عمومی

تولید محتوا چگونه به تجارت ما کمک می کند؟


آژانس تبلیغاتی Hortash: اولین چیزی که با شنیدن محتوای نام به ذهن شما می رسد ، احتمالاً تولید محتوا است. اولین عبارتی که پس از شنیدن تولید محتوا به ذهن متبادر می شود تولید متن و محتوای متن است.

آیا واقعاً اینگونه است و محتوا فقط برای تولید محتوا است؟ پاسخ قطعاً خیر ، زیرا تولید محتوا حوزه ای از بازاریابی محتوا است که بسته به موضوع می تواند مخاطبان خود را با مخاطب لحن ببخشد ، اعتماد آنها را جلب کند و در سطوح بالاتر می تواند ابزاری برای فروش و جلب اعتماد مشتری باشد.

اگر محتوا را به عنوان ارائه اطلاعات به مخاطب هدف از طریق کانال و با قالب مشخص تعریف کنیم ، پنج مؤلفه اصلی این تعریف عبارتند از:

چه افکاری ارسال می کنید؟ اطلاعات ترکیبی از مهمترین ایده هایی است که مردم باید بدانند. شما باید جزئیات اصلی (راهنماها ، توضیحات و مثالهایی که این ایده ها را پشتیبانی می کنند) را بدانید.

چرا اینجوری میکنی؟ چه می خواهید مخاطب شما فکر کند؟ چه احساسی دارند؟ باید چکار کنم؟ وقتی برای دستیابی به یک هدف خاص طراحی می کنید و تمام منابع خود را روی این هدف خاص متمرکز می کنید ، محتوا بسیار موفق است.

مخاطب هدف شما برای این محتوا کیست؟ اغلب اوقات ، شرکت ها و مارک ها بدون شناخت نیاز مخاطب و مراقبت از آنها ، محتوا تولید می کنند. علایق و سوالات افراد و مخاطبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تولید محتوا چگونه به تجارت ما کمک می کند؟
تولید محتوا چگونه به تجارت ما کمک می کند؟

چگونه محتوا را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهید؟ در شبکه های اجتماعی؟ وبلاگ خود یا وبلاگهای برجسته؟ همه چیز به مخاطب شما بستگی دارد. اگر مخاطبان شما بیشتر در اینستاگرام هستند ، تمرکز اصلی شما باید روی اینستاگرام باشد نه بر روی بلاگ ها یا سایر شبکه های اجتماعی.

رابطه شما با مخاطب در آخرین وضعیت چگونه ظاهر می شود؟ پس از انتخاب کانالها ، وقت آن رسیده است که محتوا انجام شود. فیلم ، پست وبلاگ ، مقاله یا پادکست؟ هر کسی؟ چگونه می توانید پیام خود را به بهترین شکل ممکن به مردم اطلاع دهید؟

در این بخش به معرفی قالب ها و قالب های محتوای کلی می پردازیم که از طریق آنها می توانید محتوای وب سایت تولید کنید.

مطابق تحقیقات جهانی در زمینه محتوا و محتوای متنی همواره توانسته اعتماد مخاطب را جلب کند. به همین دلیل مقالات تحقیق به صورت مکتوب منتشر می شود.

در بین مجموعه هایی که هم شامل کتاب و هم فیلم است ، کتاب های آنها بیشتر در مورد یادگیری و فیلم بیشتر در مورد سرگرمی است و به طور کلی نوشتن احساس اعتماد به ما را برمی انگیزد.

صدا و انواع جلوه های صوتی در بازاریابی محتوا می توانند تأثیر مضاعفی در قالب بندی متن داشته باشند.

اخیراً تمرکز بر تولید محتوای ویدیو یکی از برجسته ترین روندهای رسانه های دیجیتال بوده است و بسیاری معتقدند تغییر در نحوه استفاده از محتوای ویدیو به دلیل تغییر عادات رسانه ای است.

این واقعیت که مردم تمایل کمتری به خواندن کلمات دارند در این تغییر مؤثر نیست.

تولید محتوا چگونه به تجارت ما کمک می کند؟
تولید محتوا چگونه به تجارت ما کمک می کند؟

بازاریابی محتوای بصری یکی از محبوب ترین مطالب بازاریابی دیجیتال امروزه است و استفاده روزافزون از رسانه های اجتماعی بصری مانند فیس بوک ، توییتر ، لینکدین ، ​​پینترست ، اینستاگرام و غیره باعث شده است تا صاحبان مشاغل و بازاریابان دیجیتال آنلاین بتوانند از این نوع محتوا به طور گسترده استفاده کنند. شما اهداف خود را دارید.

فرض کنید با تمام اصول سئو سایت و غیره بهترین مطالب دنیا را تولید می کند. تقویم؟

اگر مخاطب نتواند محتوای ما را ببیند ، به بهترین محتوای دنیا آسیب نمی رساند. بنابراین برخی معتقدند انتشار مطالب از تولید محتوا مهمتر است.

در واقع ، اگر ارسال مطالب مهم نیست ، رسانه های اجتماعی امروز بیش از یک میلیارد کاربر فعال نخواهند داشت.

هیچ ابزار بسیار مفیدی مانند تبلیغات کلیک برای جستجو مانند Google یا بسیاری از تبلیغات بنری که در سایت های مختلف مشاهده می کنیم وجود ندارد ، یا حتی گزارش های مختلف و محتوای مهمان را مشاهده می کنید.

روشهای زیادی برای ارسال مطالب وجود دارد که بهترین آنها:

وبلاگ نویسی یکی از بهترین و ایمن ترین پورتال های به اشتراک گذاری محتوا است. وبلاگها ویژگیهای بیشتری را نسبت به سایر شبکه ها و البته مخاطبان شما ارائه می دهند.

می توانید اطلاعات دیگری مانند محتوای چندرسانه ای ، زمان مورد نیاز برای خواندن و شخصی سازی مطالب را ارائه دهید.

بهترین پست وبلاگ برای عموم مردم دریافت و خواندن اشتراک در دستگاه های مختلف مانند رایانه و تلفن های هوشمند است ، به شرط اینکه وبلاگ شما پاسخ دهد!

رسانه های اجتماعی بیشترین مخاطب را در بین سایر رسانه ها برای به اشتراک گذاری محتوا دارند ، بنابراین اگر به دنبال مخاطبان بیشتری هستید ، توجه به رسانه های اجتماعی به ویژه خوب است.

بهتر است محتوای اصلی و در واقع هسته اصلی محتوای خود را در وب سایت قرار داده و آن را برای مدت کوتاهی در شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید و در آخر از مخاطبان دعوت کنید که برای خواندن کل مقاله به وبلاگ شما بیایند.

یکی از اصلی ترین مشکلات این وبلاگ نویسان ، ایجاد محتوا مناسب برای تجارت است. نحوه تولید محتوای مناسب برای مخاطبان سایت و یافتن منبع قابل اطمینان بسیار دشوار است.

در این مقاله می خواهیم در مورد حل این مشکل با شما صحبت کنیم. نحوه تولید محتوای مناسب و آنچه مورد نیاز شماست.

 • ایده ای برای تولید محتوا داشته باشید
 • کلمات کلیدی خود را لیست کنید
 • از ابزارهای قالب بندی کلید واژه استفاده کنید
 • نوشتن عنوان برای تولید مطالب قانع کننده و جذاب
 • محتوای وب سایت های رقبا را بررسی کنید
 • توجه داشته باشید که نیاز کاربر برای تولید محتوا است
 • به موضوع اصلی توجه نکنید
 • موضوع را در چند مقاله مختلف بررسی کنید
 • در برابر دیگران بنویسید
 • شما لیستی از مقالات خود را دارید
 • سایر مقالات تولیدی دیگر را در سایت قرار دهید
 • تولید مقالات آموزشی
 • تمام رازها و افسانه های تجارت خود را شرح دهید
 • طرح مقاله خود را در تولید محتوا به روز کنید
 • SEO مکانیکی
 • برای تولید درست محتوا نکات مربوط به نوشتن را دنبال کنید
 • مقالات طولانی بنویسید
 • تگ های متا را جدی بگیرید
 • برچسب های متا را فراموش نکنید
 • از کلمات کلیدی صحیح استفاده کنید
 • از فناوری های Black Hat به هیچ وجه برای تولید محتوا استفاده نمی شود
 • پیوندهای داخلی بین صفحات وب ایجاد کنید
 • مشاهده منبع و پیوند به آن
 • نگاه و زیرنویس را فراموش نکنید
 • تولید محتوا و نمایش در موبایل
 • خودتان را معرفی کنید
 • طبقه بندی مقالات مرتبط
تولید محتوا چگونه به تجارت ما کمک می کند؟
تولید محتوا چگونه به تجارت ما کمک می کند؟

محتوا بخش بزرگی از زندگی روزمره است. اجتناب از آن دشوار بوده است ، اما چرا به دنبال آن هستید؟

محتوا به ما می گوید ، به سؤالات ما پاسخ می دهد ، از ما سرگرمی می کند ، ما را لبخند می زند ، ما را در تصمیم گیری راهنمایی می کند و غیره.

این محتوا به شما کمک می کند تا مشتریان را به خود جذب کنید تا مخاطبان خود را درگیر خود کرده و از آن لذت ببرید ، همچنین بازدید کنندگان جدید را به سمت سایت خود جذب کرده و درنهایت برای شرکت خود درآمد کسب کنید.

بهتر است بگوییم اگر محتوا تولید نکنید ، به طور پیش فرض است.

شما باید به یک سؤال صریح پاسخ دهید. مخاطب می خواهید یا نه؟ اگر دیگر نمی خواهید در مورد آن صحبت کنید ، شروع به کار کنید و خود را برای تولید محتوای با کیفیت بالا شروع کنید.

من نمی دانم ، یا شاید خیلی مهم نباشد که بدانید هدف شما از جذب مخاطب چیست ، خواه بخواهید خدمات و محصولات خود را تبلیغ کنید یا ایده های خود را گسترش دهید.

فرقی نمی کند ، با این وجود ، شما باید مخاطبان را به سمت سایت خود جذب کنید و کاری انجام دهید که با بی میلی آن را ترک کنید ، در این صورت به هدف شما محقق می شوید.

این دقیقاً همان چیزی است که بزرگترین شرکت های جهان برنامه ریزی کرده اند و همیشه در این مسیر حرکت می کنند.

تولید محتوا آخرین مرحله بازاریابی است. هنگام تولید محتوا ، اطلاعات رایگان و مفیدی را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهید ، و می توانید از طریق تعامل خوب ، مشتریان بالقوه را جذب کرده و مشتریان موجود را حفظ کنید.

ساخت خانه را بدون برنامه ، مجسمه بدون برنامه یا شرکتی بدون بیانیه ماموریت شروع نکنید. بنابراین شما نیازی به تولید محتوا بدون ایجاد برنامه ندارید. در غیر این صورت ، شما ممکن است از هدف خود منحرف شوید.

استراتژی محتوا شامل همه چیز از برندسازی گرفته تا اینکه چگونه می توانید محتوای خود را تبلیغ کرده و در نهایت از آن استفاده مجدد کنید.

برای آموزش تولید محتوا ، باید شبیه به یک کمپین بازاریابی سنتی باشد ، استراتژی محتوای شما باید با اهداف بازاریابی شما مطابقت داشته باشد ، که باید یکی از اهداف شرکت شما باشد.

پس از مشخص شدن این موضوع ، کلیه محتوای تولید شده باید با هدف شما مطابقت داشته و به نتیجه دلخواه کمک کند. به طور کلی ، بهتر است از اهداف خود شروع کنید و سپس محتوای خود را تولید کنید.

ایجاد یک استراتژی محتوا چیزی بیش از آن است که فقط به نوع محتوایی که می خواهید ایجاد کنید فکر کنید.

ابتدا باید بدانید با چه کسی صحبت می کنید ، چگونه می خواهید با آنها صحبت کنید و کجا می توانید آنها را پیدا کنید.

نکته اصلی در تولید محتوای موفق ابتدا برای هر خواننده است که احساس کنند شما مستقیماً و شخصاً با او صحبت می کنید.

تنها راه برای این کار صمیمی بودن با بازدید کنندگان و مشتریان است. شما باید آنها را مانند یک دوست قدیمی بشناسید.

باید از موانع ، نقاط درد ، چالش ها و نگرانی ها آگاه باشید. با همین روش می توانید بهترین نتیجه ممکن را درک کنید ، رویاها و بزرگترین خیالات آنها را حل کنید.

آنچه در یادگیری تولید محتوا مهم است این است که شخصی که محتوای شما را خریداری می کند ، شخصی است که می خواهید با محتوای شما به آن دسترسی داشته باشید.

این شخصیت نیمه داستانی به عنوان مخاطب هدف عمل می کند ، یعنی افرادی که بیشتر از پیام شما سود می برند و مشتری می شوند.

اگر تا به حال سردرد داشته اید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که بفهمید چرا. ممکن است کمبود آب بدن ، کمبود کافئین را تجربه کرده یا ممکن است بیمار شوید.

بعد از تشخیص مشکل ، شما به سراغ راه حل هایی مانند نوشیدن مقداری آب ، نوشیدن اسپرسو یا مصرف داروی خود می روید. سرانجام ، بین راه حل ها تصمیم بگیرید.

این نشان می دهد سفر خریدار در آموزش تولید محتوا. هر یک از دیدگاه های شما مسیری را دنبال می کند ، مسیری که شامل مراحل آگاهی ، علاقه و تصمیم گیری است.

اما هر یک از دیدگاه های شما در بخش های جداگانه ای از این سفر قرار می گیرد ، بنابراین استفاده از مطالب خود برای جذب هر مرحله مهم است.

با تولید محتوا برای هر مرحله از سفر مشتری ، اطمینان حاصل کنید که هیچ بازدید کننده ای از این خلاء دیدن نمی کند. هرکسی که به وب سایت شما مراجعه می کند احساس می کند که اطلاعات مرتبط و مفیدی را دریافت می کند.

تولید محتوا چگونه به تجارت ما کمک می کند؟
تولید محتوا چگونه به تجارت ما کمک می کند؟

این ایده خوبی است برای انتخاب یک چیدمان برای محتوای خود که متناسب با هر مرحله از سفر مشتری است.

یک بازدید کننده آگاه آگاه ، نمایش آزمایشی از محصول شما را نمی خواهد ، اما آنها یک چک لیست سریع یا پست وبلاگ را می خوانند تا به آنها در درک بهتر مشکلشان کمک کند.

در مرحله تصمیم گیری ، نیازی به دانستن همه راه حل های ممکن نیست ، بلکه بیشتر به مشاوره یا پیشنهادی احتیاج دارید که نشان می دهد محصول شما راه حل مناسبی برای آنها است. همیشه سعی کنید مخاطبان خود را در این مرحله قرار دهید.

در اینجا راهنمای بهترین قالب های محتوا برای هر مرحله از سفر مشتری آمده است:

اطلاع: ارسال وبلاگ ، لیست چک ، لیست برنامه ها ، نمودار ، کتاب الکترونیکی ، بازی ، مسابقه

ملاحظات: پادکست ، وبینار ، کاربرگ ، ماتریس مقایسه ، الگو

تصمیم گیری: اسکریپت ، آزمایش رایگان ، کتابچه راهنمای محصول ، مشاوره ، کوپن

برای جذب مخاطب باید محتوا را در قالب های مختلف برای خروجی های معتبر و محبوب تولید کنیم تا بتوانیم خود و فعالیت های خود را معرفی کنیم. در ضمن ، ممکن است با خود بگویید ، شما در این زمینه متخصص نیستید ، و ما می توانیم ، Hortash ، به شما کمک کنیم تا بهترین مطالب را در قالب مناسب دریافت کنید.

# تولید_وف_کنترل # تولیدی_و_ کت و شلوار_پرداخت # تولید_و_کنتراپی_در_شهر # تولید_و_پرداخت

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: تولید محتوا چگونه به تجارت ما کمک می کند؟

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا