قیمت تمام اعضای سری آیفون 15 لو رفت

قیمت تمام اعضای سری آیفون 15 لو رفت. نسل جدید آیفون های اپل قرار است رکورد جدید افزایش قیمت گوشی موبایل در کل جهان را بشکند.
قیمت تمام اعضای سری آیفون 15 فاش شد. درحالی که مدت نسبتاً زیادی تا معرفی رسمی پرچمدارهای بعدی اپل باقی مانده است، در کنار مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری، قیمت آنها نیز فاش شده است تا در ذهنتان عبارت «گران ترین گوشی ها جهان» را تداعی کند.
بیشتر بخوانید: نخستین ویدیو از آیفون 15 اولترا منتشر شد [+فیلم]
قیمت تمام اعضای سری آیفون 15 لو رفت
پیش از این شایعاتی از تصمیم اپل مبنی بر افزایش قیمت آیفون 15 پرو و پرو مکس به گوش رسیده بود و انتظار این را داشتیم که این سری از محصولات اپل رکورد گرانترین گوشی  هوشمند را بشکند. اما آخرین گزارشی که به دست ما رسیده رقم ماورای انتظاری را نشان می دهد و به نظر می رسد این بار خرید گوشی های آیفون کار هر کسی نخواهد بود.
قیمت آیفون 15 و 15 پلاس یکسان خواهد بود، اما مدل پرو ممکن است 100 دلار افزایش قیمت داشته باشد و آیفون 15 پرو مکس نیز 100 دلار یا حتی 200 دلار گران تر از نسخه  پرو فروخته خواهد شد. بنابراین هنگام عرضه شاهد تفاوت قیمت زیادی میان مدل های مختلف آیفون 15 خواهیم بود.

افزایش قیمت آیفون 15 پرو و پرو مکس با منطق داخلی اپل همراه است که این سری همان تقاضای سری 14 فعلی را خواهد داشت. بنابراین اپل پیش بینی کرده که مردم در سال 2023، 85 میلیون آیفون 15 را خریداری کنند که اکثریت آن ها آیفون 15 پرو و پرو مکس هستند.
از آنجایی که قیمت آیفون 14 پرو از 1000 دلار و آیفون 14 پرو مکس از 1100 دلار آغاز خواهند شد، می توان پیش بینی کرد که قیمت مدل های پرو و اولترا سری آیفون 15، در نسخه های پایه 1100 و 1300 دلار باشد.
این افزایش قیمت پیش بینی شده برای خریداران ایالات متحده است. افزایش قیمت آیفون 15 پرو و پرو مکس در اروپا و هند که آیفون همیشه گران تر، طبیعتا بیش از این خواهد بود. آیفون 14 پرو در اروپا 300 یورو گرانتر از ایالات متحده است و سری پرو مکس 350 یورو قیمت بیشتری دارد.
تحلیلگران معتقدند که اپل قصد دارد با افزایش قیمت چشمگیر مدل های پرو تقاضا برای نسخه های غیر پرو را تقویت کند. این افزایش قیمت می تواند محصولات اپل را به قلمروی چشم گیر سوق دهد.
بیشتر بخوانید:

    برای نخستین بار، تقلید اپل از شیائومی در طراحی دوربین آیفون 15 [+جزئیات]
    تماشا کنید: تصاویر آیفون 15 پرو و قاب آن فاش شد! [+عکس]
    قیمت آیفون 15 پرو و 15 پرو مکس فاش شد [+جزئیات]
    بدنه سری آیفون 15 از فولاد مورد استفاده در صنایع هوافضا ساخته می شود!
    باتری سری آیفون 15 با فناوری باتری خودروهای برقی ساخته می شود!

نظر شما درباره قیمت تمام اعضای سری آیفون 15 چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با ای جی مارکت در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.
.
منبع: گجت نیوز
  

دکمه بازگشت به بالا