عمومی

شروع یک تجارت در اینستاگرام


من انجام می دهم دنبال کننده های اینستاگرام خود را بخرید آیا کار خوبی است؟

من انجام می دهم لایک واقعی بخرید آیا خرید ویزیت واقعی یا خرید یک دنبال کننده فعال و غیره تاثیری در صفحه دارد؟

برای درآمدزایی در اینستاگرام چه کاری باید انجام دهم؟

و ….

ما پاسخهای همه اینها و سوالات مشابه را در زیر می یابیم.

همانطور که می دانید اینترنت یکی از بزرگترین و بهترین مکان برای کسب درآمد است. نقش برجسته رسانه اینستاگرام در این زمینه غیرقابل انکار است و این فضای عظیم با بیش از 25 میلیون کاربر ایرانی می تواند از پتانسیل های بسیار بالایی برای دستیابی به اهداف هر نوع مشاغل برخوردار باشد.

با بررسی فروشگاه ها و مارک های معتبر ، حتی مشاغل خانگی کوچک موفق ، در شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام می توانید به راحتی برخی از مراحل اساسی مورد نیاز برای شروع این نوع تجارت را درک کنید. به نوعی به آنها “الزامات اساسی” گفته می شود. یکی از این پیش شرط ها این است که شما یک حساب کاربری فعال و پویا در اینستاگرام داشته باشید ، به طوری که هر کاربر جدیدی که وارد حساب کاربری شما می شود ، آماده پیگیری صفحه شما باشد ، بتواند به گروه شما اعتماد کند ، و در نهایت مشتری شما شود و حتی در اطراف شما گسترده تر شود.

نحوه افزایش اعتبار صفحه اینستاگرام خود:

اول از همه ، لازم به ذکر است که صفحاتی که توسط اینستاگرام تأیید شده اند و به اصطلاح مارک آبی دریافت کرده اند ، خب ، حساب آنها جدا از بقیه است و چنین نگرانی ندارند (این نوع تصدیق برای برخی از موسسات دولتی ، افراد مشهور و مارک های تجاری است). در بقیه شرایط ، که بسیاری از ما متعلق به این گروه هستیم ، باید نکات اصلی اما اصلی را از این طریق بدانیم و شروع خوبی داشته باشیم و اکنون چندین فاکتور مهم را برای افزایش اعتبار صفحه بررسی خواهیم کرد:

– آرم و اطلاعات تماس

همیشه آرم خود را انتخاب کرده و از آن برای صفحه شغلی خود استفاده کنید تا ذهن مخاطبانتان در ذهن شما باقی نماند و حساب خود را از یک شخص به شخص دیگری تغییر دهید تا بتوانید اطلاعات تماس خود را برای برقراری ارتباط و ایجاد اطمینان برای طرفداران خود قرار دهید. این داده ها همچنین شامل آمار کلی صفحه ، از جمله تعداد بازدید از صفحه شما ، تعداد بازدید از پست شما در Explorer (بخش جستجوی اینستاگرام) و غیره برای برنامه ریزی و تصمیمات آینده است.

– تعداد و کیفیت دنبال کنندگان صفحه ، و راه های افزایش پیروان واقعی اینستاگرام:

برای همه ما اتفاق افتاده است که وقتی وارد صفحه اینستاگرام می شویم ، ابتدا تعداد دنبال کنندگان یا دنبال کنندگان آن صفحه را می بینیم که یک عامل مهم برای دنبال کردن یا نبودن ماست! روند افزایش پیروان به طور طبیعی طولانی و زمان بر است. برای سرعت بخشیدن به کارها ، کارهایی از این دست انجام می شود: دنبال کردن و دنبال کردن دیگران (اگرچه این محدود به هر روز است و اگر چند روز امکان پذیر باشد ، شما در اینستاگرام ممنوع خواهید شد) ، تبلیغ صفحه خود در صفحات معتبر (معمولاً هزینه زیادی) ، تبلیغات در وب سایت یا دیگران ، علاوه بر تبلیغات در آگهی ها و کارت ویزیت ها و ارسال پست ها. جذاب و مفید با علائم طبقه بندی روزانه و مناسب….

همه موارد فوق العاده و مفید خواهد بود ، اما پنهانی نیست که برای رسیدن به هدف خود زمان می برد ، بنابراین در این حالت ، یک دنبال کننده واقعی اینستاگرام را خریداری کنید (یعنی یک ایمیل واقعی که از صفحه blockchain به صفحه اینستاگرام شما ارسال شده است). خیر) می تواند کمک کننده باشد ، اما سوال اینجاست که با توجه به اینکه این پیروان غیرفعال هستند ، چه کاری را برای ما انجام می دهد! بله ، این دنبال کنندگان غیرفعال هستند ، نه عشق دارند و نه بازدید می کنند ، اما در واقع اعتبار صفحه را افزایش می دهند و اگر این خرید و افزایش به صورت تدریجی و طبیعی باشد ، بسیار مفید خواهد بود. به یاد داشته باشید که تنها راه برای افزایش پیروان فعال استفاده از روبات های پیگیری و پیگیری است که در آخرین پروتکل های امنیتی اینستاگرام سال 2019 بطور کلی و غیرقابل استفاده کاملاً مشخص شده اند. همچنین ربات هایی وجود دارد که هنوز هم می توان از آنها استفاده کرد ، اما محدودیت هایی در این مورد وجود دارد و اینستاگرام صفحاتی را که از این روبات استفاده می کند مسدود می کند.

– تعداد بازدیدها ، لایک ها و نظرات برای هر پست

البته صفحه ای که مورد استقبال و تأیید قرار گرفته باشد ، تعداد بازدیدها و لایک های مشخصی خواهد داشت ، و همچنین اظهار نظرهای مربوط به هر پست بسته به تعداد دنبال کننده ها ، و مقدار آن زیاد و قابل قبول خواهد بود. تا زمانی که تعداد دنبال کنندگان فعال شما افزایش یابد می توانید شروع به کار کنید چند لایک بخرید اظهار نظر و بازدید از سایت معتبر چاندکا استفاده کنید

– درج کارکردهای اختصاصی و اختصاصی

اگر اطلاعات یا پست های ارسال شده منحصر به فرد باشد و توسط صاحب آن صفحه ارائه شود ، این صفحه همیشه معتبر خواهد بود ، اما حتی اگر پستی را که از یک جایی کپی شده است ، می گذارید ، باید به منبع ذکر شود! زیرا با این کار شما اعتماد به نفس را در پیروان خود ایجاد می کنید و آنها همیشه شما را به عنوان منبع مناسب اطلاعات می دانند.

اینها فقط برخی از برنامه های بتا تنظیم هدف است که می توانید برای شروع کار از آنها استفاده کنید.

با این مشکلات ، همانطور که پیداست ، در طی سادگی کار حساسیت و دقت زیادی لازم است و علاوه بر همه اینها ، به روز کردن اطلاعات و آشنایی با بازاریابی دیجیتال می تواند کمک بسیاری کند. در آخر ، ما پیشنهاد می کنیم برای این نوع کارها ، به دلیل مسائل ایمنی و شرایطی که (گاهی حتی به صورت روزانه) در اینستاگرام تغییر می کند ، یک مشاور دانش و تجربه داشته باشد که دارای CV و تجربه باشد. در این رابطه کافی می تواند بسیار مثمر ثمر باشد. برای رسیدن به نتیجه مطلوب ، تمام پیشرفت ها را رها کنید و اعتبار صفحه خود را برای متخصصان با تجربه افزایش دهید یا از توصیه های آنها استفاده کنید. یکی از بهترین وب سایتها در این زمینه انواع خدمات مشاوره ای در اینستاگرام و مشاوره در باره شبانه روزی است. وب سایت به صورت رایگان ارائه می شود چاندکا او است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: شروع یک تجارت در اینستاگرام

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا