عمومیکسب و کار های برتر ایجی مارکت

چرا صفحه گوشی صورتی می شود

حل مشکل بنفش شدن صفحه نمایش گوشی سامسونگ

از آنجایی که وجود این لکه برای آسیب دیدگی ال سی دی از داخل است ، به همین خاطر تنها راهکار برای این مشکل تعویض ال سی دی می باشد .

با وجود بنفش شدن صفحه گوشی سامسونگ تاچ به درستی کار می کند

در این شرایط معمولا ال سی دی گوشی نسوخته است و تاچ نیز به درستی کار می کند ولی از آنجایی که تاچ ال سی دی در گوشی های سامسونگ به هم متصل است ، در هر صورت تاچ ال سی دی باید تعویض گردد .

چگونه جلوی بیشتر شدن لکه بنفش روی صفحه نمایش را بگیریم؟

یکی از شایع ترین سوالت کاربران در مورد نحوه جلوگیری برای بیشتر نشدن این لکه می باشد ولی متاسفانه هیچ راهکاری برای انجام این کار وجود ندارد و به مرور زمان بیشتر می شود .

چقدر طول می کشد تا کل صفحه نمایش گوشی بنفش شود ؟

برای این سوال هیچ پاسخی وجود ندارد ولی بین یک تا چند روز متغیر است و کل صفحه نمایش را می گیرد .

آیا استفاده از گوشی در این شرایط مشکل ایجاد می کند؟

اگر بر اثر ضربه یا فشار وارد شده فقط ال سی دی گوشی دچار مشکل شده باشد ، استفاده از گوشی تا زمان تعویض مانعی ندارد . اما در صورتی که قسمت هایی مانند باتری و برد دچار مشکل شده باشد ، پیشنهاد می کنم در اسرع وقت برای تعمیر گوشی اقدام کنید .

برای مطالعه و قیمت گوشی آنر به سایت ما مراجعه کنید .

آیا تعویض ال سی دی در گوشی های سامسونگ کار عاقلانه ای است و بعد از تعمیر آیا تضمینی هست که مجدد این مشکل رخ ندهد؟

از آنجایی که صفحه نمایش یک قطعه قابل تعویض است ، اگر از قطعه اصلی برای تعویض استفاده کنید ، کیفیت تاچ و تصویر کامل مانند قبل می باشد اما اگر از کیفیت درجه 3 یا 4 استفاده کنید بسته به کیفیت قطعه اختلاف چند درصدی در عملکرد تاچ خواهد شد . با توجه به اینکه با این هزینه نمی توانید گوشی جدید بخرید به همان منظور تعویض ال سی دی کار عاقلانه تری می باشد .
اما در مورد دوباره بنفش شدن صفحه نمایش باید بگم که به نحوه استفاده و مراقبت شما از گوشی بستگی دارد زیرا مانند ال سی دی قبلی این امکان وجود دارد که صفحه در اثر ضربه یا فشار بیش از حد دچار آسیب های مختلف مانند بنفش شدن صفحه شود .

 

 

دکمه بازگشت به بالا