عمومی

روز بیت المقدس سوار فرقه ها می شود


اگر جهان آسایش خود را به عنوان قربانی ویروس شیطانی ماه ها دید ، جهان اسلام بیش از 19 سال از کویت درگیر ویروس مخرب است. یک ویروس مانند سرطان ، رگ های حسادت را در بسیاری از کشورهای اسلامی می جوید و هر روز ارتکاب محدودیت های ظلم به جاهلان را مرتکب جرم جدید می کند. این غده سرطانی از به دام انداختن مظلوم حتی در بحران کرونا خودداری نکرد و همچنان با سرکوب ساکنان این منطقه مانع کمک های بشردوستانه شد.

مبارزه با فرمانده 19 برعکس رژیم صهیونیستی است. اگر مسافت اجتماعی برای غلبه بر کرونویروس توصیه می شود ، پس راه تخریب ویروس وحشیانه رژیم صهیونیستی همانطور که امام بزرگ ما حضرت روح الله فرمود ، همبستگی جهانی ، اتحاد و وحدت است و روز مقدس موعود بیت المقدس یادآور نیاز این وحدت است.

از روزی که امام خمینی (ع) دستور سیل زدگی ملت اسلامی را در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برای ابراز انزجار نسبت به این سیستم و همبستگی برای از بین بردن آن ، نه تنها سالها پیش بلکه هر سال مورد غفلت قرار نداد. تعداد مردم از سراسر جهان حتی از قلب کشورهای طرفدار صهیونیست افزایش یافته است.

اما امسال ، هنگامی که ترس عاقلانه از شیوع ویروس Corona ، تظاهرات روز قدس را تحت الشعاع قرار داد ، بزرگترین قدرت ملت حزب الله به رسانه های اجتماعی تبدیل شد. رسانه های اجتماعی ، همانطور که امام خامنه ای (خداوند به او تذکر داد) در سخنرانی خود در تاریخ 1 آوریل 2016 ، یکی از ابزارهای مهم قدرت است و بهترین راه برای استفاده از این ابزار مطابق با آرمانهای بزرگ و بلند فلسطین چیست.

در واقع ، اگر فوکو روزی انقلاب اسلامی در ایران را با پخش پیام ها و سخنرانی های ضبط شده توسط امام خمینی (ره) و دیگر رهبران انقلابی ، به نوارهای نوار کاست بنامید ، امروز یک ملت متلاطم برای ملتی که هنوز در لایه های جدید انقلابی است ، گریه می کند ، یعنی شبکه های اجتماعی. در حال بودن شبکه هایی با مرزهای نامحدود و مخاطبان بی شماری از ویژگی های قدرتمندی هستند که می توان برای برقراری ارتباط مستقیم با کشورهای جهان (نه دولت ها) از هر رنگ ، نژاد و یا زبانی استفاده کرد و برای ارسال پیام پشتیبانی از افراد تحت تعقیب در سراسر جهان استفاده کرد.

به این ترتیب ، روز مجازی اورشلیم می تواند صدها بار هیجان انگیز ، هیجان انگیز و محبوب باشد. شبکه های اجتماعی این امکان را ایجاد کرده اند که روز بیت المقدس بین میدان امام حسین (علیه السلام) و میدان آزادی به پایان نرسد و تمام جهان را تحت پوشش خود قرار دهد. البته نباید در رسانه های اجتماعی به عنوان یک مسئله ثانویه یا ثانویه ، فقط در توفانهای توییتر و علائم رتبه بندی گروه ها و در مواجهه با هزاران چیز دیگر دیده شود ، اما برای اینکه در رسانه های جدیدم از جمله رسانه های اجتماعی قوی تر شوم ، به گروه هایی احتیاج دارم. کار ، سازمان ها و معاونان. و ایجاد کمیته های ویژه ، سمینارها و اتاق های فکر برای ارزیابی شبکه های اجتماعی مشترک در هر کشور و شرایط آنها و آتش زدن آنها به دلخواه.

دوم ، در هر منطقه ای از جهان ، ما باید بر اساس ویژگی های اصلی آن بنا کنیم و نباید بخواهیم با ذهنیتی که در جامعه ایران با آن روبرو هستیم با سایر کشورها ارتباط برقرار کنیم. ابزار هنری می تواند زبان شبکه های اجتماعی در ارتباط با ملل باشد. زبانی که علاوه بر شناختی ، توانایی درگیر کردن احساسات و احساسات را نیز دارد و برای همه قابل درک است.

امید است سایه کورنا در روز مبارک رمضان سال 1441 ، زیرا قدرت رسانه های اجتماعی را تقویت می کند ، نقطه شروع توسعه مبارزه با رژیم صهیونیستی در جهان پس از تاج است. آینده در معرض خطر است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: روز بیت المقدس سوار فرقه ها می شود

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا