دانش و فناوری

Nothing Phone 3 درست مانند محصولات آینده اپل، از یک دکمه اضافه بهره خواهد برد«الهام گرفتن» برند های دنیای فناوری از یکدیگر، تمامی ندارد!


تقریباً یک سال از عرضه Nothing Phone 2 می گذرد، بنابراین طبیعی است که منتظر اخباری در مورد Nothing Phone 3 باشیم. اخیراً، مدیر عامل Nothing، کارل پی، مجموعه ای از عکس ها را در اینکس منتشر کرده است که به روزرسانی های رابط کاربری Nothing OS را نشان می دهد. در حالی که تغییرات نرم افزاری به خودی خود جالب بودند، کاربران Beebom به سرعت متوجه شدند که تلفن نشان داده شده در عکس های پی، احتمالا Nothing Phone 3 می باشد.

Nothing Phone 3 درست مانند محصولات آینده اپل، از یک دکمه اضافه بهره خواهد برد

به گزارش androidauthority، تمام گوشی های ناتینگ که شامل Phone 1، Phone 2، و Phone 2a است، همگی دارای سه دکمه هستند. دو دکمه تنظیم صدا در سمت چپ و یک دکمه پاور در سمت راست. با این حال، گوشی موجود در عکس های پی به وضوح دارای یک دکمه اضافی در سمت راست است که دقیقاً زیر دکمه پاور قرار دارد.

هدف از این دکمه جدید همچنان مشخص نیست، اما با توجه به شایعات پیرامون سری آیفون 16، اضافه شدن این دکمه جدید با الهام از اپل، بسیار جالب است. باور عمومی بر این است که اپل نیز دکمه جدیدی را دقیقاً زیر دکمه پاور در آیفون های نسل بعدی معرفی خواهد کرد.

در مورد اپل، این دکمه جدید ظاهراً کارهای متعددی را انجام می دهد که احتمالاً به عنوان یک شاتر دوربین اختصاصی یا دکمه راه اندازی دوربین عمل می کند. همچنین گمانه زنی هایی وجود دارد که می تواند اقدامات قابل شخصی سازی دیگری را ارائه دهد، که شاید به ویژگی های هوش مصنوعی داخلی اپل در به روزرسانی بعدی iOS مرتبط باشد.

اعلامیه اخیر Nothing مبنی بر ادغام ChatGPT در Nothing OS این احتمال را افزایش می دهد که این دکمه جدید می تواند هدفی مشابه داشته باشد و به عنوان یک دکمه اختصاصی هوش مصنوعی برای دسترسی سریع به ویژگی های مجهز به هوش مصنوعی عمل کند.

عکس منتشر شده در ایکس توسط کارل پی

«الهام گرفتن» برند های دنیای فناوری از یکدیگر، تمامی ندارد!

این یک باور رایج است که گوشی های Nothing مقداری تحت تاثیر زبان طراحی محصولات اپل می باشد. اما با توجه به اینکه Nothing Phone 3 به طور بالقوه پیش از آیفون 16 وارد بازار می شود، ممکن است امسال سالی باشد که درست مشخص نیست «چه کسی در حال تقلید از دیگری است.»

در حال حاضر، جزئیاتی در مورد Nothing Phone 3 وجود دارد، اما به طور گسترده انتظار می رود که این گوشی دارای یک تراشه قدرتمند از سری 8 باشد و از لامپ های LED بهبود یافته برای افزایش کارایی سیستم Glyph بهره ببرد. زمان بندی توییت های کارل پی، که می تواند حرکتی عمدی برای ایجاد هیجان حول محصول جدید شرکتش باشد، نشان می دهد که تا زمان رونمایی Phone 3 فاصله چندانی نداریم.

نظر شما درباره گوشی بعدی Nothing چیست؟

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا