دانش و فناوریکسب و کار های برتر ایجی مارکت

دلایل نشان ندادن پست های جدید در اینستاگرام چیست ؟

دلایل نشان ندادن پست های جدید در اینستاگرام

گذاشتن پست در اینستاگرام یکی از کارهای است که روزانه افراد و کاربران این شبکه اجتماعی است. علی الخصوص کاربرانی که به قصد کسب و کار و تجارت اقدام به ساخت پیج و فعالیت می کنند از این رو ارسال شدن پست ها اهمیت ویژه ای دارد و به دنبال رفع این مشکل هستند ، در این بخش از مقاله می خواهیم دلایل عدم نمایش پست های جدید اینستاگرام را بیان کنیم:

1. رفرش نشدن اینستاگرام

معمولا کاربران اینستاگرام می دانند که برای استفاده از آن باید از اینترنت مناسبی استفاده کنند زیرا در غیر این صورت با مشکل رفرش نشدن اینستاگرام مواجه می شوند و خطای couldn’t refresh را در اینستاگرام مشاهده می کنند. لذا در این شرایط دیگر پست نمایش داده نمی شود.

2. حل مشکل کم شدن سرعت اینستاگرام

از آنجایی که اینستاگرام برنامه ای است که با اینترنت کار می کند ، ممکن است اینترنت گوشی شما یا اینترنت وای فای تان دچار مشکل شده باشد یا حافظه کش اینستاگرام پر شده باشد و … که در نتیجه آن سرعت اینستاگرام کاهش چشمگیر پیدا کرده و قادر به آپلود اطلاعات شما نخواهد بود.

3. فعال بودن Mute  در اینستاگرام

یکی از مشکلات افراد این است که دوست ندارند پست ها و استوری های بعضی افراد برای شما نمایش داده شود ، در این شرایط استفاده از قابلیت Mute اینستاگرام بهترین گزینه است که با فعال کردن آن ، پست ها و استوری های آن شخص برای شما نمایش داده نمی شود.

4. زیاد بودن تعداد هشتگ های پست

یکی دیگر از دلایل عدم نمایش پست های جدید در اینستاگرام ، قرار دادن هشتگ با تعداد زیاد است . یک شبکه اجتماعی مانند توییتر ممکن است تعداد خیلی زیاد هشتگ را بپذیرد اما بهتر است در اینستاگرام از تعداد هشتگ کمتری استفاده کنید.

5. ریپورت شدن در اینستاگرام

تمام شبکه های اجتماعی ، از جمله اینستاگرام دارای یک سری قوانین و مقررات هستند به عنوان مثال هیچ یک از کاربران اجازه ندارند اقدام به به اشتراک گذاری پست های اینستاگرام دیگران به نام خود نمایند و یا از تصاویر نژادپرستانه در پست خود استفاده کنند. نادیده گرفتن و زیر پا گذاشتن این قوانین و مقررات موجب گزارش کردن پیج شما توسط کاربران می شود و در نتیجه ریپورت می شوید.

6. باز نشدن عکس های موجود در پست اینستاگرام

بعضی از پست ها اینستاگرام حاوی تصاویر است و در برخی از موارد گزارش داده شده ، کاربران در خصوص علت باز نشدن عکس ها سوالاتی را مطرح کرده اند.

7.  خصوصی بودن اکانت اینستاگرام

یکی از اصلی ترین دلایل نشان ندادن پست های یک نفر برای شما این است که اکانت آن شخص خصوصی باشد و شما جز فالوورهای آن شخص نباشید.

8. بلاک شدن در اینستاگرام

اگر توسط کسی در اینستاگرام بلاک شوید ، دیگر پست ها و استوری های آن شخص برای شما نمایش داده نمی شود ، پس اگر پست های کسی را نمی توانید مشاهده کنید بلاک بودن را نیز باید بررسی کنید.

9. مخفی کردن پست های اینستاگرام

همانطور که می دانید ، اگر استوری ها برای Close Friend ، منتشر شود دیگر همه افراد نمی توانند آن را مشاهده کنند ، این امر در مورد پست ها نیز صادق است و می توان پست ها را از دید فالوورها مخفی کرد.

باید بگوییم که شما میتوانید خرید ممبر را با بهترین قیمت از طریق سایت ما انجام دهید.

افرادی که در اینستاگرام فعالیت می کنند اکانت های مختلف بیزینسی، شخصی و … دارند. بنابراین گاهی اوقات برای بهتر دیده شدن از هشتگ استفاده می کنند.

اینستاگرام به شما اجازه وارد کردن 30 تا هشتگ را می دهد اما بهتر است شما از 5 تا 10 هشتگ استفاده کنید.

جالب است بدانید شبکه های اجتماعی مختلف، عملکردهای متفاوت دارند.

به طور مثال ممکن است توییتر تعداد هشتگ های بیشتری را قبول کند. ولی اینستاگرام محدودیت دارد.

سخن پایانی

اینستاگرام هم مانند هر برنامه ی نرم افزاری دیگری ممکن است که شامل باگ ها و خطاهایی باشد که کاملا طبیعی است. ممکن است به خاطر خطاهای داخلی خود اینستاگرام یا کم بودن سرعت اینترنت یا حافظه ی تلفن همراه، پست  ها نمایش داده نمیشود. اما گاهی این اتفاق مربوط به اتفاقاتی مانند بلاک شدن یا ریپورت شدن است و باید به دنبال راهی برای رفع آن باشید.

یکی از با سابقه ترین و حرفه ای ترین تیم هایی که در زمینه شبکه های اجتماعی فعالیت مستمر داشته و همواره تلاش کرده که بهترین خدمات با بهترین قیمت را به کاربران ارائه دهد . این تلاش به نتایج فوق العاده ای منجر شده که یکی از این موارد ، بیشتر از 300 هزار سفارش در زمینه های افزایش فالوور اینستاگرام ، لایک و بازدید اینستاگرام در 3 سال اخیر بوده . امیدواریم در کنار اعتماد شما همواره بهترین باشیم.برای خرید بازدید استوری اینستاگرام و خرید بازدید پست اینستاگرام با کیفیت بالا و سرعت بالا می توانید به سایت ما یک سری بزنید.

دکمه بازگشت به بالا