فیلم و هنر

همسفر با 3 شهید/ حامد عسگری خاطرات سفر نیویورک رئیس جمهوری را می نویسد

همسفر با 3 شهید/ حامد عسگری خاطرات سفر نیویورک رئیس جمهوری را می نویسد

حامد عسگری شاعر و نویسنده که سال 1401 همراه آیت الله رئیسی به نیویورک رفته بود، گفت: باید با انگشتهایی لرزان و دردناک  متن را بازخوانی و مرور کنم و قبل از اسم شما و امیرعبداللهیان و سیدموسوی به اقتضای متن کلمه  «شهید» را اضافه کنم.

تیتربرتر، حامد عسکری، شهریور 1401 در سفر نیویورک همراه آیت الله رئیسی، رئیس جمهور شهید بود و قرار بود روایتش را از این سفر بنویسد.

حامد عسکری شاعر و نویسنده در شبکه اجتماعی نوشت: حالا باید بنشینم سر حوصله و با انگشتهایی لرزان ودردناک  توی درایو دی پوشه ی نیویورک را باز کنم، متن را بازخوانی کنم، مرور کنم و قبل از اسم شما و امیرعبداللهیان و سیدموسوی به اقتضای متن کلمه ی شهید را اضافه کنم… دروغ چرا؟؟
در خواب هم نمی دیدم پنج روز با سه شهید همسفر باشم… خدایا کمکم کن…

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، آیت الله سیدابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران یکشنبه- 30 اردیبهشت ماه- پس از افتتاح سد «قیز قلعه سی» در مسیر افتتاح پروژه «ارتقای کیفیت پالایشگاه تبریز» در منطقه ورزقان دچار سانحه سقوط بالگرد شد و در شب ولادت امام رضا(ع) هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت، به همراه حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، سردار سید مهدی موسوی فرمانده یگان حفاظت ریاست جمهوری و تعدادی از خدمه پرواز به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

245245

دکمه بازگشت به بالا