سلامتی و پزشکیکسب و کار های برتر ایجی مارکت

طرز کار دستگاه اکسیژن ساز yuwell

دستگاه اکسیژن ساز یوول yuwell مدل 8F-5AW توضیحات و ویژگی ها:

یوول yuwell مدل 8F-5AW ،از جمله با کیفیت ترین دستگاه های اکسیژن ساز ساخت چین است که از وزن بسیار کم و برخوردار بوده و نیز از کم ترین صدای ممکن برخوردار است.دستگاه اکسیژن ساز یوول yuwell مدل 8F-5AW با طراحی زیبا و داشتن صفحه LCD و نیز میزان ساعت کار کرد را نشان می دهد.این دستگاه اکسیژن ساز دارای تایمر بوده و این امکان را برای کاربران به وجود می آورد تا به صورت دقیق زمان استفاده از دستگاه را تعیین نمایند. یوول 5 لیتری نسبت به کیفیت و بازده ایی که به همراه دارد بسیار مناسب می باشد.به عبارتی میتوان گفت این دستگاه بهترین انتخاب برای بیماران مزمن ریوی است که نیاز به استفاده طولانی مدت دارند و یا نیاز دارند دستگاه به صورت شبانه روزی روشن باشد.  جهت دریافت لیست قیمت خرید دستگاه اکسیژن ساز در اصفهان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

راه اندازی و نحوه عملکرد دستگاه اکسیژن ساز یوول:

پس از خرید دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری در اصفهان نوبت به راه اندازی آن می رسد. در ابتدا دوشاخ  سیم برق دستگاه را به پریز متصل کنید  بهتر است از محافظ برق استفاده نمایید چراکه نوسانات برق احتمال آسیب به دستگاه را زیاد میکند.

یک لیوان 250 سی سی داخل کارتون محصول قرار دارد که دارای یک درب خاکستری رنگ با یک ورودی در بالا و یک خروجی از کنار در پایین می باشد. لیوان را به میزان خط  اول نهایتا تا خط دوم از آب مقطر پرنمایید و توجه داشته باشید ، بیش از علامت ماکسیسمم پر نشود ، در غیر اینصورت بجای اکسیژن آب را به داخل بینی بیمار منتقل خواهید کرد.

لیوان آب را در قسمت بالای دستگاه جایگاهی مشخص دارد که باید در آن قرار دهید ،داخل پکیج یک لوله رابط موجود است ،یک سر آن را به خروجی بالای دستگاه ( condenser outlet ) متصل کنید.سر دیگر لوله را به ورودی لیوان از بالای لیوان متصل کنید. (توجه کنید ورودی از دستگاه به لیوان بصورت عمودی بوده و  خروجی به صورت افقی است.

درون پکیج دستگاه یک عدد شلنگ رابط سبز رنگ، درون پکیج استریل به همراه نازل دوشاخ بینی وجود دارد. یک سر شلنگ را به خروجی افقی لیوان متصل کنید و نازل دوشاخ بینی را به سر دیگر شلنگ متصل نمایید. توجه نمایید که اکسیژن خروجی از دستگاه ابتدا باتید از درون آب عبور کرده و سپس از طریق شلنگ رابط به نازل بینیهدایت شود.

حالا دکمه ی پشتی دستگاه را که بصورت صفر/ یک است ،بر روی حالت یک قرار داده و سپس. دستگاه را روشن نمایید..

در این زمان دستگاه شروع به کار خواهد نمود و بر روی صفحه نمایش ال سی دی دستگاه از سمت راست به چپ ابتدا میزان خلوص اکسیژن / ساعات کارکرد دستگاه / تایمر خاموشی دستگاه را مشاهده خواهید کرد. ( درنظر داشته باشید هر دستگاه آکبند به مدت 3 ال 4 ساعت در کارخانه ی تولید مورد آزمایش کنترل کیفیت قرار گرفته است و در همان ابتدا در بخش ساعت کارکرد دستگاه عدد 3 یا 4 یا 5 را مشاهد خواهید نمود.)

خلوص اکسیژن بعد از چند دقیقه بیشتر از لحظه ی شروع بیشتر خواهد شد و به بالای 90 خواهد رسید.

سه عدد دکمه ی در قسمت بالایی دستگاه وجود دارد ( دکمه ی خاموش و روشن / مثبت و منفی جهت تنظیم تایمر خاموشی خودکار دستگاه)

جهت تنظیم فشار خروجی اکسیژن یک ولوم بر روی بخش جلویی بدنه دستگاه وجود دارد که با چرخاندن آن میتوانید میزان خروجی اکسیژن را میتوانید بنا بر شرایط بیمار تنظیم نمایید.

نبولایزر

در داخل کارتون دستگاه یک عدد ماسک  وجود دارد که کاربر می تواند محلول دارویی را داخل محفظه نبولایزر بریزد و شلنگ رابط را از یکطرف به خروجی فلزی ( Nebolizer outlet)  متصل کند و طرف دیگر را به ورودی محفظه ی نبولایزر از زیر متصل کند.قطعه خروجی دهانی را به بالای محفظه نبولایزر متصل نمایید و بیمار آن را در دهان و یا ماسک را روی صورت خود قرار دهد، دستگاه را روشن کنید و دارو را مصرف کنید ،فشار خروجی نیولایز، پنج سی سی در دقیقه می باشد.

مقاله مرتبط: عوامل موثر بر قیمت خرید دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل در اصفهان

دستگاه اکسیژن ساز برای استفاده چه نوع بیماری هایی مناسب می باشد؟

دستگاه اکسیژن ساز 5  لیتری  خانگی یوول برای افرادی که نیازمند اکسیژن درمانی هستند بسیار مناسب و موئثر می باشد. قابلیت استفاده 24 ساعته از این محصول کمک تنفسی این اطمینان را به بیماران تنفسی می دهد تا در هر سطحی از بیماری که باشند چه مزمن و چه حاد بتوانند بدون هیچ نکرانی از این کالا استفاده نمایند. پزشکان و پرستاران در کنار این دستگاه،برای سنجش دقیق اکسیژن خون بیمار از  استفاده میکنند تا بتواند به طور مرتب  اکسیژن مورد نیازشان بیماران را تنظیم نمایند.

دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری یوول ساخت کدام کمپانی می باشد؟

برند یوول نام شرکتیدر کشور چین است که از سال 1998 شروع به ارائه انواع تجهیزات پزشکی و بیمارستانی نموده است. در حال حاضر به حدی پیشرفت داشته که دارای 7 مرکز تحقیق و پژوهش و همینطور 5 کارخانه تولیدی در سان دیگوی آمریکا، تتلینگن آلمان، تایوان، پکن، شانگهای، نانجینگ، سوجو و دانیانگ می باشد. شرکت یوول در سال 2015 در لیست بزرگترین مجموعه تولیدکننده های برتر چین قرار گرفته که این نشان از کیفیت محصولات و رضایت مندی کاربران دارد.

مزایای استفاده از اکسیژن ساز نسبت به کپسول اکسیژن

سلامت:

اکسیژن خروجی از کپسول، فشاری سه برابر دستگاه اکسیژن ساز دارد و برای استفاده کوتاه مدت طراحی شده، در صورت استفاده طولانی مدت ممکن است باعث آسیب مجاری تنفسی شود. در حالی که دستگاه اکسیژن ساز در استفاده طولانی مدت مشکلی برای ریه ایجاد نمیکند.

ثبات:

میزان اکسیژن کپسول محدودیت دارد در حالیکه دستگاه بدون محدودیت اکسیژن مورد نیاز را تامین میکند.

امنیت:

احتمال انفجار ، باعث کاهش ایمنی کپسول می شود.

وزن:

کپسول اکسیژن نیاز حمل به دفعات زیاد دارد. اما دستگاه اکسیژن ساز نیازی به تغیر مکان ندارد. در عین حال با توجه به شکل ظاهری و ساختار دستگاه حمل آن بسیار راحت می باشد.

هزینه:

هزینه یکی از فاکتورهای مهم به حساب می آید. این در حالی است که هزینه نحوه پرداخت برای کپسول اکسیژن و اکسیژن ساز متفاوت است. برای کپسول اکسیژن هزینه در گذر زمان پرداخت می شود این در حالی است که برای اکسیژن ساز هزینه یکجا در ابتدا پرداخت می شود. باتوجه به شارژ چند روز به چند روز کپسول اکسیژن این وسیله بسیار گرانتر از اکسیژن ساز است.

می توان نتیجه گرفت بین کپسول اکسیژن و اکسیژن ساز ، برتری با دستگاه های اکسیژن ساز است.

شرایط ایده آل برای کار آیی دستگاه:

  • دما: 10°C~ 40°C
  • رطوبت: 30% ~ 75%
  • فشار جوی: 860hPa ~ 1060hPa
  • دمای خروجی اکسیژن: ≤ 46°C

شرایط ایده آل برای حمل و نقل دستگاه:

  • دما: ­20°C ~ 60°C
  • رطوبت: 10% ~ 93% غیرمتراکم
  • فشار جوی: 700hPa ~ 106hPa

دستگاه اکسیژن ساز یوول ساخت کجاست؟

یوول شرکتی برای کشور چین است و از افتخارات بزرگ این کشور این است که در لیست بزرگترین مجموعه تولیدکننده های چین محسوب می شود.

دکمه بازگشت به بالا