دانش و فناوری

پاوربانک جدید شیائومی ظرفیت 25,000 میلی آمپری دارد


به نظر می رسد که شیائومی در حال آماده شدن برای رونمایی از یک پاوربانک جدید با طراحی جسورانه و ظرفیت بالاست. یک افشاگر اطلاعات، با انتشار پستی در شبکه اجتماعی ویبو، تصویر این پاوربانک را به اشتراک گذاشته است. این محصول دارای پنل جلویی شفاف بوده که می توان برخی از قطعات آن را مشاهده کرد. با ترنجی همراه باشید تا به جزئیات این گزارش بپردازیم.

پاوربانک جدید شیائومی ظرفیت 25,000 میلی آمپری دارد

طراحی این پاوربانک آینده شیائومی شباهت زیادی به پاوربانک برند زیرمجموعه این شرکت یعنی، CUKTECH 20 دارد. هر دو محصول دارای ظرفیت 25,000 میلی آمپری، سه درگاه (دو USB-C و یک USB-A) و یک صفحه نمایش رنگی هستند. البته پاور بانک Xiaomi ممکن است ارتقا های جزئی، در بخش سرعت شارژ، داشته باشد. طبق اطلاعات فاش شده، این دستگاه توان شارژ 212 واتی را در اختیار کاربران خود قرار خواهد داد. CUKTECH 20 توان 210 واتی دارد.

پاور بانک شیائومی

اطلاعات فاش شده قابلیت های هر پورت این محصول را شرح می دهند. پاوربانک آینده شیائومی دارای یک درگاه USB-C با حداکثر خروجی 140 واتی، درگاه USB-C با حداکثر سرعت 45 واتی و یک پورت USB-A با حداکثر توان 120 واتی است. این دستگاه می تواند حتی لپ تاپ  های بزرگی، مانند مک بوک پرو 16 را شارژ کند. نکته قابل توجه دیگر، برخورداری از تأییدیه 90.08 Wh است که تضمین می کند این پاوربانک با مقررات سازمان بین المللی هوانوردی غیرنظامی (ICAO) مطابقت دارد و آن را به همراهی مناسب برای برای شارژ کردن دستگاه های کاربران تبدیل می کند

پاور بانک شیائومی

مطابق با گزارش Gizmochina، با وجود آنکه هنوز قیمت و زمان عرضه این پاور بانک آینده شیائومی فاش نشده اما خوب است بدانیم که CUKTECH 20 با قیمت 129,99 دلار، برای خرید در دسترس کاربران قرار دارد. انتظار می رود که این پاوربانک شیائومی در صورت عرضه جهانی قیمتی در همین حدود داشته باشد. اطلاعات فاش شده نشان می دهند که این محصول قدرتمند، از نظر بصری متمایز از رقبا بوده و با وجود درگاه های متعدد و قابلیت شارژ سریع چشمگیر می تواند نظر کاربران را به سوی خود جلب کند.

پاوربانک وایرلس آهنربایی هواوی را ببینید: Huawei SuperCharge All-in-One Magnetic Power Bank

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا