عمومی

عقلانیت – باکره


روشنفکران: معروف ترین تلاش برای صحبت با استاد علی اکبر رییپور، مدیر موسسه “ایرانی هادر خاتمه ، وی به دلیل سخنرانی های بیشمار خود درمورد مهدیه ، سیاست داخلی ، سیاست خارجی ، ارتش ، تاریخ اسلامی ، تاریخ معاصر ، پزشکی و دین مانند چهارده حج یکی از مشهورترین فعالان سیاسی و فرهنگی در فضای مجازی در دهه های اخیر است. .. نام او بر سر زبانها افتاد. اما به اصطلاح صهیونیستها تحلیل و فراماسونری او در صدر توجه رسانه های اجتماعی قرار دارد ، اما طیف گسترده ای از مباحث در سخنرانی های رائفی پور و سبک خاص سخنرانی های وی ، وی را به یک ویژگی تقریباً منحصر به فرد برای کارگردان تبدیل کرده است. این دامنه در سخنرانی های تخصصی البته خودپسندی نیست ، اما توجه به این نکته ضروری است که در بررسی اولیه طیف گسترده ای از اظهارات و اقدامات حضرتعالی مورد توجه قرار گیرد. رییپور می توان دریافت که این مجموعه تناقضات و نقایص آشکار علمی و منطقی است. به دلیل فعالیت اجتماعی راوی پور با مخاطبان جوان که تشنه شنیدن آموزه ها و اصول انقلاب اسلامی هستند ، این مشکلات نیاز به انتقاد منصفانه از وی را افزایش می دهد.

علی اکبر رییپور
علی اکبر رییپور

ما معمولاً می دانیم بررسی ها وی به مدیر موسسه ماساف ایران پاسخ مثبت نمی دهد ، اما در میان گفتگوهای مجازی در رسانه های اجتماعی با تعداد زیادی از مخاطبان معمولی یا گاه به گاه ، متوجه شد که آقای رئوپور جای خالی برای مطالب مهم درباره وی دارد.

در نتیجه ، پرونده زیر تقریباً دو یادداشت مفصل دارد که برخی از نظرات وی را نقد می کند. با تکیه بر پرونده صوتی گفتارها و نظرات دیگر رائفی پور که سعی شده با نگاهی منصفانه به نگارش درآید. علاوه بر یادداشتهای عباس السلیمی – نمین در صفحه اول ، فصل اول این پرونده با یادداشت های رضا مشتاقی در صفحات 2 و 7 منتشر می شود و فصل دوم با یادداشت های صادق امامی در صفحات 14 و 15 منتشر می شود.

نویسنده: ردا مشتاقی ، روزنامه نگار

***********************************************

نویسنده: صادق امامی ، دبیر گروه بین المللی

**********************************************

یادداشت عباس سلیمی نمین ، محقق سیاسی

منبع


جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: عقلانیت – باکره

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا