عمومی

برخی پیوندها را در Bio Instagram ایجاد کنید!


یکی از مشکلاتی که کاربران اینستاگرام همیشه با آن درگیر بوده اند این است که آنها نمی توانند همزمان چندین لینک اینستاگرام ایجاد کنند و این باعث نارضایتی برخی از کاربران می شود. البته به نظر می رسد اینستاگرام قصد انجام این کار را ندارد و این ویژگی به هیچ وجه در دسترس کاربران نیست.

من خودم درگیر این مشکل هستم و بسیاری دیگر را می شناسم که از این مشکل رنج می برند. حتی عدم توانایی در انجام این کار برخی از کاربران اینستاگرام را وادار به ایجاد وب سایت ها یا وبلاگ های ساده برای خود کرد ، اما بسیاری از آنها هنوز راه حل را نمی دانند.

من مانند سایر انسان ها ، به معلم جهانی ام ، گوگل رفتم و ابتدا با چند وب سایت خارجی آشنا شدم که به شما امکان ایجاد صفحه (یک پروفایل در یک صفحه در اینترنت) را می دهند که می توانید علاوه بر CV خود و سایر پیوندهای شبکه را قرار دهید. رسانه اجتماعی خود را بگذارید اما دو مشکل پیش آمد.

اولین مشکل این بود که بیشتر این سایتها آنها پول بودند بعد از اینکه هزینه ای برای آن پرداخت نکرده اید ، لینک شما را خراب کرده اند. دومین مشکلی که بیش از همه برایم زحمت کشید این بود که آیا این سایتها هستند یا خیر زبان فارسی آنها هم پشتیبانی نکردند خط خوب آنها نمی کنند.

من مدتی در مورد آن چیزی نمی دانستم که تصمیم گرفتم کمی با اینترنت گشت و گذار کنم وقتی با دو وب سایت ایرانی آشنا شدم که همین ویژگی ها را به صورت رایگان در همان وب سایت های خارجی به صورت رایگان ارائه می دهند و یک صفحه فارسی دارند.

این دو سایت تقریباً دارای ویژگی های یکسانی هستند و تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند ، اما من zil.ink را به عنوان یک برنامه نویس ترجیح دادم زیرا فکر می کنم ظریف تر بود ، دارای قلم بهتری بود و از طراحی UI / UUX قوی تر برخوردار است.

شما می توانید یک حساب کاربری در این دو سایت ایجاد کنید و ببینید کدام یک برای شما آسان است.

امیدوارم این پست مفید باشد

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: برخی پیوندها را در Bio Instagram ایجاد کنید!

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا