لوگوی اندروید پس از 4 سال تغییر خواهد کرد

گوگل قرار است لوگوی اندروید را پس از 4 سال تغییر دهد. غول جست وجوی جهان از سال 2019 تاکنون اندروید را با هویت ربات سبزرنگ نشان داده است. اما حالا اوضاع کمی فرق کرده است.
بنابر اعلام گوگل، لوگوی اندروید قرار است پس از 4 سال تغییر کند. لوگوی قبلی اندروید که از سال 2019 ماهیت این سیستم عامل را تعیین کرد حالا قرار است با یک وردمارک جدید و استفاده از مدل سه بعدی برای سر سبز رنگ ربات اندروید عرضه شود. قطعاً با پیشروی تکنولوژی های روز نیاز به تغییر لوگو برای پراستفاده ترین سیستم عامل جهان دیده می شد.
بیشتر بخوانید: هوش مصنوعی AudioPaLM گوگل با قابلیت گفتگو، شنیدن و ترجمه معرفی شد!
لوگوی اندروید پس از 4 سال تغییر خواهد کرد
گوگل در سال 2019، یک هویت برند جدید برای سیستم عامل موبایل خود معرفی کرده بود و اکنون پس از گذشت حدود چهار سال، تغییراتی در لوگوی اندروید صورت داده است و وردمارک جدید با حرف “ای” بزرگ (A) شروع می شود. در فونت جدید، حرف “ان” و “آر”، کاملا گرد شده اند و به سبک آینده گرای سال 2008 و وردمارک کم رنگ سال 2014 برگشتند.
در این بین، سر ربات، دیگر تخت نیست و گوگل در عوض یک سر اندروید سه بعدی را ترجیح داده که در واقع، بیشتر خودنمایی می کند.

سرهای سه بعدی برای نخستین بار در نمایشگاه CES 2023 مشاهده شدند و همچنان نزدیک به کلمه “اندروید” که به حروف انگلیسی کوچک نوشته شده است، نشان داده می شود و گوگل با استفاده از مواد مختلف، تعدادی نسخه های مختلف تولید کرده است. به عنوان مثال، هنگامی که درباره “اندروید اتو” صحبت می شود، از یک “تایر” استفاده می کند.
ظاهر جدید، در کنفرانس طراحان I/O 2023 مشاهده شده بود و هنگامی که گوگل اندروید به عنوان رساترین سیستم عامل معرفی کرده بود، طراحی ها و مواد مختلف به نمایش گذاشته شده بودند.
بر اساس گزارش وب سایت 9to5google، گوگل هویت برند جدید را تائید و اعلام کرده است در آینده جزئیات بیشتری اعلام می کند.
بیشتر بخوانید:

    سود عجیب گوگل از تبلیغات مراکز جعلی سقط جنین!
    رابط کاربری موتور جستجوی گوگل تغییر کرد؛ پیشنهاد موضوعات مرتبط با جستجو
    بی اعتمادی گوگل به ساخته خود ؛ از چت بات بارد دوری کنید!

نظر شما درباره  تغییر لوگوی اندروید پس از 4 سال چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با ای جی مارکت در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

دکمه بازگشت به بالا