تمسخر نحوه تبلیغ آیفون توسط اپل

گوگل در قسمت جدید کمپین تبلیغاتی BestPhonesForever# از طریق پیکسل 8 پرو خود به تمسخر نحوه تبلیغ آیفون توسط اپل پرداخته است.
گوگل از مدت ها قبل کمپین تبلیغاتی جالبی تحت عنوان BestPhonesForever# را آغاز کرده که این پویش از سری ویدیوهایی تشکیل می شود که ویژگی های برتر پیکسل را به معرض نمایش می گذارد و از طرفی هم به تمسخر نحوه تبلیغ آیفون توسط اپل می پردازد. در همین راستا گوگل که هفته پیش از دو گوشی پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو رونمایی کرد حالا در این سری ویدئوی تبلیغاتی خود به رقابت با سری آیفون 15 می پردازد. به نظر ادامه این روند می تواند جایگاه بازار اپل در آمریکا را به خطر بیاندازد.
بیشتر بخوانید: تمسخر اپل توسط گوگل به علت مهاجرت دیرهنگام به پورت USB-C [+ویدیو]
تمسخر نحوه تبلیغ آیفون توسط اپل
جدیدترین ویدئوی تبلیغاتی گوگل، در کانال یوتیوب Made by Google منتشر شده که طی آن دوباره شاهد طعنه زدن به اپل و آیفون هستیم. طبق سناریوی ویدئوی منتشرشده از سوی گوگل، آیفون کارگردانی ویدئوی تبلیغاتی جهت معرفی پیکسل 8 پرو را بر عهده گرفته است.
پیکسل قصد دارد تا قابلیت های هوش مصنوعی خود را به صورت ویژه نمایش دهد؛ اما آیفون پیکسل 8 پرو را از این نوع تبلیغ منصرف کرده و به عقیده آن مردم در پی قابلیت گوشی های هوشمند نیستند و تنها به ظاهر آن ها توجه می کنند.


درواقع گوگل در ویدئوی جدید، تیزرهای تبلیغاتی اپل را به سخره گرفته و بر این عقیده است که آیفون قابلیتی جهت تبلیغ  ندارد و به همین جهت ویدئوهای تبلیغاتی بی محتوایی تهیه می کند. بعد از اتمام دیالوگ های آیفون و پیکسل، فیلم برداری به اتمام می رسد و معرفی پیکسل 8 پرو با ویدئوی تبلیغاتی مشابه با آیفون ها صورت می پذیرد.
ویدئوهای تبلیغاتی BestPhonesForever# گوگل طی مدت اندکی که پخش می شود، مخاطب های زیادی را به خود جذب کرده که شامل طرفداران گوشی های پیکسل و آیفون می شود.
بیشتر بخوانید:

    گوگل Assistant به هوش مصنوعی بارد تجهیز شد
    گوگل رسما تایید کرد:  سری پیکسل 8 با 7 سال پشتیبانی نرم افزاری عرضه می شوند!
    تماشا کنید: تمسخر سیستم نظارت دیجیتالی چین توسط اپل با نقش آفرینی بازیگر ایپ من!

دیدگاه شما در خصوص تمسخر نحوه تبلیغ آیفون توسط اپل چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ای جی مارکت دنبال کنید.
.
منبع: زومیت
  

دکمه بازگشت به بالا