر کرده است | چرا دور نمی روید ، خود آقای شعبانعلی. او مجبور شد بعد از همه به اینستا برود ، سپس فعالیت زیادی انجام دهد. دلیل اصلی آنها:

“در شبکه های اجتماعی ، احساس می کنید به جای دیگران به دنبال دیگران هستید! شما سعی می کنید محتوای مورد نظر خود را تولید کنید و نه آنچه می خواهید. اما شما خودتان را در وبلاگ و وب می نویسید. این همان چیزی است که شما می خواهید.”

البته این نقل قول را شنیدم و متأسفانه منشأ آن را نمی دانم. اما این تمام نکته است.

تولید محتوا ؛ اینستاگرام یا وب سایت؟
تولید محتوا ؛ اینستاگرام یا وب سایت؟

حالا منظورم این نیست که چه اندازه وای اینستا ، وای فقط یک وب سایت خوب و … بدون شوخی. اگر من هر روز چند داستان و دو یا سه پست در پروفایل خود دارم ، یک صفحه ورزشی مدرن نیز دارم که با اخبار ورزشی در مورد کودکان و موارد مختلف به صورت گرافیکی ایجاد کردیم. اما من در رسانه کار می کنم و در کاما یک حساب کاربری دارم و هر روز اتفاقی می افتد. در کنار آن طرح گرافیکی و کاغذ است. بنابراین من در رسانه های اجتماعی (از جمله ویژگی های آن) چیزی برای گفتن و استفاده از آن دارم.

نکته: حالا ممکن است کسی بگوید ، شما چقدر قوی هستید ، چیزهایی مانند اینیستا برای سرگرمی و بعضی اوقات برای تفریح. دل عزیز ، من باید در پاسخ بگویم که هدف من تولید محتوا و عدم مصرف محتوا است ، بنابراین به این نکته توجه کنید تا دچار سوء تغذیه نشوید! (در نمک و تختخواب با خیار شب بسیار خوب بود)

تولید محتوا ؛ اینستاگرام یا وب سایت؟
تولید محتوا ؛ اینستاگرام یا وب سایت؟

حال به طور کلی ، هدف این مقاله ترغیب شما به خواندن نام تجاری خود در وب است. هیچ ارتباط خاصی با آن وجود ندارد و تحقیقات می توانند آنچه را که لازم دارند به شما بدهند. الزامات اساسی عبارتند از:

  • اراده ، اشتیاق و پشتکار
  • تولید محتوای مداوم و حتی روزانه
  • وب سایت فقیر
  • به جای ریختن آن ، می توان مقدار کمی پول را در شبکه معده گذاشت

هرچه را پشت سر بگذاریم ، هدف شروع است. تولید محتوا باید شروع به یافتن راه خود کند. حالا نظر شما چیست؟ اینستاگرام یا وب سایت؟

به هر حال ، اگر این متن را بخوانید و فهمیدید که می خواهید تولید مارک و محتوای خود را شروع کنید ، اکنون وب سایت خود را ایجاد کنید و اگر این کار را انجام دهید ، لینک خود را برای من ارسال کنید (

منبع: تجربه دو ساله من در تولید محتوا و صحبت با سازندگان

کیف پول من:

Smartin ، رسانه برای کودکان و نوجوانان

VRTV ، صفحه گرافیکی اینستاگرام

یک حساب شخصی با کاما

صفحه شخصی در اینستاگرامجهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: تولید محتوا ؛ اینستاگرام یا وب سایت؟

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا