موبایل رسمی آرسنال و لیورپول؛ گوشی های گوگل پیکسل

گوگل طی یک قرارداد تجاری با آرسنال و لیورپول، گوشی های گوگل پیکسل را به موبایل رسمی و سازمانی این دو باشگاه انگلیسی پرطرفدار تبدیل کرد.
این روزها گوگل در بخش های گوناگون فعالیت داشته و طی سال های گذشته تبدیل به تولیدکننده گوشی هوشمند هم شده است. گوشی های گوگل پیکسل هم اکنون از جمله مهم ترین محصولات این شرکت بوده و هرساله هم تغییرات مطلوبی در آن ایجاد می کنند، با این وجود این محصولات سهم بزرگی از بازار ندارند. پس گوگل ناگزیر به اقدامات تبلیغاتی بزرگی برای جذب مشتری است.
درهمین راستا و اخیرا، گوگل طی بیانیه ای مطبوعاتی از تبدیل گوشی های گوگل پیکسل به موبایل رسمی باشگاه های فوتبال آرسنال و لیورپول در لیگ برتر انگلیس خبر داد. براساس اعلام گوگل قراردادی که با این دو تیم منعقد شده، چندساله خواهد بود. این شرکت قبلاً قرارداد تجاری با اتحادیه  فوتبال انگلستان امضا کرده بود.
بیشتر بخوانید: بهترین گوشی های گیمینگ تا 15 میلیون تومان [مرداد 1402]
موبایل رسمی آرسنال و لیورپول؛ گوشی های گوگل پیکسل
قرارداد تجاری گوگل با آرسنال و لیورپول، علاوه بر تیم مردان، تیم زنان را هم شامل خواهد شد. براساس اعلام گوگل، حالا این شرکت با تیم بزرگسالان این دو باشگاه هم همکاری خواهد کرد. به گفته گوگل، پیکسل ازطریق دوربین مبتنی بر هوش مصنوعی و قابلیت های متنوع، به ثبت لحظات فوتبالی جذابیت بیشتری خواهد بخشید.

در این راستا، گوگل با همکاری لیورپول، نخستین برنامه  اختصاصی تیم زنان این باشگاه را در یوتیوب ایجاد خواهد کرد؛ در این زمینه در تعدادی از برنامه ها، با بازیکنان مصاحبه خواهد داشت.
گوگل همچنین اعلام کرده که مطابق همکاری با آرسنال، از کنار زمین در تمام بازی هایی که به میزبانی این باشگاه برگزار خواهد شد، ویدیوی اختصاصی تهیه خواهد کرد.
بیشتر بخوانید:

    بهترین گوشی های شیائومی تا 12 میلیون تومان [مرداد 1402]
    بهترین گوشی های هواوی تا 12 میلیون تومان [مرداد 1402]

دیدگاه شما در خصوص تبدیل گوشی های گوگل پیکسل به گوشی های سازمانی آرسنال و لیورپول چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ای جی مارکت دنبال کنید.
.
منبع: زومیت
  

دکمه بازگشت به بالا