اخبار بازارکسب و کار های برتر ایجی مارکت

بهترین خدمات ساخت سوله در ایران

با توسعه سریع شرکت های ایران ، تقاضا برای انبارهای بزرگتر و بیشتر در حال افزایش است. از آنجایی که بهترین خدمات سوله در ایران آرکا سقف نه تنها محموله ها را ذخیره می کند، بلکه زنجیره تامین کسب و کار را نیز بهینه می کند، کسب و کارهای بیشتری شرکت های قابل اعتماد خود را برای رسیدگی و نگهداری محصولات خود پیدا می کنند. ابتدا بیایید نگاهی به نحوه ساخت انبارها در ویتنام بیندازیم.

چگونه یک انبار در ایران بسازیم؟

تعداد مشاغل و انبارهای بزرگ در ایران در صنعت لجستیک به سرعت در حال افزایش است. فضای انبار بسیار مهم و ارزشمند است زیرا به کسب و کارها اجازه می دهد تا به طور موثر فعالیت کنند و رشد کنند. اما کسب وکارها یا سرمایه گذاران دقیقاً یک انبار بزرگ در ایران را تنظیم و اداره می کنند؟

اسناد تاسیس اولیه برای بهره برداری

همه صاحبان مشاغل باید مدارک قانونی زیر را برای راه اندازی و راه اندازی انبار در ایران داشته باشند. اینها عبارتند از: ثبت سرمایه گذاری (IRC)، گواهی ثبت شرکت، و تمبر و گواهینامه های ثبت کد مالیاتی (ERC). اینها ضروری و اساسی هستند که در میان آنها IRC و ERC مهمترین آنها در نظر گرفته می شوند:

 • IRC برای شرکت های عرضه کننده انبارها یا شرکت های اجاره ای الزامی است.
 • ERC برای شرکت هایی که یک انبار یا کارخانه از قبل ساخته شده اجاره کرده یا دارند، مورد نیاز است.

وجود ادارات اجباری برای عملیات انبار

قبل از اینکه انبار خود را راه اندازی کنید، باید سه بخش را راه اندازی کنید:

بخش استخدام

همه مشاغل برای فعالیت و توسعه به کارمندان نیاز دارند. به همین دلیل است که بخش استخدام بسیار مهم است زیرا باعث می شود شما را با کارکنانی که مهارت ها و استعدادهای مناسبی دارند استخدام و پست کنید. نکته دیگر این است که بخش استخدام نیروی انسانی را به طور مؤثر توزیع می کند.

بخش اداری

بخش مدیریت کاملاً کاربردی مجهز به کارکنان پذیرش ماهر است تا عملیات اداری کارآمد را تضمین کند. عملیات اداری نامحدود به نوبه خود منجر به بهره وری و کارایی کلی انبار خواهد شد.

گروه حسابداری و حقوقی

دپارتمان حسابداری و حقوق نیز یکی از دپارتمان هایی است که با یک انبار بزرگ از دست شرکت خارج نمی شود. این بخش مهم به شرکت ها کمک می کند تا از همه عوارض قانونی احتمالی جلوگیری کنند. انطباق قانونی فرصت های بیشتری را افزایش می دهد و منابع کمتری را تلف می کند.

چرا باید arcasaghf – بهترین سرویس سوله در ایران را انتخاب کنید؟

مروری بر arcasaghf – بهترین خدمات سوله در ایران

آرکا سقف  یک شرکت فعال در زمینه حمل و نقل بین المللی با تجربه طولانی مدت است. آرکا سقف کامل تر می شود و ثابت کرده است که یک دوست قابل اعتماد برای مشتریان در هنگام استفاده از خدمات آنها است.

arcasaghf چه چیزی را ارائه می دهد؟

arcasaghf با پیک های بین المللی به ویژه در بازار ژاپن و کره همکاری می کند. خدمات شامل:

 • ارسال به ترکیه
 • ارسال اقلام از ایران به ارمنستان
 • ارسال به عراق
 • ارسال اقلام از ایارن به امارات

چرا arcasaghf از دیگران برجسته است؟

 • خرید اقلام/سفارش محصولات با arcasaghf
 • نرخ رقابتی

ترکیب شبکه های حمل و نقل از شرکای اصلی به arcasaghf کمک می کند تا خدمات تحویل سریع را با نرخ های رقابتی ارائه دهد. وقتی صحبت از حمل و نقل به میان می آید، یک نگرانی بزرگ برای تجارت است. اگر یک شرکت ویتنامی با سرمایه نه چندان بزرگ هستید، می توانید به arcasaghf اعتماد کنید.

 • تحویل سریع

برنامه پروازهای فعلی هر سه شنبه، پنجشنبه و جمعه است. در صورت تغییر در برنامه زمانی پرواز به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد. 3 فرکانس پرواز در هفته، که سریعترین زمان تحویل را تضمین می کند، تنها 3-5 روز از زمان رسیدن کالا به انبار arcasaghf می گذرد.

 • کیفیت بیمه

کیفیت کالا در حین حمل و نقل تضمین می شود. در صورتی که مشتری آسیب ناشی از فرآیند حمل و نقل را بیابد فوراً غرامت. نظرات خوبی از سوی مشتریان وجود دارد.

 • سیاست بازپرداخت

arcasaghf حقوق مشتریان را هنگامی که سیاست بازپرداخت برای محافظت از محصولات مشتریان دارند تضمین می کند:

 • بسته گم شده یا بخشی از آن آسیب دیده است: هزینه حمل و نقل جمع آوری شده و مبلغ کامل اعلام شده در بسته را بازپرداخت کنید.
 • بسته گم شده یا کاملاً آسیب دیده: غرامت با توجه به مقدار آسیب دیده و بازرسی شده
 • کالاهای با ارزش بالا: پرداخت 5% ارزش کالا توصیه می شود که در صورت مفقود شدن کالا 100% ارزش مندرج از کالا را جبران می کند.
 • خدمات مشتری

خدمات مشتریان arcasaghf از آنجایی که خدمات مشتریان آنلاین 24/7 را ارائه می دهد فوق العاده است. آنها مایلند در صورت بروز مشکل در ارتباط با محموله ها یا زمان حمل و اطلاعات انبار، از شما پشتیبانی کنند.

دکمه بازگشت به بالا