عمومی

account حساب کاربری موقت اینستاگرام خود را حذف کنید ، آموزش را حذف کنید ، نکات مهمی را که باید بدانید


حذف موقت یک اکانت اینستاگرام چیست و چگونه این کار را انجام دهیم؟
رسانه های اجتماعی بخشی از زندگی روزمره ما است و ما زمان زیادی را صرف این کار می کنیم. امروز اینستاگرام همیشه به دنبال ما است. از زمانی که از خواب بیدار می شویم ، از خانه به محل کار و در محل کار ، تماس تلفنی برقرار می کنیم ، وقتی می خوریم ، حتی وقتی از کار برگردیم ، تلفن های همراه خود را در دست داریم تا به خانه برویم. ما حتی وقتی وقت استراحت است ، از این برنامه صرفنظر نخواهیم کرد. تا زمانی که از فرسودگی بخوابیم. اما زمانی فرا می رسد که ما نیاز به استراحت داریم و نمی خواهیم کسی در زندگی مجازی به ما نگاه کند. بنابراین راه حل چیست؟

این کمک خواهد کرد که در حال حاضر به طور موقت حساب اینستاگرام را غیرفعال کنیم. با این روش می توانیم بدون دردسر وقت بگذاریم. وقتی این استراحت را تسلیم کردیم ، اجازه دهید به حساب قبلی خود برگردیم.
اگر نمی دانید چگونه یک حساب کاربری موقت اینستاگرام را حذف کنید ، بقیه این مقاله به شما کمک می کنند تا این کار را به راحتی انجام دهید.
همچنین در این مقاله نحوه حذف موقت اکانت اینستاگرام خود را در قالب فیلم و تصاویر خواهید آموخت.

حذف یک حساب کاربری موقت اینستاگرام این امکان وجود دارد که بتوانید برای مدتی حساب خود را حذف کنید و هر زمان که بخواهید به همان حساب بازگردید. پس از ورود دوباره به حساب خود ، دوباره حساب اینستاگرام شما فعال خواهد شد.

 1. اینستاگرام اعلام کرد که شما فقط می توانید یک بار در هفته اکانت اینستاگرام خود را غیرفعال و فعال کنید. تجربه نشان داده است که این بار استفاده غیر منطقی و مداوم از این ویژگی به چندین هفته افزایش یافته است. این بدان معنی است که شما ممکن است هر دو هفته یا یک بار در ماه بتوانید حساب خود را غیرفعال کنید.
 2. اگر به طور موقت حساب اینستاگرام خود را حذف کنید ، تا زمانی که دوباره به نام کاربری و رمز ورود خود وارد نشوید و دوباره به اینستاگرام وارد شوید ، حساب شما غیرفعال می شود و هیچ کس قادر به مشاهده عکس ها و پروفایل های شما نخواهد بود. بنابراین می توانید به دوستان جدید بگویید که اینستاگرام ندارید.
 3. با غیرفعال کردن حساب اینستاگرام ، پیام های شخصی ، پست ها ، دنبال کنندگان و موارد دیگر 2 دست نخورده باقی می مانند. همچنین ، اعلان ها گاهی اوقات با فعال کردن مجدد حساب ، به افرادی ارسال می شود که در عکس های قبلی خود برچسب گذاری کرده اند. به این ترتیب ارسال پست ارسال می شود.
 4. قبل از انجام این کار ، حتما آموزش موقت بخوانید تا یکبار حساب اینستاگرام خود را تقسیم کنید.
 5. غیرفعال کردن اینستاگرام ابزاری ویژه برای افرادی است که می خواهند مدتی بدون رسانه های اجتماعی زندگی کنند. اما در عین حال ، تجربه نشان داده است که بعضی اوقات با فعال سازی حساب ، برخی از کاربران با برخی مشکلات موقتی روبرو می شوند. ما این خطاها را بعد از مدتی برطرف خواهیم کرد.
 6. پس از غیرفعال کردن حساب ، نام کاربری شما به طور موقت به اینستاگرام تغییر می یابد و پس از مدت زمانی (از چند دقیقه تا چند ساعت) عموماً اکانت با نظرات و لایک ها حذف می شود. دیگر کسی قادر به دیدن آن نخواهد بود.
 7. اگرچه اینستاگرام هیچ محدودیتی برای ورود مجدد و فعال کردن مجدد حساب ها اعلام نکرده است ، اما در بیشتر اوقات برای فعال سازی و ورود مجدد چند روز طول خواهد کشید و هیچ راهی برای فعال سازی غیر از ورود به سیستم وجود ندارد.
 8. هنگام غیرفعال کردن حساب اینستاگرام خود ، ممکن است مشکلاتی را تجربه کنید که به راحتی نمی توانید انجام دهید. این مشکل در افرادی که کارهای زیادی انجام می دهند شایع تر است.
 9. اگر می خواهید اکانت اینستاگرام خود را غیرفعال کنید ، چاره ای جز ورود به سایت رسمی اینستاگرام ندارید. این کار در برنامه اینستاگرام امکان پذیر نیست. می توانید از طریق رایانه شخصی یا تلفن خود به اینستاگرام مراجعه کنید.
 10. همچنین اگر می خواهید به طور کلی از اینستاگرام خداحافظی کنید و دیگر حسابی ندارید ، می توانید مقاله روش حذف دائمی اکانت اینستاگرام را بخوانید.
 • حذف موقت حساب های اینستاگرام فارسی و انگلیسی هیچ تفاوتی ندارد.
 • امکان غیرفعال کردن حساب بدون نام کاربری و رمز عبور وجود ندارد. اگر نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کرده اید ، بهتر است ابتدا با استفاده از ایمیل یا شماره تلفن همراه ، روش بازیابی حساب را انجام دهید. بدون نام کاربری و رمز عبور برای حساب کاربری خود ، امکان حذف اکانت موقت اینستاگرام شما وجود ندارد.
 • برای فعال کردن مجدد حساب خود ، کافی است دوباره با همان نام کاربری و رمز عبور وارد سیستم شوید.

برای دیدن یک فیلم آموزشی کلیک کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: account حساب کاربری موقت اینستاگرام خود را حذف کنید ، آموزش را حذف کنید ، نکات مهمی را که باید بدانید

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا