آیفون 16 پرو احتمالا با پوشش جدید و براق تیتانیوم عرضه خواهد شد

گزارش ها نشان می دهندکه اپل قصد دارد برای آیفون 16 پرو از تیتانیوم استفاده کند، اما اطلاعاتی جدید نشان می دهند که فرآیند تولید بهبود یافته ای آن را با ظاهری براق تر مجهز کرده و پوشش هر یک از رنگ ها با ظاهری منحصر به فرد خواهد بود.به گفته لیکر به نام “yeux1122″، اپل یک روش تولید جدید برای شاسی تیتانیومی خود معرفی کرده است. افشاگر در یک وبلاگ مدعی شده است: “برخلاف مدل های پیشین، گفته می شود که مدل های آیفون 16 پرو از فرآیند تیتانیومی و پردازش رنگ بهبود یافته ای برخوردار هستند.” “بنابراین، احتمالاً پوشش محصول به شکلی براق تر تغییر خواهد کرد، اگرچه ممکن است در برابر خط و خش های خارجی مقاومت نداشته باشد.”
بیشتر بخوانید: 

    آیفون 12 با سیستم عامل جدید iOS 17.4 بروزرسانی می شود
    تاریخ رونمایی از مدل های جدید آیپد پرو و آیپد ایر دوباره به تاخیر افتاد

آیفون 16 پرو براق تر خواهد بود
اطلاعات بیشتری در دست نیست و متأسفانه منبع اعلامی هم مشخص نشده است. امکان دارد اپل تغییراتی را اعمال کرده باشد که ارتباطی با پوشش تیتانیومی ندارد، مثلاً تغییراتی در خط تولید برای افزایش سرعت و کارایی.
با این حال، اگر این ادعا صحیح باشد و تغییری قابل مشاهده باشد، معلوم است که ظاهر فعلی آیفون 15 پرو با ظاهری صاف و براق جایگزین خواهد شد. به این ترتیب احتمال اینکه در بدنه آیفون 16 پرو از یک جنس فولاد ضد زنگ براق که اپل قبلاً از آن استفاده کرده است، وجود دارد.
نقطه ضعف فولاد این است که در برابر خط و خش مقاوم نیست، در حالی که شاسی تیتانیومی براق باید مقاومت بیشتری نسبت به حتی آیفون 15 پرو داشته باشد.
با اینحال تمامی اخباری که منتشر شده در حد حدس و گمان است و تا اطلاعات تکمیلی درباره ی مشخصات ظاهری، نرم افزاری و سخت افزاری باید صبر کرد.
بیشتر بخوانید: 

    بهترین برنامه ضبط تماس برای اندروید، آیفون و کامپیوتر
    ضبط تماس در آیفون بدون برنامه
    بهترین برنامه های ادیت ویدیو در آیفون

منبع: appleinsider

دکمه بازگشت به بالا