عمومی

به روشهایی برای انسداد (ممنوعیت) اینستاگرام


به روشهایی برای انسداد (ممنوعیت) اینستاگرام
به روشهایی برای انسداد (ممنوعیت) اینستاگرام

در این پست هشت روش مختلف برای حذف Action Block در اینستاگرام به اشتراک خواهیم گذاشت. همچنین لازم به ذکر است که این روش ها 5 درصد موفقیت در حل مشکلات بلوک دارند که تقریباً بدین معنی است که از هر دو نفری که ممنوع الخروج شده اند ، 5 نفر از آنها قادر به رفع آن هستند. مشروط بر اینکه همه این روشها را امتحان کنند. توجه داشته باشید که همه آنها این روشها نسبتاً ساده و سریع هستند ، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که همه آنها را امتحان کنید. این روش ها برای همه بلوک های عملیاتی (مانند بلوک آلت تناسلی مرد / پینگ ، به عنوان مثال ، نظر و پیام) کار می کنند.

بطور کلی سه نوع بلوک عمل وجود دارد. بسته به نوع بلاک عملکردی که دریافت می کنید ، باید تصمیم بگیرید که آیا آن را با استفاده از روش هایی که بعداً به آنها خواهیم گفت ، تنظیم کنید یا فقط صبر کنید. قبل از رفتن به انواع مختلف blockchain ، توجه داشته باشید که AI اخیراً پیچیده تر و مرموز تر شده است – شاید به دلیل اینکه هنوز تنظیمات در حال تغییر هستند – بسیاری از کاربران یک هشدار کاذب دریافت می کنند و فعالیت های آنها بدون دلیل واقعی مسدود می شود. اگر شما فقط یک کاربر معمولی هستید و هرگز کار اشتباهی انجام نداده اید ، حتما این موضوع را در اینستاگرام گزارش دهید و احتمالاً بلوک عملکرد شما برطرف شده است. اگر قبلاً این کار را امتحان کرده اید یا فکر می کنید اشتباهی مرتکب شده اید ، ادامه مطلب را بخوانید. در این مورد موارد زیر را داریم:


۱ منع موقت:

این یکی از رایج ترین اشکالات است و بعد از چند ساعت تا 24 ساعت خیلی سریع از بین می رود. روش هایی که ما معرفی خواهیم کرد عملکرد بسیار خوبی برای این نوع ممنوعیت دارد.

پیامی که وقتی به طور موقت مسدود شده است ، دریافت می کند
پیامی که وقتی به طور موقت مسدود شده است ، دریافت می کند

۲. برای مدت مشخصی ممنوع است:

این نوع ممنوعیت یک تمبر زمانی خاص دارد که دقیقاً نشان می دهد چه موقع برطرف می شود. معمولاً روشهایی که بعداً در مورد آنها صحبت می کنیم میزان موفقیت بسیار پایین است با این نوع انسدادها ، بهترین کار صبر کردن است. گاهی اوقات پس از اتمام زمان از بین نمی رود ، اما بسیار نادر است. در این مورد موارد زیر را داریم:

پیامی که در پایان زمان ممنوعیت دریافت می کنید
پیامی که در پایان زمان ممنوعیت دریافت می کنید

۳. بلوک منقضی شده است:

این معمولاً بدترین حالت است زیرا تاریخ انقضا ندارد و تا دو هفته می تواند چندین ساعت طول بکشد. برخی از روشهایی که ما ارائه می دهیم در این نوع ممنوعیت مؤثر است و توصیه می کنیم آنها را امتحان کنید زیرا بعضی اوقات می توانند اوضاع را بدتر کنند. در این مورد موارد زیر را داریم:

پیامی که در پایان ممنوعیت بدون تاریخ دریافت می کنید
پیامی که در پایان ممنوعیت بدون تاریخ دریافت می کنید

اکنون که انواع موانع را می دانیم و می دانیم که فرصت خوبی برای رفع آنها داریم ، بیایید روش ها را با هم مرور کنیم:

در آزمایشات ما این مؤثرترین روش بود. هنگامی که یک پیام “بلوک اقدام” دریافت می کنید ، یک درخواست بررسی دستی به حساب خود ارسال کنید. شما قطعاً باید این کار را انجام دهید ، حتی اگر آلت تناسلی داشته باشید یا اظهارات یا لایک های ناموسی کرده باشید. همانطور که می دانید اینستاگرام بسیار مشغول ربات ها و ابزارهای اتوماسیون است و با انجام این درخواست ، علامت خوبی را نشان می دهید که اهل ربات اینستاگرام نیستید. و باید بدانید که برنامه اندرویدی Falval – ابزاری بسیار مفید برای Falval Afalu – به طور خودکار این درخواست را هنگام مسدود شدن در اینستاگرام ارسال می کند 🙂

در بررسی ما میزان موفقیت این روش در حدود 5٪ بود که براساس کارهایی که انجام دادیم و اسپم ارسال شده ، درصد خوبی است. گاهی اوقات گزینه ای برای درخواست بررسی دستی در پیام “اقدام مسدود کننده” در دسترس نیست ، اما می توانید به تنظیمات> راهنما> گزارش یک مشکل مراجعه کرده و این پیام ساده را ارسال کنید:

من بدون هیچ دلیل خطای مسدود کردن عملکرد را دوست دارم یا دنبال می کنم زیرا کاری اشتباهی انجام ندادم.

تأیید هویت دو عاملی را فعال کنید. این امر علاوه بر اینکه برای امنیت اکانت اینستاگرام شما ضروری است ، باعث افزایش اعتبار و سلامت اکانت شما می شود و نشانه اینستاگرام است که شما از ابزارهای ثانویه استفاده نمی کنید. بعضی اوقات ، مسدود کردن یک حساب کاربری درست بعد از فعال کردن تأیید هویت دو عاملی به شما کمک می کند ، اما اگر اینگونه نباشد ، قطعاً به شما کمک می کند. برای فعال کردن احراز هویت دو عاملی به تنظیمات> امنیت بروید.

تأیید هویت دو عاملی را در اینستاگرام خود فعال کنید
تأیید هویت دو عاملی را در اینستاگرام خود فعال کنید

اطلاعات CV خود را تغییر دهید و اگر پیوندی دارید ، پیوند را از CV حذف کنید. این به تازگی توسط یکی از دوستان من پاسخ داده شده است ، این یک راه آسان است و هیچ دلیلی برای امتحان کردن آن وجود ندارد. البته به خاطر داشته باشید که یک پیوند CV احتمال مسدود شدن شما را افزایش می دهد و آستانه محدودیت حساب شما را کاهش می دهد. اگر از روش Falun / Anulo استفاده می کنید ، لینک CV خود را حذف کنید.

اینستاگرام را حذف کرده و دوباره نصب کنید. این باید کوکی ها ، حافظه نهان و موارد دیگری را که ثبت و ضبط می کند اینستاگرام را حذف کند. به احتمال زیاد شما در این راه موانع موقت را برطرف خواهید کرد. انجام آن آسان است ، و هیچ دلیلی برای امتحان کردن وجود ندارد.

از اینترنت موبایل استفاده کنید. ممنوعیت استفاده از IP خانگی نسبت به اینترنت موبایل 4G آسانتر است. نرمافزار Android به ندرت از اینترنت موبایل استفاده می کند و جابجایی به داده های تلفن همراه سلامت حساب شما را بهبود می بخشد.

می توانید بیشتر از پیش بروید و دستگاه مورد استفاده خود را تغییر دهید ؛ سعی کنید با تلفن یا رایانه لوحی دیگر وارد سیستم شوید و گاهی اوقات ورود به سیستم از طریق نسخه وب به شما کمک می کند.

حساب اینستاگرام خود را به یک صفحه یا نمایه فیس بوک مرتبط کنید. اگر این کار نکرد ، حساب شخصی خود را به Business یا Creator و بالعکس تغییر دهید. به نظر می رسد حساب های اینستاگرام مرتبط با صفحه فیس بوک حد بالایی دارند. در نهایت ، به نظر می رسد که حسابهای Creator دارای حد بالایی هستند بنابراین ، اگر این امر منجر به از بین بردن بلافاصله بلوک نگردد ، قطعاً می تواند به جلوگیری از انسداد مجدد پس از رفع انسداد کمک کند.

این ممکن است برای همه امکان پذیر نباشد ، اما اگر می توانید هزینه کمی برای تبلیغات هزینه کنید. حساب کسانی که مقداری پول برای تبلیغات صرف می کنند (حداکثر یک دلار) حد بالایی دارند که به شما کمک می کند تا در آینده گرفتار نشوید. در این مورد موارد زیر را داریم:

اگر هیچ یک از این روشها کار نمی کنند ، متاسفانه باید منتظر بمانید. اگر نمی خواهید منتظر بمانید ، می توانید یک حساب کاربری دیگر ایجاد کنید. توصیه می شود با استفاده از اینترنت تلفن همراه ، حساب جدیدی را در دستگاه جدید تنظیم کنید. در این مورد موارد زیر را داریم:

متأسفانه ، هیچ کار دیگری وجود ندارد که بتوانید انجام دهید ، اما از آنجا که بسیاری از افراد از مسدود کردن حساب های شخصی خود شکایت می کنند ، در حالی که هیچ کاری در واقعیت انجام نمی شود ، اینستاگرام احتمالاً در آینده این کار را کمی آسان تر خواهد کرد. ، زیرا کاربر از اعمال بد راضی نیست. در این مورد موارد زیر را داریم:

اگر این نکات به شما کمک کرده است ، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: به روشهایی برای انسداد (ممنوعیت) اینستاگرام

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا