عمومی

فرم پرداخت ، نیشکر دست ساز در شبکه های اجتماعی


امروز خرید در فروشگاه های تلگرام و اینستاگرام دیگر یک پدیده جدید نیست. بیشتر ما حداقل یک یا دو تجربه خرید داشته ایم و ممکن است بسیاری از ما در گذشته ایده هایی برای ساخت فروشگاه های شخصی مانند این داشته باشیم. اگر روش های جدید پرداخت در این فروشگاه ها را می دانید و فقط به دنبال یک روش برای ایجاد یک درگاه آنلاین شخصی در قالب فرم پرداخت هستید ، صفحه نگاهی بیاندازید.

اما اگر چالش های پرداخت در فروشگاه های رسانه های اجتماعی و بهترین و مؤثرترین راههایی که ارائه می دهید کنجکاوی شما را تحریک می کند ، می دانید به جز برخی از فروشگاه های تخصصی که هزینه بیشتری برای ایجاد یک وب سایت مستقل و ناراحتی فنی در ساخت پورتال بانکی برای این سایت دارند. هنگام خرید در ماه ژوئن ، ابزارهای مالی معمول برای این خریدها از یک کارت به کارت دیگر است. مشتری معمولاً مشخصات محصول را به فروشنده می فرستد و از قیمت و شرایط خرید خود سؤال می کند. فروشنده قیمت را برای مشتری توضیح می دهد و اگر هنوز قصد خرید دارد ، شماره کارت را برای وی ارسال می کند تا قیمت کالا را به کارت ارسال کند و رسید را برای فروشنده ارسال می کند. اکنون یا قبل از ارسال رسید یا بعد از آن ، فروشنده مجبور است اطلاعات مورد نیاز خود را از مشتری جداگانه دریافت کند. اطلاعاتی مانند آدرس ، ایمیل ، شماره تلفن و مواردی از این دست که فروشنده برای ثبت فروش خود ، ارسال محصول و نگه داشتن سابقه آماری برای مشتریان خود نیاز دارد.

در میانه این ، فروشنده همیشه باید به متن پیامکی که در گوشش پول واریزی می کند ، رسیدهای صحیح دریافتی و رعایت آنها با مقدار کالاها و طبقه بندی اطلاعات مشتری ، توجه کند و زمان زیادی را در طول روز برای تبادل این پیام ها با مشتری اختصاص دهد. مشتری به طور طبیعی نگران واریز وجه به شخص ناشناسی است که فقط یک حساب تلگرام یا اینستاگرام خود را دارد. حداکثر تراکنش های کارت در کارت روزانه شما همه این مشکل را اضافه می کند. درست است که بیشتر این خریدها زیر حد حداکثر کارت است ، اما ممکن است مشتری قبل از این خرید همیشه از بخشی از کلاه کارت برای کارت خود استفاده کرده باشد ، بنابراین او مجبور است یک روز خرید خود را به تعویق بیندازد.

طولی نکشید؟

روند قدیمی خرید از یک شبکه اجتماعی
روند قدیمی خرید از یک شبکه اجتماعی

به نظر ما ، این روش مؤثر نیست.

فروش کالا و خدمات در شبکه هایی مانند تلگرام و اینستاگرام یک تجارت اخیر است که با شرکت های سنتی مشابه کاملاً متفاوت است. طبیعتاً استفاده از روشهای مالی قدیمی مانند کارت از کارت تا این فروشگاه ها کاملاً سازگار نیست.

پرداخت یک ابزار مالی جدید که کمتر شناخته شده است و می تواند یک دروازه پرداخت آنلاین شخصی را بدون هیچ هزینه اضافی و بدون نیاز به حداقل قدرت برنامه نویسی فراهم کند.

فرم پرداخت رایگان فروشگاه اینستاگرام را ایجاد کنید و به سادگی یک ایمیل بسازید. هنگام ایجاد این فرم ، کل مراحل خرید در سه مرحله خلاصه می شود:

1. مشتری در مورد محصول از فروشنده سؤال می کند.

2- فروشنده فرم پرداخت محصول را به مشتری ارسال می کند. شکلی که مقدار کالا در آن قرار می گیرد ، تمام اطلاعاتی که فروشنده از مشتری به آن نیاز دارد خالی است ، و یک دکمه برای پرداخت.

3- مشتری فرم پرداخت را تکمیل کرده و روی دکمه پرداخت کلیک می کند.

کل کلیه اطلاعات مرتب شده و به دفتر فروشنده تحویل داده می شوند و از صحیح بودن معامله و میزان واریز فروشنده مطلع می شود. خریدار از فروشگاهی که هویت فروشنده آن توسط پرداخت کننده ای مانند وندر تأیید شده است ، برای خریدار آسان است و فقط یک حساب ناشناس اینستاگرام یا تلگرام نیست.

با استفاده از فرم پرداخت ، خرید خود را از شبکه های اجتماعی بهینه کنید
با استفاده از فرم پرداخت ، خرید خود را از شبکه های اجتماعی بهینه کنید

اما تسهیل در فروش تنها مزیت این ابزار نیست. بسیاری از شرکت های اینستاگرام کار گروهی را تولید می کنند و درآمد آنها باید به صورت شفاف بین اعضای گروه توزیع شود. این جایی است که ایجاد فرم پرداخت به نام فعالیت مشاغل به کلیه اعضای تیم اجازه می دهد تا به جزئیات فروش و روند اشتراک و واریز سهم هر یک از اعضای آن در کیف پول فروشگاه مستقیم در حساب بانکی خود دسترسی پیدا کنند. بانک واریز می شود.

اشکال پرداخت عبارتند از دروازه پرداخت که برای نیازهای شخصی کاربر در نظر گرفته شده است تا از اصطکاک ناخواسته بین مشتری و فروشنده جلوگیری شود. به عنوان مثال ، این مدل ها می توانند مبلغ ثابت داشته باشند. به این ترتیب ، مشتری دیگر نمی تواند مبلغ دیگری را به اشتباه یا به قصد چانه زنی در آخرین لحظه به فروشنده واریز کند و فروشنده را در معرض خطر قرار دهد.

مانند همه دروازه های پرداخت و کارت خوان های فروشگاه ، با استفاده از این فرم ها ، مبلغ واریز صبح روز بعد به کیف پول فروشنده اضافه می شود. و با امکان تسویه حداکثر سه بار در روز در سبد فروشنده یا حساب های همه بانک ها و تا 16 برابر در تسویه حساب های بانکی آینده ، گزینه واریز وجه در دست فروشنده است.

به این ترتیب ، تنها یک تغییر جزئی در نحوه دریافت پول مشتری ، بیشتر زحمت پیگیری و ضبط سفارشات در رسانه های اجتماعی را از بین می برد و به فروشندگان فرصت بیشتری می دهد تا روی تولید محصول بهتر تمرکز کنند و کلیه اسناد فروش و معاملات مالی. در یک مکان مونتاژ می شود و به پرداخت کننده این امکان را می دهد تا گزارش های دقیق و مؤثر در مورد عملکرد مالی فروشگاه را به صاحبان آن ارائه دهد.

راحتی ، فردیت و کارآیی روشهای پرداخت در هدیه ای که برخی از کاربران “دروازه پرداخت شخصی” می نامند. از طرف دیگر ، از آنجا که کلیه اطلاعاتی که فروشنده برای ارسال به مشتری نیاز دارد در یک لینک خلاصه می شود ، برخی آنرا “لینک پرداخت” می نامند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: فرم پرداخت ، نیشکر دست ساز در شبکه های اجتماعی

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا