بهترین انیمیشن های یادگیری زبان انگلیسی

آیا از طرفداران انیمیشن هستید یا اینکه فرزندی دارید که قصد دارید به او انگلیسی یاد دهید و به دنبال انیمیشن های یادگیری زبان انگلیسی می گردید؟ در این مقاله قصد داریم تا لیست کارتون برای تقویت زبان را به شما معرفی کنیم.

تماشای انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی یکی از شیوه های سمعی و بصری جذاب و سرگرم کننده برای افراد با سنین مختلف است. با تماشای انیمیشن های مختلف می توانید مهارت شنیداری و گفتاری انگلیسی خود را تقویت کنید و پس از مدتی قادر خواهید بود به صورت روان انگلیسی صحبت کنید. علاوه بر بهبود مهارت شنیداری و گفتاری، از طریق تماشای انیمیشن می توانید با عبارات و اصطلاحات عامیانه و پرکاربرد انگلیسی نیز در طول شنیدن مکالمات آشنا شوید. اصطلاحات نیز بخش گسترده ای از زبان انگلیسی را تشکیل می دهند. بنابراین، با تماشای انیمیشن در کنار استفاده از منابع آموزشی دیگر می توانید بدون نیاز به کلاس و معلم، انگلیسی را به طور روان صحبت کنید. در ادامه این مقاله مرجع مقالات روز بازاریابی | اینفوجاب مارکت چندین انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی را به شما معرفی می کنیم. با مرجع مقالات روز بازاریابی | اینفوجاب مارکت همراه باشید.

بهترین انیمیشن های یادگیری زبان انگلیسی

برخلاف باور عموم، تماشای انیمیشن تنها مختص به کودکان نیست. شاید بسیاری از انیمیشن های معروف دارای ظاهری کودکانه باشند، اما علاوه بر کودکان، توجه بزرگسالان را نیز به خود جلب می کنند. تماشای انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی به هیچ گروه سنی خاصی محدود نمی شود و هر شخص با هر سنی می تواند برای تقویت انگلیسی خود، انیمیشن تماشا کند. در این بخش چندین انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی را به شما معرفی می کنیم.

 1. انیمیشن داستان اسباب بازی (Toy Story)

انیمیشن آموزش زبان

 • سال ساخت: 1995
 • امتیاز آی ام دی بی: 8.3
 • کارگردان: جان لستر (John Lasseter)

انیمیشن Toy Story یکی از انیمیشن های جذاب و پرطرفدار است و بر اساس اعلام انجمن فیلم آمریکا، جزء 10 انیمیشن برتر دنیا است. این انیمیشن در طول سال های مختلف در چهار سری ساخته شد. Toy Story دارای کاراکترهای زیادی است که هرکدام به شیوه خاص خود صحبت می کنند. این انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار مناسب است؛ زیرا شخصیت های داستان با زبانی ساده و روان صحبت می کنند و اگر دارای سطح متوسطی از انگلیسی باشید، می توانید اکثر مکالمات آن ها را متوجه شوید و کلمات و عبارات جدیدی را نیز از آن ها بیاموزید. انیمیشن Toy Story یکی از بهترین گزینه هایی است که برای تقویت مهارت شنیداری انگلیسی خود می توانید انتخاب کنید.

داستان این انیمیشن درباره پسر بچه ای به نام «اندی» است که روزی تمام اسباب بازی هایش زنده می شوند و در دنیای واقعی شروع به زندگی می کنند. هریک از این اسباب بازی ها داستان جالبی را به تصویر می کشند. تماشای این انیمیشن علاوه بر تقویت انگلیسی، بسیار جذاب و سرگرم کننده است.

2. انیمیشن بالا (Up) ؛ از انیمیشن های یادگیری زبان انگلیسی

کارتون های آموزش زبان انگلیسی

 • سال ساخت:2009
 • امتیاز آی ام دی بی: 8.3
 • کارگردان: پیت داکتر (Pete Docter)

Up یکی دیگر از انیمیشن های جذاب و مناسب برای تقویت زبان انگلیسی است. مکالمات و دیالوگ های این انیمیشن بسیار روان و ساده هستند و با تماشای آن به راحتی می توانید برخی لغات کاربردی انگلیسی را یاد بگیرید و همچنین مهارت شنیداری خود را نیز تقویت کنید. انیمیشن Up دارای چهار شخصیت اصلی است که هریک از آن ها با گویش مختص به خود صحبت می کنند. تماشای Up می تواند در تقویت زبان انگلیسی کمک بسیاری به شما کند و همچنین روایتگر داستان زیبا و جذابی نیز هست.

انیمیشن Up درباره پیرمردی به نام «کارل فردریکسن» است که با بستن هزاران بادکنک به خانه خود، به سوی «آبشار بهشت» در آمریکای جنوبی می رود. او در طول این سفر با سه شخصیت دیگر همراه می شود که ماجراهای جالبی برای آن ها اتفاق می افتد.

3. سریال کارتونی مارتا حرف می زند (Martha Speaks) ؛ بهترین کارتون آموزش زبان انگلیسی کودکان

آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن

 • سال ساخت: 2008 الی 2014
 • امتیاز آی ام دی بی: 6.6
 • کارگردان: دالاس پارکر (Dallas Parker) و کالین هولوب (Colleen Holub)
 • تعداد قسمت ها: 96

مجموعه کارتونی Martha Speaks یک مجموعه 6 فصلی بسیار آموزنده و کاربردی برای یادگیری و تقویت زبان انگلیسی است. این مجموعه برای کودکان مناسب است و برای آموزش لغات جدید و متنوع ساخته شده است. این کارتون در هر قسمت، پیش از شروع برنامه چندین واژه مختلف را آموزش می دهد و پس از پایان آن نیز دوباره همان واژه ها را مرور می کند. این کلمات در طول هر قسمت چندین مرتبه تکرار می شوند تا از طریق تکرار بتوانید این لغات را به خاطر بسپارید. این کارتون علاوه بر جنبه آموزشی و تقویت انگلیسی، بسیار جالب و سرگرم کننده است و یادگیری را برای کودک شیرین و دلپذیر می کند.

مجموعه کارتونی Martha Speaks درباره سگی است که پس از خوردن کمی سوپ الفبا، یاد می گیرد که چگونه صحبت کند. این کارتون برای یادگیری انگلیسی، فوق العاده است و کودک با تماشای آن واژگان بسیاری را می آموزد.

4. انیمیشن پرندگان خشمگین (Angry Birds) ؛ از انیمیشن های یادگیری زبان انگلیسی

کارتون های آموزش زبان انگلیسی

 • سال ساخت: 2016
 • امتیاز آی ام دی بی: 6.3
 • کارگردان: کلی کیتی (Clay Kaytis) و فرگل ریلی (Fergal Reilly)

انیمیشن Angry Birds نیز یکی از انیمیشن های جذاب و کاربردی برای یادگیری لغات و اصطلاحات انگلیسی است. این انیمیشن بر اساس بازی ویدئویی آن ساخته شده است و به همین دلیل در میان کودکان و خانواده ها بسیار محبوبیت دارد و این محبوبیت می تواند تاثیر مثبتی بر میزان اثربخشی آن برای تقویت زبان انگلیسی داشته باشد. انیمیشن Angry Birds نیز دارای کاراکترهای زیادی است که گفتگوهای متعدد و جالبی میان آنان شکل می گیرد. با تماشای این انیمیشن جذاب می توانید لغات کاربردی بسیاری یاد بگیرید و همچنین از داستان و نحوه روایت آن نیز لذت ببرید.

انیمیشن Angry Birds درباره پرنده قرمز رنگی است که خیلی زود عصبانی می شود و همه چیز را خراب می کند. روزی شهردار دستور می دهد که پرنده قرمز باید در کلاس های کنترل خشم شرکت کند. این پرنده با حضور در این کلاس، دوست های جدیدی پیدا می کند و این تازه شروع ماجراهای جالب و جذاب در این انیمیشن است.

5. انیمیشن مری و مکس (Mary And Ma) ؛ از انیمیشن های یادگیری زبان انگلیسی

آموزش زبان با انیمیشن

 • سال ساخت: 2009
 • امتیاز آی ام دی بی: 8.1
 • کارگردان: آدام الیوت (Adam Elliot)

انیمیشن Mary And Max نیز انیمیشن عالی و کاربردی دیگری برای یادگیری و تقویت زبان انگلیسی است. این انیمیشن دارای مونولوگ های بسیاری است و در طول آن نیز لغات روزمره و کلیدی فراوانی گفته می شود. زبان انیمیشن Mary And Max بسیار ساده و قابل فهم است. داستان آن نیز جذاب است و در کنار یادگیری انگلیسی می توانید از قصه آن لذت ببرید. اگر به دنبال انیمیشنی کاربردی و جذاب برای یادگیری لغات و اصطلاحات انگلیسی هستید، انیمیشن Mary And Max را حتما تماشا کنید.

انیمیشن Mary And Max بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است که ماجرای مکاتبه یک دختربچه 8 ساله با یک مرد 44 ساله را به تصویر می کشد. این دو از زندگی و اتفاقات روزمره خود برای یکدیگر می نویسند. آن ها سال های بسیاری را با یکدیگر مکاتبه می کنند و گفتگوهای جالبی میان این دو رد و بدل می شود.

6. سریال کارتونی کارآگاه گجت (Inspector Gadget) ؛ کارتون برای تقویت زبان

آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن کوتاه

 • سال ساخت: 1982 الی 1986
 • امتیاز آی ام دی بی: 6.7
 • کارگردان: برونو بیانکی  (Bruno Bianchi)
 • تعداد قسمت ها: 86

سریال کارتونی کمدی Inspector Gadget که همه ما آن را با نام کارآگاه گجت می شناسیم و نسخه دوبله فارسی آن را تماشا کرده ایم نیز یکی از مجموعه های کارتونی کاربردی برای تقویت زبان انگلیسی است. این سریال دارای 86 قسمت کوتاه 20 دقیقه ای است که یکی از بهترین سریال های کارتونی برای تقویت مهارت شنیداری و گفتاری انگلیسی است. کارآگاه گجت دارای دیالوگ های ساده و فراوانی است که لغات کاربردی زیادی در گفتگوهای آن ها وجود دارد. در این سریال کمدی همچنین اصطلاحات جالب و کاربردی وجود دارد که برای مکالمه انگلیسی، بسیار ضروری هستند.

داستان این عنوان از مجموعه کارتونی درباره کارآگاه حواس پرتی به نام «کارآگاه گجت» است. این کارآگاه در هر قسمت برای انجام ماموریت و کارهای روزانه خود با چالش های فراوانی رو برو می شود و اتفاقات طنز و جالبی را نیز رقم می زند. اگر قصد تماشای بهترین انیمیشن های سریالی برای یادگیری زبان انگلیسی را دارید، کارآگاه گجت مجموعه ای است که می تواند لحظات شیرین و در عین حال آموزنده ای را برایتان رقم بزند.

7. انیمیشن در جست و جوی نمو (Finding Nemo) ؛ کارتون برای تقویت زبان

انیمیشن آموزش زبان انگلیسی

 • سال ساخت: 2003
 • امتیاز آی ام دی بی: 7.6
 • کارگردان: اندرو استنتون (Andrew Stanton)

انیمیشن Finding Nemo یکی از انیمیشن های خوب و کاربردی برای یادگیری زبان انگلیسی است. این کارتون نیز از سوی انجمن فیلم آمریکا، در فهرست 10 انیمیشن برتر دنیا قرار گرفته است. انیمیشن Finding Nemo نیز دارای دیالوگ هایی ساده و با کلمات آسان و کاربردی است که تماشای آن برای تقویت زبان انگلیسی بسیار موثر است. این انیمیشن برای یادگیری لغات کاربردی و مکالمات عامیانه، یکی از بهترین گزینه های پیشنهادی است.

داستان انیمیشن Finding Nemo درباره یک ماهی کوچک به نام «نمو» است که بر اثر وقوع اتفاقاتی در اقیانوس گم می شود و از خانواده خود دور می افتد. نمو باید در نبود پدر و مادر خود یاد بگیرد که چطور باید زندگی کند. در طول این مسیر و تنهایی، اتفاقات جالبی برای این ماهی کوچک رقم می خورد.

8. ماشین ها (Cars) ؛ از انیمیشن های یادگیری زبان انگلیسی

کارتون انگلیسی برای تقویت زبان بزرگسالان

 • سال ساخت: 2006
 • امتیاز آی ام دی بی: 7.2
 • کارگردان: جان لاستر (John Lasseter)

انیمیشن جذاب و مهیج ماشین ها یکی از بهترین انیمیشن ها برای یادگیری زبان انگلیسی است. این انیمیشن با داشتن جملات آسان و روان انگلیسی می تواند حتی برای کودکان نیز مفید واقع شود. همچنین، کودکان و نوجوانان به دلیل بامزه بودن دیالوگ ها، آن ها را به خاطر می سپارند.

مک کوئین یک ماشین مسابقه ای تازه کار است که تنها هدفش برنده شدن حتی با زیر پا گذاشتن اخلاق و اصول ورزشکاری است. او طی یک حادثه وارد شهر قدیمی به نام رادیاتور اسپیرینگ می شود. او آسفالت این شهر را خراب می کند و مردم شهر او را مجبور می کنند که آن را تعمیر کند. بدین ترتیب، او مدتی را در این شهر می ماند. او در طول اقامتش، درس های بسیار بزرگی را می آموزد.

9. فردیناند (Ferdinand)

کارتون انگلیسی برای تقویت زبان

 • سال ساخت: 2017
 • امتیاز آی ام دی بی: 6.7
 • کارگردان: کارلوس سالدانها (Carlos Saldanha)

فردیناند یک کارتون انگلیسی برای تقویت زبان است. این فیلم براساس کتاب فردیناند نوشته مونرو لیف (Monroe Leaf) ساخته شده است. این فیلم نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین انیمیشن بلند در نودمین دوره جوایز اسکار شده است.

لوکیشن این انیمیشن زیبا در اسپانیا است، جایی که مسابقات گاوبازی طرفداران بسیاری دارد. اما فردیناند که یک گاو نر قوی اما مهربان است، به این مسابقات علاقه ای ندارد. با این که او برای همین مسابقات پرورش یافته، اما علاقه ای به شرکت در آن ندارد. تا این که یک روز، موفق می شود از محلی که در آن زندگی می کند فرار کرده و با دختربچه ای مهربان آشنا می شود.

10. درون و بیرون (Inside Out)

انیمیشن برای تقویت زبان انگلیسی

 • سال ساخت: 2015
 • امتیاز آی ام دی بی: 8.1
 • کارگردان: پیت دوکتر (Pete Docter)

انیمیشن درون و بیرون یک کارتون انگلیسی برای تقویت زبان بزرگسالان و همچنین کودکان است. این انیمیشن با داشتن کلماتی بسیار کابردی درباره احساسات و زندگی روزمره انسان ها، می تواند دایره لغات شما را گسترش دهد.

این انیمیشن درباره چند موجود کوچک هستند که ممکن است در ذهن هر فردی زندگی کنند. این ها شادی، غم، ترس و غیره هستند که با تلاش زیاد به انسان ها در بروز احساسات روزمره خود کمک می کنند. هر روز آن ها خاطرات را به صورت گوی های کوچک در حافظه فرد انبار می کنند. در انیمیشن درون و بیرون ما با ذهن رایلی (Riley) همراه می شویم، دختری که با کمک این احساسات زندگی خود را می گذراند. هم رایلی و هم احساسات درون ذهن او با چالش های بسیاری روبرو خواهند بود.

11. پاندای کنگفوکار (Kung Fu Panda)

بهترین انیمیشن ها برای یادگیری زبان انگلیسی

 • سال ساخت: 2008
 • امتیاز آی ام دی بی: 7.6
 • کارگردان: جان استیونسون (John Stevenson) و مارک اوسبورن (Mark Osborne)

این انیمیشن بسیار پرطرفدار و جذاب است که هر کسی را عاشق خود می کند. علاوه بر این، یک انیمیشن برای تقویت زبان انگلیسی با زیرنویس نیز هست. این انیمیشن زیبا می تواند به راحتی شما را با لغات و جملات بسیار جالبی آشنا کند. برخی از دیالوگ های فیلم معنی های عمیق و تامل برانگیزی دارند که می توانید به راحتی آن ها را آموخته و حتی در امتحانات سخت نیز استفاده کنید.

داستان انیمیشن پاندای کنگفوکار درباره پاندای مهربانی به نام پو (Po) است. او به صورت تصادفی به عنوان جنگجوی اژدها، بزرگ ترین و قوی ترین جنگجوی چین انتخاب می شود. استاد شیفو (Shifu)، استاد جنگجویان قلعه یشم در ابتدا نمی خواهد این موضوع را قبول کند، چرا که معتقد است این تنها یک اتفاق بوده و ببری برای این عنوان مستحق تر است. اما استاد بزرگ اوگوی (Oogway) معتقد است که «هیچ چیز اتفاقی نیست». بنابراین، تعلیمات سخت پو آغاز می شود.

12. انیمیشن فروزن (Frozen)

کارتون برای تقویت زبان

 • سال ساخت: 2013
 • امتیاز آی ام دی بی: 7.4
 • کارگردانان: کریس باک (Chris Buck)، جنیفر لی (Jennifer Lee)

فروزن یا یخ زده یکی از برترین انیمیشن های یادگیری زبان انگلیسی است که اولین نسخه آن در سال 2013 ساخته شد و سپس دنباله آن در سال 2020 منتشر شد. این اثر دو پرنسس محبوب دیزنی یعنی السا و آنا را معرفی کرد و نه تنها فروش خوبی داشت، بلکه منتقدان نیز به آن رای مثبت دادند. به علاوه باید اشاره کنیم که فروزن برنده جایزه اسکار، گلدن گلوب و بفتا بهترین انیمیشن سال شد. داستان این اثر حول محور پرنسس آرندل السا است که قدرت یخ را در دستانش دارد و پس از مرگ غم انگیز پدر و مادرش برای حکومت انتخاب می شود اما مشکلاتی به  وجود می آید.

13. انیمیشن میشل ها در برابر ماشین ها (The Mitchells vs. The Machines)

کارتون برای تقویت زبان

 • سال ساخت: 2021
 • امتیاز آی ام دی بی: 7.6
 • کارگردان: مایک ریاندا (Mike Rianda)

انیمیشن میشل ها در برابر ماشین ها  یک کارتون برای تقویت زبان است که مایک ریاندا کارگردانی آن را برعهده داشت و توسط کلمبیا پیکچرز ساخته شد. این اثر ژانری کمدی و علمی تخیلی دارد که توانست نامزد جوایز مختلف و مهمی شود. داستان این اثر در یک آخرالزمان اتفاق می افتد که ماشین ها بر جهان چیره شده اند و حال خانواده میچل باید با آن مبارزه کنند.

14. انیمیشن المنتال (Elemental)

انیمیشن های یادگیری زبان انگلیسی

 • سال ساخت: 2023
 • امتیاز آی ام دی بی: 7
 • کارگردان: پیتر سون (Peter Sohn)

المنتال یا بنیادین نیز جز آثار جدیدی است که در این لیست قرار می گیرد. این کارتون محصول مشترک دیزنی و پیکسار است که ابتدا نتوانست توجه مخاطبان را جلب کند اما پس از مدتی موفق شد تا فروش خوبی داشته باشد. همچنین المنتال نامزد جایزه اسکار شد. داستان این اثر درباره امبر و وید دو عنصر متفاوت آتش و آب است که تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند اما عاشق یکدیگر شده اند.

15. برادران سوپر ماریو (The Super Mario Bros. Movie) ؛ از انیمیشن های یادگیری زبان انگلیسی

انیمیشن های یادگیری زبان انگلیسی

 • سال ساخت: 2023
 • امتیاز آی ام دی بی: 7
 • کارگردانان: آرون هورواث (Aaron Horvath)، مایکل جلنیک (Michael Jelenic)

بازی ماریو یا قارچ خور بسیار معروف است که به کارگردانی آرون هورواث و مایکل جلنیک ساخته شد. این اثر تبدیل به دومین انیمیشن پرفروش 2023 شد و همچنین توانست نامزد جوایز گوناگونی شود. داستان حول محور دو برادر معروف ماریو و لوئیجی است که به طور اتفاقی سر از دنیایی دیگر درمی آورند.

16. انیمیشن رایا و آخرین اژدها (Raya and the Last Dragon)

انیمیشن های یادگیری زبان انگلیسی

 • سال ساخت: 2021
 • امتیاز آی ام دی بی: 7.3
 • کارگردان: دان هال (Don Hall) و کارلوس لوپز استرادا (Carlos López Estrada)

یکی از کارتون برای تقویت زبان رایا و آخرین اژدها است که توسط دان هال و کارلوس لوپز ساخته شد. این اثر محصول دیزنی بود و مورد توجه زیادی قرار گرفت. رایا و آخرین اژدها از روی ایده ای که بردلی ریموند (Bradley Raymond) و هلن کالافاتیک (Helen Kalafatic) داده بودند ساخته شد. زبان این اثر انگلیسی روان است و صداپیشگان خوبی مانند کلی ماری ترن، آکوافینا، ایزک وانگ و جما چان داشت. داستان این اثر درباره دختری به نام یک جنگجو به نام رایا است که وظیفه دارد به دنبال یک اژدها به نام سیسو بگردد.

17. اسکوب! (Scoob!) ؛ از انیمیشن های یادگیری زبان انگلیسی

کارتون برای تقویت زبان

 • سال ساخت: 2020
 • امتیاز آی ام دی بی: 5.6
 • کارگردان: تونی کروون (Tony Cervone)

اسکوب یک انیمیشن کمدی و رازآلود و بازسازی سریال معروف اسکوبی دو است که به کارگردانی تونی کروون ساخته شد. شخصیت های این اثر را استدیو هانا- باربرا (Hanna-Barbera) خلق کرده است. این کارتون درباره شگی و اسکوبی دو است که می فهمند شروری به نام دیک دستردی از زندان فرار کرده و شهر در خطر است. در همین زمان آنها به کمک دوستان خود به دنبال این شرور می روند.

18. انیمیشن بر روی ماه (Over the Moon)

انیمیشن های یادگیری زبان انگلیسی

 • سال ساخت: 2020
 • امتیاز آی ام دی بی: 6.3
 • کارگردان: گلن کین (Glen Keane)

بر روی ماه یکی دیگر از انیمیشن های یادگیری زبان انگلیسی است که گلن کین آن را کارگردانی کرد. کمپانی نتفلیکس این اثر را تولید کرد و بسیار مورد توجه قرار گرفت. آدری ولز (Audrey Wells) نویسندگی این اثر را برعهده داشت. داستان انیمیشن بر روی ماه درباره دخترکی است که آرزو دارد الهه افسانه ای ماه را ببیند و در این راه یک کشتی موشکی می سازد.

19. انیمیشن روح (Soul)

کارتون برای تقویت زبان

 • سال ساخت: 2020
 • امتیاز آی ام دی بی: 8
 • کارگردان: پیتر داکتر (Pete Docter)

روح یکی از بهترین انیمیشن های کمپانی پیکسار و دیزنی است که پیتر داکتر آن را کارگردانی کرد و بسیار مورد توجه قرار گرفت. این اثر هم مفهومی است و هم زبان روانی برای یادگیری دارد. داستان درباره یک موسیقی دان است که در حالی که نزدیک به رسیدن به رویای دیرینه خود قرار گرفته، می میرد. در دنیای مردگان او تنها یک راه برای بازگشت دارد و آن  هم ایجاد انگیزه برای یک روح جوان است که به زمین برود.

20. گارفیلد (The Garfield Movie) ؛ از انیمیشن های یادگیری زبان انگلیسی

انیمیشن های یادگیری زبان انگلیسی

 • سال ساخت: 2024
 • امتیاز آی ام دی بی: 5.8
 • کارگردان: مارک دیندال (Mark Dindal)

مارک دیندال انیمیشن گارفیلد را از روی کمیک استریپی به همین نام ساخت. این اثر بسیار مورد توجه قرار گرفت و محصول کمپانی کلمبیا پیکچرز است. داستان کارتون گارفیلد درباره این شخصیت است که به طور اتفاقی با پدر بیولوژیکی اش که گربه ای خیابانی به نام ویک است، روبه رو می شود. گارفیلد مجبور است تا زندگی آرام خود را رها کند و با ویک و اودی برای یک دزدی بزرگ آماده شود.

کلام آخر

یادگیری زبان انگلیسی می تواند برای خیلی ها سخت، حوصله سربر و زمان بر باشد. اما اگر آموزش در قالب سرگرمی قرار گیرد و با چیزهایی که شما دوست دارید آمیخته شود، می تواند بسیار شیرین و جذاب شود. به همین جهت، می توانیم از کارتون انگلیسی برای تقویت زبان استفاده کنیم. این امر برای کودکان و نوجوانان نیز صدق می کند. این که بخواهیم کودک خود را به یادگیری زبان تشویق کنیم، بدون انیمیشن های سرگرم کننده ای که او دوست دارد، امکان پذیر نخواهد بود. پس از بهترین انیمیشن ها برای یادگیری زبان انگلیسی که در این مقاله نام برده شده اند، بهره بگیرید و یادگیری این زبان شیرین و کاربردی را برای خود و کودکتان آسان تر کنید.

منتخب کاربران

دکمه بازگشت به بالا