اخبار بازارکسب و کار های برتر ایجی مارکت

راهنمای جامع خرید گیربکس حلزونی استوک

خرید کالای دست دوم مانند شمشیری دو لبه است که همزمان می تواند به نفع یا ضرر فرد تمام شود؛ گیربکس صنعتی هم از این قاعده مستثنی نیست. خرید گیربکس حلزونی دست دوم مزایایی مانند صرفه جویی در هزینه ها و در دسترس بودن کالا را به همراه دارد اما اگر جنس معیوب خریداری شود، می تواند هزینه های هنگفتی بابت خسارت و آسیب به گیربکس و سایر دستگاه های مرتبط مانند الکتروموتور وارد نماید.شما میتوانید لینک راهنمای جامع خرید گیربکس حلزونی دست دوم مطالعه فرمایید.

نکات مهم پیش از خرید گیربکس حلزونی دست دوم

 • بازرسی بصری گیربکس حلزونی دست دوم
 • نصب و تراز بودن گیربکس حلزونی دست دوم
 • شفت ورودی و خروجی گیربکس حلزونی دست دوم
 • چرخ دنده های گیربکس حلزونی دست دوم
 • یاتاقان های گیربکس حلزونی دست دوم
 • مهر و موم و واشر گیربکس حلزونی دست دوم
 • روانکاری گیربکس حلزونی دست دوم

مزایای خرید گیربکس حلزونی دست دوم

 • صرفه جویی در هزینه ها
 • در دسترس بودن
 • مزایای زیست محیطی
 • سازگاری
 • مهلت تست کالا

خرید گیربکس حلزونی دست دوم می تواند مزایای بسیاری برای مشاغل و کارگاه های صنعتی داشته باشد. از جمله مزایای خرید گیربکس حلزونی دست دوم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1- صرفه جویی در هزینه ها: یکی از مزیت های اصلی خرید گیربکس حلزونی دست دوم قیمت کمتر آن ها و صرفه جویی در هزینه ها است. گیربکس های دست دوم با قیمت کمتری نسبت به گیربکس حلزونی نو به فروش می رسند و این ویژگی به ویژه برای مشاغلی که بودجه محدودی دارند و به دنبال کاهش هزینه های خود هستند، بسیار مفید است.

2- در دسترس بودن: یکی دیگر از مزیت های خرید گیربکس حلزونی دست دوم، دسترسی آسان و سریع به آن ها است. برخی از گیربکس های صنعتی باید به سفارش مشتریان توسط شرکت تولید کننده، طراحی و ساخته شود و این فرآیند ممکن است کمی زمان بر باشد؛ اما گیربکس های دست دوم به راحتی در دسترس هستند و کسب و کارها می توانند به سرعت گیربکس معیوب یا آسیب دیده خود را تعویض و با گیربکس جدید جایگزین نمایند. ضمناً وقفه در کار را به حداقل رسانده و در سریع ترین زمان ممکن، به کار خود ادامه دهند.

3- مزایای زیست محیطی: خرید گیربکس حلزونی دست دوم مزایای زیست محیطی بسیاری نیز دارد. با انتخاب گیربکس های دست دوم به جای خرید گیربکس های نو، می توان به کاهش استفاده از منابع اولیه و جلوگیری از تولید ضایعات کمک کرد.

4- سازگاری: همانطور که گفته شد، تهیه گیربکس های نو ممکن است کمی دشوار باشد؛ چون موجودی تولید کننده در لحظه نیاز مشخص نیست و امکان یافتن گیربکس دلخواه در بعضی موارد کاری سخت است. اما گیربکس های دست دوم در انواع مدل ها و مشخصات فنی، از برندهای مختلف در بازار موجود بوده و هر زمان که نیاز به گیربکس جدید باشد می توان از بین این محصولات، گیربکس مد نظر را انتخاب نمود. یکی از راه های بررسی سازگاری گیربکس حلزونی با کاربرد مد نظر، پلاک خوانی است که در مقاله پلاک خوانی گیربکس صنعتی به صورت کامل توضیح داده شده است.

5- مهلت تست کالا: در بسیاری از موارد، فروشندگان گیربکس های دست دوم، این امکان را به مشتریان خود می دهند که گیربکس خریداری شده را تست و بررسی نموده و در صورت معیوب بودن پس دهند؛ در حالی که این امکان برای گیربکس های نو وجود ندارد و فقط در برخی موارد می توان از گارانتی کالا استفاده کرد تا ایراد گیربکس رفع شود.

موارد بالا، قسمتی از مزایای خرید گیربکس حلزونی دست دوم بود؛ بر خلاف تصور رایج، گیربکس های حلزونی دست دوم در صورت نگهداری مناسب و انجام اقدامات تعمیر و نگهداری به موقع مانند روغنکاری، می توانند بسیار قابل اعتماد بوده و عمر مفید طولانی مدتی داشته باشند. اما انتخاب گیربکس دست دوم مناسب امری تخصصی است و سلامت آن باید توسط کارشناسان و متخصصان این حوزه انجام گیرد. در همین راستا پیشنهاد می شود مقاله انتخاب گیربکس حلزونی را مطالعه کنید.

خرید گیربکس حلزونی دست دوم از فروشگاه های معتبر

در قسمت قبل، مهم ترین نکاتی که برای خرید گیربکس حلزونی دست دوم باید در نظر گرفت را عنوان کردیم، اما نکته مهم تر از همه این موارد، خرید گیربکس حلزونی دست دوم از فروشگاه های معتبر است. شاید بزرگترین عیب گیربکس های دست دوم نداشتن گارانتی و خدمات پس از فروش باشد و متأسفانه بعضی از افراد با خرید این گیربکس ها متحمل هزینه های بسیار زیادی می شوند. به همین علت، پیشنهاد می کنیم گیربکس های حلزونی دست دوم را حتماً از فروشندگان معتبر مانند وبسایت کالا صنعتی انجام دهید که علاوه بر خدمات پس از فروش مانند تأمین قطعات مورد نیاز، پیش از ارسال کالا، تمام جوانب سلامت آن را به صورت تخصصی بررسی می کنند.

همچنین اگر می خواهید مقایسه ای بین انواع گیربکس صنعتی انجام دهید و انتخاب دقیق تری انجام دهید، پیشنهاد می کنیم مقاله مقایسه انواع گیربکس حلزونی، گیربکس هلیکال و گیربکس خورشیدی را مطالعه فرمایید.

نتیجه گیری

وبسایت کالا صنعتی نه تنها نمایندگی رسمی بیشتر برندهای تولید کننده گیربکس ایرانی، چینی و اروپایی است، بلکه برای رفاه و رضایت بیشتر مشتریان خود، انواع گیربکس دست دوم را نیز پس از بررسی سلامت و کارایی محصول به فروش می رساند. این اطمینان را به شما می دهیم که تمامی محصولات دست دوم خریداری شده از این وبسایت از تمامی جوانب بررسی شده و کاملاً سالم هستند. همچنین اگر محصول مد نظر شما با قیمت مناسب و تقریباً هم رده به صورت نو وجود داشته باشد، توسط کارشناسان ما به شما اطلاع رسانی شده و پیشنهاد خرید محصول جایگزین را ارائه می دهند.

علاوه بر این شما می توانید از مشاوره تخصصی رایگان در تمامی مراحل از جمله انتخاب، خرید، نصب، راه اندازی، تعمیر و نگهداری انواع گیربکس صنعتی بهره مند شوید؛ با ما در ارتباط باشید.

دکمه بازگشت به بالا