اخبار بازارکسب و کار های برتر ایجی مارکت

مدل های مختلف درب ضد سرقت و اتاق خواب در سال 1401

معرفی مدل های مختلف درب ضد سرقت، درب اتاق خواب و درب چوبی ورودی در سال 1401، به عنوان موضوع این محتوا انتخاب شده است. در محتوایی که پیش روی شما است تلاش کرده ایم تا به صورت مختصر و مفید اطلاعات کاربردی را در ارتباط با موارد زیر در اختیار کاربران محترم قرار دهیم.

  • نگاه دیگری به مدل های درب ضد سرقت سال 1401
  • معرفی ساختار داخلی و استارکچر درب های ضد سرقت
  • رنج قیمت درب ضد سرقت سال 1401
  • مدل های مختلف درب اتاق خواب
  • رنج قیمت درب اتاق خواب
  • منظور از درب چوبی ورودی چیست؟

در ادامه تلاش کرده ایم تا هر یک از موارد زیر را به گونه ای مورد نقد و بررسی قرار دهیم تا در کمترین زمان ممکن اطلاعات لازم و مفید به کاربران محترم منتقل شود.

نگاه دیگری به مدل های درب ضد سرقت سال 1401

صنعت درب های امنیتی نیز همانند دیگر برند ها و صنعت ها در هر سال با ایده ها و طرح ها بروز و مدرنی سال جدید کاری خود را آغاز می کنند. از این رو در سال 1401 نیز شرکت های مختلف به رونمایی از مدل های مختلف محصولات خود کرده اند. به عنوان مثال مجموعه درب ضد سرقت دُرناب به عنوان یکی از تولید کنندگان به نام در سطح کشور در سال جدید، از درب های ضد سرقت سری مدرن خود رونمایی کرد. در میان این محصولات روکش هایی به چشم می خورد که شاید در فروشگاه های عادی به صورت متداول وجود نداشته باشند، از جمله این روش های درب ضد سرقت می توان به ترکیب های بتن و شیشه، میکروسمنت و شیشه و اسلب سرامیک اشاره کرد.

نکته ای که در ارتباط با مدل های مختلف درب های امنیتی قابل توجه است آن است که موضوع ظاهر و روکش کار شده بر روی درب چوبی ورودی، به هیچ عنوان تعیین کننده میزان امنیت نخواهند بود بلکه زیرسازی و استارکچر هر درب است که می توانند میزان ضد سرقت بودن آن را در مقابل سارقین مشخص نماید. به همین منظور در ادامه محتوای مدل های مختلف درب ضد سرقت و اتاق خواب در سال 1401 به بررسی موارد مهم ساختار داخلی درب های امنیتی پرداخته ایم.

معرفی ساختار داخلی و استارکچر درب های ضد سرقت

درب های امنیتی از نظر ساختار داخلی به چند جزء اساسی تقسیم بندی می شوند که در ادامه به بررسی هر یک از آن ها پرداخته ایم:

  • چارچوب:

چارچوب کار شده در ساختار درب، یکی از مواردی است که به صورت مستقیم با موضوع دیلم کردن ارتباط دارد. هر چه ضخامت ورق کار شده در ساختار چارچوب بیشتر باشد، میزان انرژی که لازم است تا میان لنگه درب و چارچوب فاصله ایجاد کند، بیشتر خواهد بود. به عنوان مثال مجموعه دُرناب از ورق آهن با ضخامت 2 میلی متر که قوی ترین ضخامت چارچوب در ایران است را اجرا می کند.

  • قفل:

یکی دیگر از مواردی که به صورت کاملا مستقیم در میزان سرقت انجام شده از منازل تاثیر گذار است، قفل ضد سرقت است. یکی از جدیدترین و راحت ترین شیوه های سرقت، شکستن توپی یا سیلندر فعلی درب و قرار دادن سیلندر مورد نظر سارق و بازکردن درب است. به همین منظور یکی از مهم ترین مواردی که می تواند در محتوای مدل های مختلف درب ضد سرقت و اتاق خواب در سال 1401 به عنوان یک نکته کلیدی به شمار آید، دقت به این موضوع است. اما موارد دیگری نیز می تواند به این موضوعات اضافه شود که بسیار نیز تعیین کننده هستند، از جمله این موارد می توان به ورق سرتاسری درب، دماغه کار شده در درب ضد سرقت، محافظ جای قفل و نوع لولای کار شده، از جمله مواردی هستند که در میزان کیفیت و امنیت درب تاثیر گذار هستند.

اما موضوع بعدی که در این محتوا مورد بررسی قرار گرفته است موضوع قیمت درب ضد سرقت است.

رنج قیمت درب ضد سرقت سال 1401

رنج قیمت درب ضد سرقت سال 1401 با توجه به افزایش مواد و متریال مصرفی و همچنین افزایش قابل توجه حقوق کارگران، در بازه 15 تا 20 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است. به همین منظور نیز شرکت های مختلف نیز بر اساس نوع متریال کار شده در مدل های مختلف خود، قیمت های جدید خود را اعلام کرده اند. از آن جهت که محتوای مدل های مختلف درب ضد سرقت و اتاق خواب در سال 1401 ممکن است تا پایان سال بازدید های متنوعی را داشته باشد، به همین منظور از اعلام رنج دقیق قیمت خودداری کرده ایم تا کاربران محترم فضای مجازی هنگام احتساب های قیمتی خود دچار مشکل نشوند.

اما مجموعه های مختلف از جمله دُرناب، جدیدترین و آخرین  قیمت درب ضد سرقت سال 1401 خود را در سایت رسمی خود منتشر کرده اند تا خریداران محترم بتوانند بدون ارتباط با فروشگاه برآورد حدودی هزینه های خود را انجام دهند. اما در ادامه این محتوا به یکی دیگر از موضوعات مرتبط با درب های منزل یعنی درب داخلی پرداخته ایم و به صورت مفصل نیز توضیحاتی را ارائه کرده ایم تا خریداران محترم هنگام انتخاب خود، دچار سردرگمی و نگرانی نشوند.

مدل های مختلف درب اتاق خواب

درب اتاق خواب یا درب داخلی-اتاقی، یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین موارد در طراحی و دکوراسیون داخلی است و نمونه های مختلف آن بسیار فراتر از نمونه های درب چوبی ورودی است. درب چوبی ورودی یا درب اتاق خواب، عموما بر اساس نوع طراحی و شکل ظاهری به 3 دسته اصلی تقسیم بندی می شوند:

1-درب اتاق خواب(درب داخلی) ارزان

2- درب اتاق خواب(درب داخلی) کلاسیک

3- درب اتاق خواب(درب داخلی) مدرن

مدل های مختلف درب داخلی تنها و تنها از جهت طرح و نوع روکش های اجرا شده دسته بندی شده اند و از نظر ساختار داخلی هیچگونه تفاوتی با یکدیگر ندارند. ساختار تمامی درب های اتاق خواب از MDF 8 میلی متری و ساختار داخلی هانیکام طراحی تولید شده اند. به عنوان مثال در دسته بندی درب داخلی ارزان، روکش هایی که در این دسته بندی قرار داده شده اند عموما از نوع PVC می باشند که به عنوان ساده ترین و ارزان ترین مدل روکش شناخته می شود.

در دسته بندی درب اتاق خواب کلاسیک نیز همانگونه که از نامش پیداست، به طرح هایی اختصاص داده شده اند که دارای طرح های منبت و برجسته هستند. اما مدلی هایی که در دسته بندی درب چوبی ورودی مدرن قرار داده شده اند، عموما مدل های رنگ پوششی پلی یورتان هستند که به دلیل وجود طرح های CNC خاص و مدرن، در این دسته بندی قرار داده شده اند. اما یکی دیگر از موضوعاتی که تا حد قابل توجهی برای خریداران محترم مورد اهمیت است، موضوع طراحی سفارشی محصولات مختلف است.

مجموعه دُرناب به عنوان یکی از برند هایی که از صفر تا 100 طراحی، تولید و اجرای درب اتاق خواب را به صورت اختصاصی انجام می دهد، این امکان را در اختیار خریداران محترم قرار می دهد تا بر اساس سلیقه و ایده های خود به انتخاب درب چوبی ورودی اتاق خواب خود بپردازند. اما موضوع بعدی مهم و قابل توجه در ارتباط با این موضوع، قیمت است.

رنج قیمت درب اتاق خواب

رنج قیمت درب اتاق خواب نیز همانند محصولات دیگر شامل 15 تا 20 درصد افزایش گردیده است. به همین منظور ساده ترین و ارزان ترین درب اتاق خواب موجود در بازار نسبت به سال گذشته در رنج متوسط قرار می گیرد که این موضوع به عوامل متعددی بستگی دارد که پیش تر به آن ها اشاره کردیم. اما یکی دیگر از مواردی که در خلال معرفی و نقد محصولات مختلف به آن اشاره کردیم، موضوع درب چوبی ورودی است که در ادامه به صورت مفصل تر به بررسی آن پرداخته ایم.

منظور از درب چوبی ورودی چیست؟

به طور کلی هر دربی که با ساختار چوبی طراحی و تولید شود در دسته بندی درب چوبی ورودی قرار می گیرد. به عنوان مثال تمامی مدل های درب ضد سرقت که دارای روکش های چوب هستند، مدل های مختلف درب اتاق خواب و دیگر محصولاتی که از این ترکیب تولید شده باشند، در فهرست محصولات این دسته بندی قرار می گیرند. به همین منظور مجموعه دُرناب در محتوایی با نام درب چوبی ورودی که در سایت خود منتشر کرده است به صورت جامع و کامل به بررسی ابعاد مختلف این محصولات پرداخته است و مدل های مختلف آن را با یکدیگر مقایسه کرده است.

در محتوای مدل های مختلف درب ضد سرقت و اتاق خواب در سال 1401 تلاش کردیم تا اطلاعات کاربردی و مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا هنگام خرید محصولات مختلف دچار سردرگمی نشوید. هر یک از خریداران محترم نیز می توانند به منظور مشاهده مدل های مختلف درب ضد سرقت و درب اتاق خواب به سایت Doornab.com مراجعه فرمایند.

دکمه بازگشت به بالا