عمومی

نرم افزار جدید Adobe Photoshop Camera برای دستگاه های Android و iOS


سلام به همه کاربران Rezalren ، امروز می خواهم خبرهای خوبی را برای شما ارائه دهم ، Adobe Photoshop جدید را از دوربین Adobe Photoshop برای اندروید و iOS منتشر کرده است و قابلیت های بسیاری دارد. Adobe به طور رسمی Adobe Photoshop Camera را منتشر کرد ، برنامه جدیدی که به کاربران امکان می دهد قبل از گرفتن فیلترها و افکت ها را به عکسهای خود اضافه کنند.

?

ابرقهرمان فیلم Avengers Avengers به ​​تاریخ PS5 + تاریخ انتشار به God of War 5 پیوست

ادوبی به طور رسمی Adobe Photoshop Camera را منتشر کرد ، یک برنامه جدید Photoshop برای اندروید و iOS است که به کاربران این امکان را می دهد تا قبل از گرفتن عکس ، فیلترها و افکت ها را به عکس های خود اضافه کنند.

ادوبی ادعا می کند که این نسخه از فتوشاپ به منظور کمک به همه ، صرف نظر از سطح عکاسی یا سطح فتوشاپ ، ایجاد تصاویر خلاقانه و باکیفیت برای به اشتراک گذاری آنلاین است. پیش نمایش برنامه در نوامبر سال گذشته آغاز شد.

این برنامه به طور رایگان از طریق Apple Store یا Google Play Store در دسترس است. این شامل بیش از 80 فیلتر سفارشی است که یک کاربر می تواند سفارشی سازی کند. موارد دلخواه را می توان برای استفاده در هر زمان ذخیره کرد.

دوربین فتوشاپ برای اولین بار برای Adobe به عنوان یک برنامه Sensei ساخته شد. Sensei قادر است موضوع عکس ، اشیاء ، غذا یا مناظر را بطور خودکار کشف کند – و از لنزهای متناسب با تصویر استفاده کند.

دوربین فتوشاپ می تواند بدون در نظر گرفتن برنامه ای که با آن گرفته شده ، تصاویر را ویرایش کرده و از هر لنز بر روی هر تصویر استفاده کند.

دانلود دوربین Adobe Photoshop برای اندروید

دوربین Adobe Photoshop را برای iOS بارگیری کنید

علاوه بر فیلترهای سفارشی ، دوربین فتوشاپ طیف گسترده ای از ویژگی ها از جمله Auto Tone را به شما می دهد تا بدون نور زیاد و سایه روشن روشن شود.

Adobe همچنین شامل نکات مربوط به آگاهی از محتوا است ، زیرا برنامه به طور خودکار جلوه هایی را برای گرفتن بهترین نتیجه بر اساس سبک تصویر ، نورپردازی و تمرکز اعمال می کند.

BMW به اولین خودروساز تبدیل شده است که از آیفون به عنوان کلید ماشین استفاده می کند.

نکته مهم دیگر کنترل حالت عمودی شامل بوکه ، فاصله صورت ، نور صورت و بهبود چهره است. یکی از جدیدترین جلوه های این فتوشاپ ویژگی Face Light برای بهبود نور ، از بین بردن ظاهر هر سایه تیز است.

برای سلفی های گروهی ، دوربین فتوشاپ تشخیص می دهد که برای کاهش اعوجاج در هر موضوعی قرار دارد. ویژگی بوکه به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت جلوه های تاری را اعمال کنند.

Adobe همچنین متذکر می شود که این برنامه برای Social ساخته شده است. به این ترتیب ، این امکان را به کاربران می دهد تا در طیف گسترده ای از شبکه های اجتماعی عکس بگیرند و به اشتراک بگذارند.

دوربین فتوشاپ امروز به صورت رایگان در iOS و Android در دسترس است. در سایت های اجتماعی خود ، Adobe تصاویری را که با OnFilter و Photoshopcamera نشان داده شده است نمایش می دهد.

این تبلیغ توسط بیانیه برندسازی و پیام “خلاقیت برای همه” تقویت شده است ، که تمرکز آن بر روی آوردن ابزارهای خلاقانه از جمله فتوشاپ برای همه است.

خوب ، دوستان عزیز ، این شاهکار ادوبی است. حتما این مقاله را بخوانید و برای دوستان خود ارسال کنید.

منبع: https://netguide.co.nz/

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: نرم افزار جدید Adobe Photoshop Camera برای دستگاه های Android و iOS

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا