دانش و فناوری

دستگاه های سامسونگ که ویژگی های هوش مصنوعی گلکسی (Galaxy AI) را دریافت می کنند

به روزرسانی One UI 6.1 یک آپدیت بسیار هیجان انگیز است که بسیاری از ویژگی های هوش مصنوعی گلکسی (Galaxy AI) و همچنین برخی ویژگی های غیرهوش مصنوعی جالب را به ارمغان می آورد. با این حال، ویژگی های هوش مصنوعی گلکسی تنها برای دستگاه های خاصی از گلکسی در دسترس خواهند بود و بیشتر دستگاه ها این ویژگی ها را دریافت نخواهند کرد. در اینجا لیست دستگاه هایی که این ویژگی ها را دریافت می کنند آماده که در یک مجموعه جمع آوری شده اند.
ای جی مارکت در مطلب با عنوان معرفی دستگاه های سامسونگ که آپدیت One UI 6.1 را دریافت می کنند، لیست کامل گوشی ها و تبلت هایی که با نسخه آخر بروزرسانی این شرکت آپدیت خواهند شد را آورده است. در صورتیکه یکی از کاربران سامسونگ هستید می توانید در این لیست مدل گوشی خود را جستجو کرده و در صورتیکه در آن لیست بود نسبت به بروزرسانی اقدام کنید.

بیشتر بخوانید:

دستگاه های دریافت کننده ویژگی های هوش مصنوعی گلکسی AI
در میان محصولات متنوع و بزرگ سامسونگ که بسیاری از آنها جزء بهترین گوشی های 2024 نیز هستند، دستگاه های پرچمدار قطعا ویژگی های هوش مصنوعی گلکسی AI را دریافت خواهند کرد. اما تنها گوشی های رده بالا نیستند که با آپدیت نسخه آخر سیستم عامل سامسونگ از این فناوری بهره خواهند برد. در لیست زیر علاوه بر گوشی های پرچمدار برخی گوشی های مقرون به صرفه که بسیاری از آنها در لیست بهترین گوشی های میان رده 2024 هستند نیز دیده می شوند.
گوشی های پرچمدار دریافت کننده گوشی مصنوعی گلکسی AI شامل: گلکسی S24، گلکسی S24 پلاس، گلکسی S24 اولترا، گلکسی S23، گلکسی S23 پلاس، گلکسی S23 اولترا، گلکسی S23 FE، گلکسی S22، گلکسی S22 پلاس، گلکسی S22 اولترا، گلکسی S21، گلکسی S21 پلاس، گلکسی S21 اولترا می شوند.
گوشی های تاشو سامسونگ نیز هوش مصنوعی سامسونگ را دریافت خواهند کرد. ویژگی های برخی از این دستگاه ها را می توانید در لیست بهترین گوشی های تاشو و بهترین گوشی های سامسونگ 2024 مطالعه کنید. گوشی های تاشویی که گلکسی AI ویژگی های جالبی به آن اضافه خواهد کرد شامل: گلکسی Z Fold 5، گلکسی Z Flip 5، گلکسی Z Fold 4، گلکسی Z Flip 4، گلکسی Z Fold 3 و گلکسی Z Flip 3 می شوند.
برخی از بهترین تبلت های سامسونگ 2024 نیز قرار است از هوش مصنوعی گلکسی بهره مند شوند که شامل: گلکسی Tab S9، گلکسی Tab S9 پلاس، گلکسی Tab S9 اولترا، گلکسی Tab S8، گلکسی Tab S8 پلاس و گلکسی Tab S8 اولترا می شوند.
ویژگی های Galaxy AI که دستگاه های نامبرده از آن بهره مند خواهند شد عبارتند از:
1. Circle to Search با گوگل: امکان جستجو برای هر چیزی که روی صفحه نمایش می بینید با کشیدن دایره دور آن.
2. Slow-Mo فوری: نمایش هر ویدیو به صورت آهسته با نگه داشتن انگشت روی ویدیو.
3. Photo Assist: ویرایش تصاویر با حرکت دادن اشیا و افراد در تصویر.
4. Live Translate: ترجمه زنده مکالمات تلفنی به زبان مورد نظر شما.
5. Writing Assist: ترجمه متون یا تغییر سبک نگارش متون در اپلیکیشن کیبورد سامسونگ.
6. Note Assist: کمک به فرمت بندی و خلاصه سازی یادداشت ها.
7. Browser Assist: تولید خلاصه کوتاه از صفحات وب و ترجمه آن ها.
8. Voice Recording Assist: رونوشت و خلاصه سازی ضبط ها.
9. Generative Wallpaper: ایجاد تصاویر پس زمینه سفارشی.
اگر دستگاه شما ویژگی هوش مصنوعی را دریافت نمی کند، نگران نباشید، زیرا آپدیت One UI 6.1 همچنان شامل بهبودهای کوچک و ویژگی های جدیدی مانند حفاظت بیشتر از باتری، بهبود جستجوی گالری، و ویجت های جدید صفحه قفل می شود.
بیشتر بخوانید: 

    بهترین تبلت های 2024
    بهترین تبلت های شیائومی 2024

منبع: gizmochina
  

دکمه بازگشت به بالا