عمومیکسب و کار های برتر ایجی مارکت

بهترین موسسه حفاظتی مراقبتی تهران در سال جدید

موسسه حفاظتی و مراقبتی پلیس یاران بهترین نگهبانی و تجهیزات امنیتی

موسسه خدمات حفاظتی و مراقبتی امنیت آفرین پلیس یاران با اتکا به کادر متخصص مدیریتی خود و همچنین به کارگیری نیرو های مجرب و آموزش دیده به همراه تجهیزات بازدارنده و نظارت و حفاظت الکترونیک از پرسنل و اموال کارفرما توانسته خدمات نوینی را در زمینه حفاظت فیزیکی و نگهبانی ارائه دهد. آموزش نیروهای امنیتی و فروش تجهیزات امنیتی از جمله اقدامات موسسه امنیت آفرین پلیس یاران محسوب می شود. خدمات امنیتی یکی از اقدامات این موسسه به شمار می رود. آموزش نیروها هر چقدر دقیق باشد به همان اندازه موجب می شود که امنیت محل با بالاترین سطح برقرار شود. نیروهای امنیتی آموزش دیده در این موسسه در برقراری امنیت توانایی کامل دارند.

نیاز به امنیت در جوامع و اهمیت آن بر هیچ کس پوشیده نیست, ­مهم ترین هدف یک شرکت حفاظتی در تأمین امنیت فردی و امنیت اجتماعی خلاصه می ­شود. پیشگیری از جرائم و انواع بزهکاری ­های اجتماعی را نیز می ­توان از اهداف شرکت نگهبانی برشمرد از این رواز وظایف اصلی موسسه های حفاظتی و مراقبتی تامین نگهبان می باشد.

حراست یا نگهبانی چیست ؟

به عمل حفاظت و حراست از دارایی ها یا افراد که به وسیله گماشتن فردی ویژه برای این امر صورت بگیرد نِگَهبانی یا حِراسَت گفته می شود. فردی که مأمور پاسداری و نگهداری از چیزی یا جایی شده را نگهبان می گویند. نگهبانان ممکن است از سوی نهادهای دولتی به کار گماشته شده باشند یا از سوی اشخاص و گروه های خصوصی. در بیشتر موارد نگهبانان یونیفورم به تن می کنند و حضور خود را با ایستادن در محل، یا نصب دوربین نظارتی مداربسته یا نصب آژیر به چشم می آورند تا از اقدامات غیرقانونی نسبت به آن محل یا افراد حاضر در محل جلوگیری کنند. در صورت بروز اقدامات غیرقانونی و بزهکاری یا خطراتی مانند آتش سوزی و تصادفات، نگهبان موظف است مورد پیش آمده را به سرعت به رئیس خود یا نهاد مناسب گزارش دهد. دفتر نگهبانی،اتاق نگهبانی , برج یا برجک نگهبانی از انواع مکان های استقرار نگهبانان هستند

  شرح خدمات نگهبان و انتظامات و حراست

  • مراقبت از اماکن و مجتمع های مسکونی، تجاری، صنعتی و صنفی
  • حفاظت و مراقبت از شرکتها و تاسیسات و همچنین انتقال اسناد و اشیاء قیمتی
  • نگهبانی و مراقبت و حفاظت از بانکهای خصوصی، بنیادهای مالی، سیلوها ، انبارها ، مخازن، میادین تره بار ,باغ ها، ویلها و املاک شخصی و دولتی
  • حفاظت و مراقبت از اردوهای سیاحتی و زیارتی و تورهای جهانگردی و اماکن درمانی، مذهبی، هنریواجلاسها و همایشها نمایشگاه ها ، مسابقات ورزشی و مراکز آموزشی و علمی و…
  • ارائه مشاوره انتظامی، حفاظتی و مراقبتی
  • تهیه، اجرا و نصب سیستمهای حفاظتی و الکترونیکی و سیستم دوربینهای مداربسته، اتاق مانیتورینگ شبکه اعلام سرقت و اعلام حریق هوشمند، کنترل ترد د با استفاده از کارتهای حفاظتی بارکد واثرانگشت راهبند حفاظت محیطی
  • گشت زنی نیروهای حفاظتی در محدوده ماموریتی و معرفی افراد مظنون به کلانتریها و پلیس 110

تجهیزات امنیتی

·         انواع دزدگیر

 تجهیزات حفاظتی و امنیتی به شما کمک می کند تا دیگر نگران سرقت و دزدی نباشید.شما می توانید برای فروشگاه ها ،مغازه ها ، خانه ها  سیستم های حفاظتی نصب کنید تا برای همیشه از ورود افراد غیر مجاز و سرقت در امان باشند.سیستم های حفاظتی شامل دزدگیر اماکن و انواع سنسور های دزدگیر اماکن و… می باشد.

·         سپروباتوم

سپر ضد شورش تقریباً در هر کشوری توسط نیروی پلیس استفاده می شود و توسط بسیاری از شرکت ها تولید می شود انواع سپرها و باتوم و مجوز استفاده از آن را از موسسه حفاظتی پلیس یاران بخواهید.

  • سپر دایره ای برقی
  • سپر ایستاده برقی
  • باتوم برقی تونفا شوکردار

·         شوکرها

یکی از  تجهیزات مهم که بهترین گزینه برای مقابله با سارقان، تبهکاران و شورشی ها می باشد، شوکرها هستند، که با استفاده از جریان الکتریسیته اطلاعات گیج کننده ای را به بدن انسان وارد کرده ، البته  این جریان آسیبی به بدن نمی رساند مگر اینکه به مدت طولانی بر روی مهاجم استفاده شود.   لازم به ذکر است استفاده از شوکرها برای هر فردی مجاز نمی باشد و تنها افراد و گروه های خاصی امکان استفاده از این وسیله را دارند.

·         گاز اشک آور

گاز اشک آور از ذرات ریزی تشکیل شده که به محض آزاد شدن به گاز تبدیل می شود. این گاز در بدن انسان واکنش هایی را ایجاد می کند که می توان به سرفه، اشک چشم، سوزش ریه ها، کوری موقت منجر می شود. اثرات جانبی این گاز بسیار قوی تر از اسپری فلفل است. گاز اشک آور تمامی بدن را میگیرد از این گاز بیشتر برای متفرق کردن جمعیت و عملیات های نظامی استفاده می شود.در صورت نیاز به این تجهیزات نظامی با موسسه پلیس یاران تماس بگیرید کارشناسان موسسه حفاظتی مراقبتی پس از بررسی های لازم این تجهیزات و مجوز استفاده آن را به شما خواهند داد.

·         کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی در واقع سازه ای پیش ساخته است که یک یا دو نفر نگهبان در آن مستقر شده و به حفاظت از محدوده مشخصی اقدام می کنند. کانکس ممکن برای حفاظت از آپارتمان مسکونی، محدوده های صنعتی یا نظامی مشخص شده باشد. کانکس ها در ابعاد مختلفی طراحی و ساخته می شوند.

موسسات حفاظتی و مراقبتی چیست؟

موسسه حفاظتی و مراقبتی به مجموعه ای گفته میشود که با بهره مندی از نیروهای با تجربه و کارآزموده منجر به پیشگیری و کاهش وقوع جرم می شود. فعالیت این نوع از موسسه ها در راستای حفظ امنیت اجتماعی و فردی است. یک موسسه حفاظتی رسمی با تائید و تحت نظارت نیروی انتظامی کشور فعالیت دارد. مهم ترین وظایف و خدمات موسسه حفاظتی در زمینه کاهش جرم و ایجاد امنیت عمومی است. در نتیجه اطمینان خاطری برای مدیران و روسای سازمان ها، ادارات و نهادهای خصوصی و دولتی، اماکن تجاری و مسکونی و… می باشد. در این مطلب ما سعی داریم به وظایف و خدماتی که بهترین موسسه حفاظتی و مراقبتی در داخل کشور ارائه می دهد، بپردازیم.

موسسات حفاظتی مراقبتی( تهران )چیستند؟

همانطور که میدانید امنیت اجتماعی در کنار امنیت فردی یکی از نیازهای ضروری افراد است که لازمه زندگی اجتماعی می باشد. امروزه رشد و افزایش جمعیت همراه با تنوع فرهنگی و اقتصادی در سطح جامعه نیازمند تلاش بیشتر برای حفظ و تامین امنیت عمومی و اجتماعی در کنار امنیت فردی افراد است. موسسات حفاظتی و مراقبتی به صورت غیراتفاعی و با مجوزهای رسمی تحت نظارت مستقیم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای برقراری آرامش و امنیت در سطح جامعه در تلاش هستند.

بالا بردن ضریب امنیتی فردی در جامعه و یا اماکن حساس از طریق افزایش اطلاعات و آگاهی های امنیتی پیشگیرانه، بخشی از مهم ترین اهداف یک مرکز و موسسه حفاظتی و مراقبتی است. این اهداف با تلاش برای ساماندهی نگهبانی اماکن و خدمات حراستی و انتظامی، افزایش ضریب امنیت با کمک نیروهای آموزش دیده و بهره گیری از سیستم­های حفاظتی و نظارتی روز به روز در حال گسترش است که منجر به رسیدن به امنیت پایدار می گردد.

آشنایی با خدمات و فعالیت های موسسه حفاظتی و مراقبتی پلیس یاران

موسسه حفاظتی و مراقبتی در قالب یک مجموعه  رسمی، خدمات متنوعی با استفاده از مدیران باتجربه و کادر حفاظتی مراقبتی آموزش دیده ارائه می کند که این خدمات موجب اطمینان خاطر برای مدیران و رؤسای سازمان ها، شرکتها و نهادهای دولتی و خصوصی و … فراهم می  سازد. تمامی خدمات و فعالیت های حفاظتی و مراقبتی می تواند برای مجتمع های تجاری، اداری، درمانی، بیمارستان، درمانگاه، کارخانه، انبار، جایگاه های سوخت، سالن ورزشی، مجتمع مسکونی، فروشگاه، هتل، حفاظت از بانک های خصوصی، بانک های دولتی، موسسات مالی و اعتباری، مرکز اسناد و مدارک، اسکورت حمل پول، حفاظت از خزانه بانک ها، طراحی، تهیه و نصب دوربین مداربسته، تهیه و نصب سیستم های الکترونیکی حفاظتی نظیر سیستم های هوشمند امنیتی  و… با قابلیت کنترل از راه دور با هماهنگی و مجوز رسمی از پلیس پیشگیری ناجا صورت گیرد. این موارد شامل تامین نیروی حراستی و نگهبانی، تامین نیروی امنیتی همایش ها و مراسم ها نیز می باشد.

از دیگر فعالیت های حفاظتی و مراقبتی این موسسات حراست و حفاظت فیزیکی با استفاده از تجهیزات حفاظتی برای جابه جایی و حمل پول، طلا، دلار و اوراق بهادار است. موسسه حفاظتی و مراقبتی، نوعی شرکت نگهبانی نیز می باشد و خدماتی شامل حفاظت فیزیکی با استفاده از نیروی نگهبان آموزش دیده و تجهیزات حفاظتی کامل برای برگزاری سمینارهای رسمی، اجلاس، نمایشگاه ها و همایش ها در فضای امن دارد.

موسسات حفاظتی امکان فراهم نمودن نگهبان محله جهت مراقبت و محافظت از ساختمان ها، ویلاها، حفاظت از ساختمان های مسکونی را جهت نگهبانی و مراقبت از اموال اشخاص به واسطه مامورین حفاظتی مجرب دارا است. نوع دیگر خدمات قابل عرضه در بخش نگهبانی مربوط به نگهبان پارکینگ ها می باشد.

موسسه حفاظتی در پی درخواست متقاضی جهت استخدام نیروی حراستی و یا استخدام نگهبان پوششی قرارداد نگهبانی یا قرارداد حراستی اقدام به تامین نیروی امنیتی مورد نظر متقاضیان با رعایت تمامی قوانین حقوقی می نماید.

به نقل از: nnw.org

دکمه بازگشت به بالا