اخبار بازارکسب و کار های برتر ایجی مارکت

وام با سند ملکی بانک رسالت

وام بانک رسالت چیست و چگونه 200 میلیون وام رسالت بگیریم؟

بانک رسالت از یک تا 200 میلیون تومان وام فوری با سند ملکی می دهد. این وام اختصاص به فرد و یا افراد خاصی ندارد. هر ایرانی بالای 18 سال فارغ از شغل و کارمند و یا غیر کارمند بودنش می تواند از بانک درخواست تسهیلات بدهد. برای گرفتن وام رسالت هیچ نیازی به مراجعه حضوری به بانک نیست. از صفر تا صد فرآیند گرفتن وام از بانک رسالت از ده روز تجاوز نمی کند. البته برخی به دلیل عدم آگاهی از فرآیند اعطای تسهیلات بانک رسالت هفته ها درگیر این پروسه می شوند. برخی نیز فرآیند دریافت وام رسالت را سخت جلوه می دهند. از این طریق برای انجام صفر تا صد این فرآیند از متقاضی وام رسالت هزینه زیادی دریافت نموده و وقت او را هم تلف می کنند.

✔️شما باید ابتدا خودتان اینترنتی یا از طریق کافی نت محل در بانک رسالت افتتاح حساب نمایید.

✔️بعدخودتان در سامانه مرآت رسالت درخواست اعتبارسنجی بدهید و یا در کافی نت محل درخواست بدهید. جواب اعتبارسنجی آمد امتیاز بگیرید و در خواست وام بدهید. عموما سه روزه وام واریز می شود.

✔️یک ضامن لازم دارد. البته نیازی نیست کارمند دولت باشد. اگر در بخش خصوصی هم مشغول به کار باشد مشکلی نیست. ضامن هم باید افتتاح حساب و اعتبار سنجی نماید.

?سود وام رسالت صفر است و وام روی سند خودرو تنها دو درصد کارمزد دارد.

✔️وام بانک رسالت از چهار ماه است تا 39ماهه یعی پنج ساله. اما برای خریداران امتیاز بیشتر از دو ساله  صرفه اقتصادی ندارد. هزینه امتیاز وام دو ساله دو برابر وام یک ساله است.

✔️مبلغ وام تقسیم 11 می شود اقساط وام یک ساله شما. مبلغ وام تقسیم 22 می شود اقساط وام دو ساله شما. ماه اول و  86 وام دو ساله شما کارمزد می پردازید.

✔️از افتتاح حساب تا دریافت وام عموما ده روز زمان می برد.

بانک رسالت در اعطای وام سخت گیر نمی باشد و خیلی سریع و ساده وام درخواستی را واریز می کند. همین موضوع، موجب استقبال گسترده از این بانک شده است. بانک رسالت در عین حال یکی از پیشرو ترین بانک های کشور می باشد که بخش عمده ای خدمات آن را می توان از درون خانه دریافت نمود. برای برخی باور این حقیقت سخت است که در تهران و بسیاری از شهرهای دیگر، این نماینده بانک است که برای افتتاح حساب و احراز هویت و تحویل کارت به محل کار و یا سکونت متقاضی مراجعه می کند. بانک رسالت یکی از معتبر و مطمئن ترین بانک های کشور است. این نام نخستین بانک بدون شعبه و تماما مجازی کشور است.

بانک رسالت از لحاظ تعداد تراکشن های شتابی و تعداد کارت درمیان 36موسسه اعتباری و بانک های کشور رتبه نهم را دارا است. اینجانب، نویسنده متن نزدیک به 20 است که در بانک رسالت با آرامش خاطر حساب و سپرده دارم.

نکته

سود وام رسالت بر خلاف آنچه در بسیاری از سایت ها نوشته شده دو درصد نیست. بلکه صفر است. متقاضی وام رسالت در مقابل دریافت وام هیچ سودی به بانک نمی پردازد. با این وجود وام رسالت دو درصد کارمزد دارد. آن هم در قبال خدمات ارائه شده از سوی بانک و برای تامین هزینه های بانک دریافت می شود. مجموع این دو درصد که عموماً عدد ناچیزی است به عنوان اولین قسط از وام گیرنده دریافت می گردد. وام گیرنده بانک رسالت از ماه دوم شروع به بازپرداخت اقساط خود می کند. به طور مثال،اگر وام گیرنده 100 میلیون تومان وام یک ساله گرفته باشد. ماه اول صرفاً باید مجموع کارمزد دو درصد وام رسالت را بپردازد، یعنی تنها 2 میلیون تومان. 12 ماه بعد را 12 تا قسط 8میلیونی و سیصد و سی هزار تومانی پرداخت می کند تا وامش تصفیه شود.

بنا به اعلام دبیر امید بانک قرض الحسنه رسالت این بانک سعی دارد. با اعطای تسهیلات قرض الحسنه به ایجاد مشاغل خرد و پایدار کمک نماید. یکی از اهداف سه گانه اصلی شبکه همیاری اجتماعی بانک رسالت کمک به توسعه کارآفرینی است.

مدت زمان بازپرداخت وام رسالت چگونه است؟

پاسخ این سوال بستگی به سه مسئله دارد. نخست میزان امتیاز وام شما، دوم نتیجه اعتبارسنجی متقاضی وام در سامانه مرآت و سوم تصمیم خود وام گیرنده. شما می توانید وام رسالت را 6 ماهه و یا حتی پنج ساله بگیرید.

آیا فروش و یا انتقال امتیاز وام بانک رسالت افراد دیگر ممکن می باشد؟

بله. متقاضی وام می تواند از دوستان و یا افراد خیر بخواهد امتیاز وام رسالت خودشان را به او انتقال دهند.علاوه بر این امکان خرید امتیاز وام رسالت هم وجود دارد. به طور کلی بانک های کشور به سه دسته بانک های دولتی ،بانک های غیر دولتی و بانک های قرض الحسنه تقسیم شده اند. بانک رسالت همراه با بانک قرض الحسنه مهر ایران در دسته بانک های قرض الحسنه قرار دارد. بانک رسالت به علت قرض الحسنه بودن به سپرده های بانکی سود نمی دهد.

یعنی هر فردی که در بانک رسالت حساب دارد. اعم از آنکه نوع حساب او حساب جاری و یا حساب سپرده باشد. موجودی حساب او نیز به هر میزان که باشد. بانک به هیچ فردی و تحت هیچ عنوانی سود نمی دهد. از عنوان قرض الحسنه هم مشخص است که بانک رسالت بر خلاف بانک هایی نظیر بانک اقتصاد نوین و بانک ملت بانکی تجاری نیست. در نتیجه بانک رسالت هیچ گونه سودی ،چه سالیانه و یا ماهیانه و یا روزانه به هیچ کس پرداخت نمی کند.

در هنگام ثبت نام وام رسالت و افتتاح حساب در بانک رسالت مدارک هویتی نظیر شناسنامه و کارت ملی ضروری می باشند. اما از آنجا شرط لازم برای پرداخت وام بانک رسالت انجام اعتبارسنجی در سامانه مرآت می باشد. برای موفقیت در اعتبارسنجی مدارکی نظیر معدل حساب در بانک رسالت و یا سایر بانک ها، فیش حقوقی و مدارک شغلی لازم می باشند. علاوه براین بارگذاری سند مالکیت اموال و یا سهام ، سود سهام و سود بانکی مفید است. هر مدرک و سندی نظیر اجاره نامه که دال بر تمکن مالی و توان مالی وام گیرنده برای بازپرداخت اقساط خود می باشد، می تواند نتیجه بخش باشد. در این زمینه از شما دعوت می کنم مقاله اینجانب در رابطه با نحوه اعتبارسنجی وام بانک ر سالت را مطالعه نمایید.

شرایط دریافت وام بانکی با سند ملکی

یکی از دغدغه های بانک ها در زمان دادن تسهیلات و وام به مشتریان خود، تعهد آنها به بازپرداخت وام براساس اقساط ماهانه است. خیلی مواقع مشتریان بانکی اقساط را در زمان مقرر پرداخت نمی کنند و این تبدیل به یک چالش برای شبکه بانکی شده است. همین دلیل هم باعث شده تا بانک ها برای گرفتن ضمانت و وثیقه های لازم سختگیری های زیادی انجام بدهند تا خیالشان بابت پس گرفتن اصل و سود مبلغ وام آسوده باشد. از چک و سفته ضمانت بگیرید، تا ضامن  حقوق بگیر رسمی.

خیلی وقت ها وام گیرندگان نیاز فوری و ضروری به گرفتن وام دارند. وام فوری با سند خانه جزو آن وام هایی است که بدون مشکل و دردسرهای مرسوم گرفتن وام در اختیار متقاضیانش قرار می گیرد. در واقع سند ملک و خانه شما تا زمان پرداخت آخرین قسط وام به عنوان ضمانت در رهن بانک قرار می گیرد. پس اگر متقاضی دریافت وام با سند منزل هستید، کافی است سند خانه یا ملک را پیش بانک بگذارید و وام بگیرید. مزیت گرفتن وام ملکی هم این است که چون ارزش ملک معمولا بالاست، مشکلی برای گرفتن وام تا بالاترین سقف ممکن ندارید.

نحوه دریافت وام با سند منزل

هر کدام از بانک ها برای دریافت وام با سند ملکی شرایط جداگانه و خاصی دارند. پس یادتان باشد شرایط گرفتن وام با سند خانه در هر بانک یا بانکی دیگر متفاوت است و باید آن را رعایت کنید. البته گرفتن وام با سند کار سختی نیست. تنها کافی است با کامل کردن مدارک مورد نیاز و فرم های داخل شعبه طی کمتر از چند روز کاری وام خود را بگیرید. رهن گذاشتن سند ملکی، هزینه کارشناس و مخارج دیگر این کار هم بر عهده متقاضی است. مبلغ وام به طور دقیق معلوم نبوده و بستگی به نوع وام و بانک ارائه دهنده تسهیلات دارد، اما سود وام فوری با سفته معمولا 18 درصد محاسبه می شود.

حتما یادتان باشد هر سند ملکی ای را که به عنوان وثیقه به بانک می دهید، باید مشخصات زیر را داشته باشد:

سندی که به بانک ارائه می کنید، باید شش دانگ و کامل باشد.

سند نباید هیچ مشکل و مانع احتمالی  در اداره ثبت داشته باشد.

سند مورد نظر نباید در رهن هیچ بانک دیگری باشد، یا وام تسویه نشده  دیگری روی آن به چشم بخورد.

علاوه بر این ها، سابقه خوب وام گیرنده، نداشتن چک برگشتی و اقساط معوقه و داشتن امتیاز اعتباری بالا هم اهمیت زیادی دارد.

وام با سند خانه را از کدام بانک ها بخواهیم؟

بانک های مختلفی اقدام به دادن وام با سند ملکی می کنند که در این مطلب بانک اول آنها را با هم بررسی می کنیم:

بانک مسکن:

بانک مسکن تخصصی ترین بانک در زمینه پرداخت انواع وام با ترهین سند ملکی در ایران است.

بانک ملی

بانک ملی همان وام فوری خرید کالا را که معمولا با ضامن رسمی می دهد، با وثیقه سند خانه هم در اختیار متقاضیان وام فوری می گذارد. سقف وام با سند ملکی بانک ملی 50 میلیون تومان بوده و مخصوص خرید کالاست و برای گرفتن وام نیاز به فاکتور خرید کالا هم دارید.

بانک صادرات

وام فوری با سند ملکی بانک صادرات به متقاضیان این وام تا سقف 200 میلیون تومان می پردازد. سود وام 18 درصد و بازپرداخت سه ساله دارد. برای گرفتن این وام هم دو راه پیش رو دارید؛ اول جور کردن دو ضامن رسمی، و دوم گذاشتن سند در رهن بانک.

بانک ملت

 تسهیلات وام فوری با سند خانه را بانک ملت هم  به وام گیرندگان می دهد. پرداخت وام 200 میلیونی با بازپرداخت 5ساله به مالک سند ملکی یا بستگان درجه اول او داده می شود.

بانک رسالت

یکی از ساده ترین راه های دریافت وام با سند در است. کافی است وارد اینترنت بانک رسالت شوید و تقاضای گرفتن وام را ثبت کنید. بعد از موافقت بانک هم یک وام 60 میلیونی با بازپرداخت حداکثر 5 ساله به شما می دهند. ضمانت این وام هم با سند ملکی خواهد بود و نیاز به وثیقه دیگری ندارید.

بانک سامان

بانک سامان هم تسهیلات خوبی با ترهین سند ملکی و تا سقف 700 میلیون تومان به متقاضیان پرداخت می کند.

نکته1: پرداخت وام و تسهیلات بر روی سند ملکی توسط بانکها در صورتی انجام می شود که وام گیرنده شرایط مورد نظر بانک مربوطه را جهت دریافت تسهیلات داشته باشد.

نکته 2: وام گیرنده باید فاقد هر گونه چک برگشتی و تسهیلات سررسید گذشته ٬ معوق و یا مشکوکالوصول در شبکه بانکی کشور باشد.

دکمه بازگشت به بالا