اخبار بازارکسب و کار های برتر ایجی مارکت

چگونه لباس بتمن را درست کنیم؟

کدام یک از پسرها نمی خواهند احساس قهرمان بودن کنند، در حالت ایده آل بتمن؟ خوشبختانه، تحقق این رویای دوران کودکی آسان است – کافی است یک لباس بتمن سال نو را با دستان خود برای تعطیلات در یک مهد کودک یا مدرسه بدوزید و یا اینکه با خرید لباس بتمن به این رویا دست یابید. و چقدر سرگرم کننده خواهد بود که با این لباس به درخت کریسمس بروید، بین دیگر بچه های لباس پوشیده “پرواز کنید”. و، باور کنید، چنین کت و شلواری فقط یک بار پوشیده نخواهد شد.

حداقل در خانه، کودک بیش از یک بار یک اجرای خانگی ترتیب می دهد و خود را یک ابرقهرمان تصور می کند. لباس بتمن سال نو ما شامل یک تاپ (ژاکت) با “ماهیچه ها”، شلوار، شنل، کمربند و ماسک خفاش است.

برای دوخت لباس بتمن به موارد زیر نیاز دارید:

مواد لازم برای لباس بتمن سال نو:

پارچه 4 نوع: مخمل کشسان مشکی، کرپ سیاه، بروکاد طلایی، چرم مصنوعی مشکی؛

پولک دو نوع: طلایی و سیاه؛

نخ های سیاه؛

طرح کلی روی پارچه با زرق و برق طلایی؛

ماسک کارناوال مشکی ساده;

3 دکمه سیاه، 1 بزرگتر و 2 کوچکتر؛

روبان ساتن مشکی برای حلقه هوا؛

ابزار دوخت لباس بتمن:

چرخ خیاطی؛

اندازه گیری نوار;

گچ روی پارچه؛

شمع برای پردازش لبه ها؛

تفنگ حرارتی با سیلیکون داغ؛

کاغذ الگو؛

خودکار یا مداد برای علامت گذاری؛

مقداری مقوا

نحوه دوخت لباس بتمن با دستان خود – شرح شغل

ژاکت برای لباس بتمن

تصمیم گرفتم تا حد امکان الگوی ژاکت را برای لباس کارناوال بتمن ساده کنم، تقریباً آن را مطابق تی شرت درست کردم که برای پسرم مناسب است. برای انجام این کار، تی شرت را دقیقاً روی زمین قرار می دهیم، یک ورق کاغذ را روی آن قرار می دهیم و خطوط لازم را دور می زنیم: درزهای شانه، پایین (طول را به صلاحدید خود تغییر می دهیم)، درزهای جانبی.

از آنجایی که پارچه مخمل کش دار به خوبی کشیده می شود، نمی توانید نگران باشید که قسمت بالایی کت و شلوار به خوبی روی کودک قرار نگیرد.

با آستین هم نمی‌توانید باهوش باشید: فقط الگوی روی تی‌شرت را به اندازه دلخواه بلند کنید. این چیزی است که من روی کاغذ آوردم.

برای برش، فقط پارچه را با قسمت جلو به داخل تا می کنیم (زیرا به یاد داشته باشید که باید 2 آستین و یک قسمت برای پشت و جلو برش دهیم) و افزایش درز را فراموش نکنید (آنها را 1 سانتی متر عرض می کنیم. )، برش را در امتداد کانتور برش دهید.

حالا بیایید مراقب عضلات بتمن آینده خود باشیم. تصمیم گرفتم آن را از یک زمستان ساز مصنوعی ورقه ای درست کنم: قسمت بالایی (عضلات سینه ای) را از الگوی روی زمستان ساز مصنوعی و سپس – یک مستطیل – “مربع های” پرس را کپی کردم. بی تکلف، آسان برای انجام و موثر!

روی آستین ها “دوسر” را هم می دوزیم. ما هنوز لباس ابرقهرمانی بتمن را داریم! این بدان معنی است که همه چیز باید مرتب باشد.

حالا درزهای شانه ژاکت را آسیاب می کنیم. سپس درزهای جانبی پس از آن می توانید روی آستین ها بدوزید.

پس از مونتاژ محصول، قسمت پایین ژاکت و آستین را پردازش می کنیم.

برای پردازش یقه، از آندرکات کرپ ساتن استفاده کردم. سپس پف نمی کند و کشیده نمی شود. برای برش تکه ساتن کرپ، الگوی اصلی خود را برای جلو و پشت کت و شلوار بردارید، 4-5 سانتی متر از خط گردن عقب رفته و خطی موازی با سر بکشید. نوار منحنی را از کرپی که دارید جدا کنید (جای دوخت را فراموش نکنید)، آن را با قسمت جلویی تا جلوی یقه روی مخمل (جدا در جلو، جداگانه در پشت) قرار دهید و قسمت اتصال را بگذارید. درز. این چیزی است که ما به دست آوردیم.

در پشت ما یک بست از یک حلقه هوا و یک دکمه می سازیم.

فراموش نکنید که لبه های بست را پردازش کنید. از آندرکات هم استفاده میکنم.

به طور کلی، ژاکت ما از لباس بتمن سال نو آماده است و اکنون می توانید به دکور آن فکر کنید. پس از تماشای بیش از یک قسمت از این سریال انیمیشنی فوق العاده با پسرم، یاد گرفتم که چگونه با چشمان بسته نماد بتمن را بکشم. بنابراین، روی سینه قهرمان ما باید یک نشان سیاه روی پس زمینه طلایی وجود داشته باشد. ما الگوها را می سازیم و برنامه را از پارچه برش می دهیم.

ما برنامه را روی یک ماشین تحریر می دوزیم، این چیزی است که در پایان به دست می آوریم. پولک های طلایی و طرح پارچه ای با زرق و برق هم اضافه کردم.

 انواع لباس شخصیت کارتونی در فروشگاه میلی جون با تخفیفات ویژه.

کمربند لباس بتمن

حالا بیایید به کمربند قهرمان افسانه ای بپردازیم.

نیازی به الگوی خاصی ندارید، فقط یک مستطیل از براده طلایی به عرض 24 سانتی متر و طولی برابر با دور کمر فرزندتان + 5 سانتی متر ببرید.

کمربندمان را با تا زدن از وسط از وسط می دوزیم. دوخت تزئینی میزنیم.

برای اینکه کمربند بتمن به خوبی روی کودک بنشیند 3 رج کش به فواصل مساوی می دوزیم. بهتر است کش را طوری بدوزید که زیر بارانی دیده نشود: از سمت اشتباه کمربند و فقط در قسمتی که روی پشت می افتد.

در حال حاضر برنامه. نماد دیگری را از چرم مصنوعی بریدیم. همان چیدمان کاغذی که برای تزیین ژاکت استفاده کردیم انجام می شود. من یک بیضی از پولک های مشکی درست کردم.

تصمیم گرفتم اپلیکوی کمربند را با دست بدوزم. در اینجا چیزی است که می توانید از پشت آن ببینید.

چگونه ماسک بتمن درست کنیم؟

وقت آن است که سخت ترین بخش لباس کارناوال بتمن خود را شروع کنیم – ایجاد یک ماسک با دستان خود. قبل از شروع کار، من در اینترنت برای کلاس‌ها و ایده‌های مختلف در اینترنت جستجو کردم، اما چیزی قابل قبول نیافتم، اگرچه باید اعتراف کنم که هنوز سعی کردم آن را از کاغذ پاپیه ماشه بسازم. چیزی که برای من اتفاق افتاد، من حتی توصیف نمی کنم – تاریکی! بنابراین، مثل همیشه در یک شب بی خوابی، ایده درخشانی به ذهنم رسید. برای ماسک بتمن از ماسک کارناوال پلاستیکی مشکی معمولی استفاده کنید.

با حذف تمام دکورهای غیر ضروری (بافته در بالای ماسک، کراوات و غیره)، نشستم تا با گوش های بیرون زده الگویی برای بالای ماسک درست کنم.

سپس طبق الگو، یک تکه چرم مصنوعی را از وسط تا می کنیم، سخت ترین قسمت را برش می دهیم و پس از آن قسمت های الگوی خود را با دقت از دو طرف به ماسک می چسبانیم. برای اینکه گوش ها بیرون بیایند طبق همین الگو 2 تکه مقوا برش دادم و داخل ریزه گوش های ماسک بتمن گذاشتم.

فرآیند چسباندن کاملاً پر زحمت است، اما قابل انجام است، اقدامات ایمنی را فراموش نکنید و به یاد داشته باشید که پارچه به قطعات فلزی ماسک نمی چسبد.

طبق نمونه اولیه از کارتون، کاپوت کافی برای پوشاندن سر وجود ندارد. ما یک الگو درست می کنیم. ما از مخمل برای کاپوت استفاده می کنیم.

ما کاپوت را می دوزیم؛ درز داخلی را با یک روش حرارتی با استفاده از یک شمع پردازش می کنیم.

ما هود تمام شده را در سه مکان به ماسک بتمن می دوزیم: نزدیک گوش ها و روی پیشانی. سپس این همه زیبایی را برای کودک امتحان می کنیم و کاپوت را زیر چانه می گیریم. بنابراین، ما یک ماسک-کلاه می گیریم.

شنل برای لباس بتمن

پارچه (کرپساتین) را روی زمین می چینیم و یک بارانی آینده روی آن می کشیم.

شنل بتمن را ببرید. لبه برش به راحتی با یک شمع پردازش می شود.

حالا یک یقه با دو حلقه درست می کنیم تا بتوانید شنل را به کت لباس بتمن ببندید.

بر این اساس، روی ژاکت 2 دکمه درست زیر درز شانه می دوزیم.

 دوختن شلوار برای لباس بتمن حتی ساده تر است: فقط یک الگوی متناسب با شلواری که در حال حاضر برای کودک مناسب است (همانطور که با تی شرت در ابتدای کلاس خود انجام دادیم) بسازید و یک کپی از آن را بدوزید. مخمل، و پایین را می توان با یک باند الاستیک جمع کرد.

همین، لباس کارناوال بتمن ما آماده است!

شما نیاز خواهید داشت

 • -چتر سیاه شکسته؛
 • – زیپ سیاه کوتاه؛
 • – خاتم مورب به رنگ مشکی؛
 • – پارچه مشکی روی کاپوت؛
 • -مقوا؛
 • – چاقوی تیز؛
 • – رنگ مبتنی بر آب؛
 • – گواش سیاه؛
 • -لاک؛
 • – الگوی هود؛
 • – آدامس کتان؛
 • -چسب؛
 • -چرخ خیاطی؛
 • – نخ، سوزن، رنگ، قلم مو.

دستورالعمل

این لباس از دو قسمت تشکیل شده است – ماسک و شنل. شما همچنین به شلوار مشکی نیاز دارید، اما احتمالاً آنها را در نزدیکترین فروشگاه یا حتی در خانه پیدا خواهید کرد. برای یک بارانی، یک چتر مشکی قدیمی بردارید. دسته و سوزن بافندگی را از آن جدا کنید. قسمت بالای چتر را ببرید. یک سوراخ ایجاد کنید تا یک برش “زیر گردن” ایجاد شود.

یک برش از گردن در طول زیپ ایجاد کنید. سر باید آزادانه در سوراخ قرار گیرد. لبه های برش را 0.5 سانتی متر خم کنید و زیپ را بخیه بزنید. یقه را با نوار چسب به پایان برسانید.

طبق الگوی هر مقنعه ای کلاه بدوزید. علاوه بر این، فروشگاه ممکن است متوجه شود که کارگران برخی از تخصص‌ها زیر لباس می‌پوشند. فقط باید به اندازه برش داده شود. اگر چنین چیزی در دست ندارید، خودتان یک الگو بکشید. سر خود را اندازه بگیرید. شما به دو اندازه گیری نیاز دارید – نیمی از دور سر و ارتفاع از شانه تا تاج. یک مستطیل بکشید. تعیین کنید که قسمت جلو کجا خواهد بود. آن را به حال خود رها کنید. در پشت، گوشه بالایی را با قوس خم کنید.

2 قطعه از هود را برش دهید. سمت راست آنها را به هم تا بزنید، درز پشت را کوک بزنید و اتو کنید. دو طرف باقیمانده را به سمت اشتباه تا بزنید و سجاف کنید. می توانید یک نوار پارچه را در سمت نامناسب در سطح گلو بدوزید و یک بند کشی برای یک باند الاستیک یا. اما شما نمی توانید این کار را انجام دهید، زیرا قسمت پایین کاپوت زیر گردن کت بارانی قرار می گیرد.

یک ماسک را از مقوا جدا کنید. در اصل، هیچ تفاوتی با ماسک های گسترده کارناوال دیگری ندارد. یک خط مستقیم به اندازه عرض پیشانی بکشید. لبه های آن را 8-19 سانتی متر دیگر ادامه دهید.خط را به نصف تقسیم کنید و عمود بر آن پایین بیاورید که طول آن برابر با ارتفاع پیشانی به علاوه نیمی از پل بینی است. از انتهای خط اصلی نیز عمودها را کمی کوتاهتر از وسط پایین بیاورید. انتهای وسط را عمود بر انتهای ضلع وصل کنید. مکان هایی را برای چشم ها علامت گذاری کنید، بیضی های افقی بکشید. ماسک را برش دهید.

گوش درست کن این فقط 2 الماس بلند از همان مقوا است. آنها را کمی در امتداد یک مورب بلند خم کنید. اگر مقوا خیلی ضخیم نیست آنها را دو برابر کنید.

ماسک را به شکل لوله ای بچرخانید تا منحنی دلخواه را به دست آورد. گوش ها را به طرفین چسب بزنید یا بدوزید. یک نوار لاستیکی وصل کنید. می توان آن را به سمت اشتباه ماسک چسباند و محل چسباندن را می توان با دایره ها یا مربع های مقوایی تقویت کرد. می توانید از نوار چسب نیز استفاده کنید. ماسک را امتحان کنید و متناسب با آن تنظیم کنید.

ماسک را با رنگ پایه آب پر کنید. روی آن را با گواش سیاه بپوشانید، سپس لاک بزنید. بهتر است آن را روی یک شیشه بزرگ خشک کنید تا خمش را حفظ کند.

توجه داشته باشید

برای یک کت بارانی بزرگسالان باید یک چتر دوخته شود. از پارچه مشکی مناسب به تعداد گوه های چتر به طول دلخواه برش بزنید و به هم بدوزید و به چتر بدوزید. بارانی بزرگسالان را می توان با یک شکاف بلند و بدون زیپ درست کرد. در بالا یک دکمه یا قلاب بدوزید.

توصیه مفید

اگر خاتم مورب در دست نیست و چیزی برای بریدن آن وجود ندارد، فقط خط گردن را سجاف کنید و آن را دو بار در 0.5 سانتی متر خم کنید.

قسمت بالایی بست را می توان با یک دکمه یا قلاب محکم کرد.

برای اینکه به ماسک شکل دلخواه بدهد، می توانید با ایجاد چیزی شبیه شیار، پل بینی را کمی صاف کنید. این کار باید قبل از نقاشی انجام شود.

اگر می دانید که چگونه کمی مجسمه سازی کنید، ماسک را می توان از پاپیه ماشه درست کرد. برای این کار به یک شیشه 5 لیتری یا یک بلوک چوبی با توجه به اندازه سر و کارتن های تخم مرغ مقوایی نیاز دارید. بسته ها را در مقدار کمی آب خیس کنید و ورز دهید تا یک توده همگن به دست آید. خمیر کاغذ را به صورت یک لایه نازک و یکنواخت روی شیشه قرار دهید تا کاغذ نیمی از ته و نیمی از کنار شیشه را بپوشاند. قسمت های محدب را در لایه های بعدی بچسبانید – ابرو، بینی، استخوان گونه. گوش ها را می توان از همان جرم قالب گیری کرد یا به طور جداگانه از مقوا ساخت. ماسک را روی همان شیشه بگذارید تا خشک شود، سپس با احتیاط بردارید (به راحتی پوست آن جدا می شود). برای چشم ها شکاف ایجاد کنید، تمام خطوط را کوتاه کنید. ماسک را با یک امولسیون بر پایه آب پر کنید، با گواش و لاک رنگ کنید.

پسرها رویای ابرقهرمان شدن را دارند. در آستانه تعطیلات سال نو، می توانید با ساختن لباس شخصی خود از یکی از درخشان ترین شخصیت های خارق العاده – بتمن، فرزند خود را به رویای گرامی خود نزدیک کنید.

اجزای لباس بتمن

لباس سال نو بتمن شامل جزئیات زیر است:
– شلوار سیاه یا شلوار مشکی؛
– ماسک؛
– لباس بارانی؛
– نشان بتمن؛
– کمربند

با اولین نکته، همه چیز بسیار ساده است. چنین لباس هایی در کمد لباس هر کودک وجود دارد. بقیه باید کار شود.

ساخت ماسک بتمن

انواع مختلفی از ماسک های بتمن وجود دارد. یکی از رایج ترین ماسک هایی است که فقط قسمت بالایی صورت را پنهان می کند. از مقوای ضخیم یک الگو درست کنید. یک خط مستقیم به اندازه عرض پیشانی روی آن بکشید. سپس لبه های آن را حدود 10-15 سانتی متر ادامه دهید.بعد خط را از وسط تقسیم کنید و سپس یک خط مستقیم عمود بر آن بکشید. طول دومی باید برابر با ارتفاع پیشانی و نیمی از پل بینی باشد.

در طرفین خط مستقیم در امتداد عرض پیشانی، عمودها را نیز به سمت پایین بکشید، آنها باید کمی کوتاهتر از خط عمود میانی باشند. پس از آن، انتهای آنها را به هم وصل کنید. برای چشم ها علامت بزنید، بیضی های افقی بکشید و شروع به بریدن ماسک کنید.

در صورت تمایل می توانید مقوا را با پارچه مشکی، چرم یا مواد کشسان بچسبانید.

سپس شروع به ساختن گوش برای ماسک کنید. 2 لوزی بلند و یکدست را از مقوا جدا کرده و کمی در امتداد یک مورب بلند خم کنید. می توانید طبق هر الگوی کلاهی کلاه بدوزید.

خیاطی شنل بتمن

برای اینکه شنل بتمن دیدنی و واقعی به نظر برسد، از یک چتر مشکی استفاده کنید. اول از همه، سوزن های بافندگی و دسته را از آن جدا کنید. سپس قسمت بالایی آن را ببرید تا یک یقه به دست آید. بعد از وسط به لبه برش بزنید سپس لبه های بریده بریده را بدوزید. پس از آن، لبه های آن را به آستین یقه یقه اسکی یا کت و شلوار مشکی بدوزید.

اگر چتر در دست ندارید، می توانید یک بارانی از پارچه مشکی براق بدوزید. یک الگوی نیم دایره درست کنید، از زیر غشاها را مانند خفاش بکشید، لبه ها را ببرید و بدوزید. سپس شنل را به قسمت بالای سرهمی بدوزید.

ساخت نشان و کمربند بتمن

مشخص است که خفاش زرد نشان بتمن است. بنابراین، انجام بدون نماد روشن غیرممکن است. برای درست کردن آن، کاغذ خود چسب زرد را بردارید و نقاشی را از یک شابلون از قبل آماده شده روی آن انتقال دهید. نشان را ببرید و روی لباس بتمن بچسبانید.

نشان خفاش باید در مرکز سینه کت و شلوار بتمن باشد.

می توانید یک کمربند را در فروشگاه خریداری کنید یا آن را مطابق با همان اصل نشان بسازید. فراموش نکنید که باید زرد هم باشد و همان نماد خفاش را داشته باشد.

2 لباس بتمن را خیلی قبل از سال جدید فقط برای بازی ساخته است

همه از مواد بداهه
کت بارانی از چتر
کلاه از یک بلوز ابریشمی (الگوی از Burda.)
من یک خفاش زرد را با استفاده از یک چسب دو طرفه روی ژاکت تمام شده چسباندم.
کمربند از بقایای لباس بافتنی مشکی (متراکم) ابری و منقضی شده با زیگزاگ زرد. شلوار ساق بافتنی مشکی از پایین پوشیده می شود

و در اینجا کت و شلوار دوم در مدل است

در اینجا دستگاه عکس خاموش شد و نمی خواست به طور معمول عکس بگیرد.
یک چتر، یک تی شرت، یک کمربند از بقایای لباس بافتنی (همین نشان را روی آن چسباندم) نیز برای این کت و شلوار باقی مانده است.همه راه راه ها زرد روشن هستند
این سر را مثل کیسه دوختند، سوراخ هایی برای چشم و دهان بریدند، گوش ها را دوختند، ابتدا گوش ها نمی خواستند بایستند، بعد دوباره درست کردند و شروع به ایستادن کردند، دور گردن یک نازک است. نوار پارچه با نوار چسب در پشت، اگر این ماسک ثابت نباشد، برش ها دقیقاً با چشم ها مطابقت ندارند.
اگر چیزی را متوجه نشدید، بپرسید، من عاشق انتقاد هستم.

بتمن یکی از محبوب ترین ابرقهرمانان در بین کودکان آمریکایی و روسی است. حتی بسیاری از بزرگسالان نیز از طرفداران این شخصیت معروف کتاب های مصور هستند. اگر باید برای نوعی بالماسکه آماده شوید، باید بدانید که چگونه به درستی یک ماسک بتمن درست کنید که می تواند کاملاً این لباس را تکمیل کند. اگر می خواهید یک ماسک ساده برای کودکان یا یک کلاه ایمنی واقعی بسازید، باید تمام اطلاعات مفیدی را که در مقاله ارائه می شود مطالعه کنید. با کمک آن می توانید دریابید که برای ایجاد تصویر خفاش گاتهام به چه موادی نیاز است.

برای جشن تولد پسر بچه‌ها ایده‌ها و وسایل زیادی وجود دارد، اما در اینجا تم تولد پسرانه از نوع بتمن شگفت انگیز انتخاب شده است.

ستاره قصد دارد با آموزش مرحله به مرحله تدارکات جشن تولد با تم ویژه بتمن شما را همراهی کند. برای این کار کافی است از وسایل ساده مثل پارچه‌های نمدی، لباس‌های ساده، کاغذ و مقوا، بادکنک و تعداد زیادی آرم بتمن و کمی حوصله استفاده کنید.

تم تولد پسرانه بتمن (Batman)

وسایل مورد نیاز برای لباس بتمن:

 • دو عدد تی شرت سیاه آستین بلند
 • پارچه نمدی
 • پنبه یا پلی استر
 • نخ و سوزن
 • قیچی
 • آرم بتمن

روش درست کردن لباس بتمن (Batman)

۱- ابتدا روی پارچه نمدی عضله‌های روی شکم و بازوی بت من را مثل تصویر زیر بکشید و برش دهید، سپس آنها را روی لباس بگذارید.

۲- دور این عضله‌های نمدی بت من را با نخ و سوزن بدوزید و قبل از اتمام دور دوزی، داخل عضله را با پنبه یا پلی استر پر کنید. برای همه عضله‌های شکم و بازو این کار را انجام دهید.

۳- لباس مشکی دیگری آماده کنید. لباس را روی لباس عضله‌ای بتمن بپوشانید.

۴- آرم بت من را روی سینه لباس بچسبانید. قسمت‌های لباس را روی عضله‌های پنبه‌ای لایه زیرین کوک بزنید و با نخ سیاه و سوزن دور عضله‌ها را حالت دهید.

درست کردن شنل بتمن (Batman)

۱- یک پارچه سیاه، یک دایره کاغذی و صابون خیاطی آماده کنید. پارچه سیاه را از وسط تا بزنید و با کنار هم قرار دادن نیم دایره‌ها، الگوی شنل بت من را روی پارچه سیاه در بیاورید.

۲- با قیچی دور الگو را برش دهید، پارچه سیاه را از محل تا باز کنید و شنل بتمن کامل را پهن کنید و وسط آن در قسمت بالا یک آرم بت من بزرگ بچسبانید.

۳- لباس و شنل بت من را تن کودک کنید.

درست کردن نقاب بتمن (Batman)

با استفاده از پارچه نمدی یک نقاب با گوش‌های بت من درست کنید، بعد از پوشاندن لباس و شنل بتمن، روی سر پسربچه قرار دهید.

درست کردن مچ بند بتمن (Batman)

وسایل مورد نیاز:

 • مقوای سیاه
 • لوله دستمال کاغذی
 • چسب
 • آرم بت من

روش درست کردن مچ بند بت من (Batman)

۱- دو عدد نوار سیاه رنگ با مقوا درست کنید. لوله دستمال کاغذی را از وسط نصف کنید و ابتدای نوار مقوایی بچسبانید.

۲- با چسب نوار مقوایی سیاه را کاملا دور لوله دستمال کاغذی بچسبانید و لبه‌های اضافی آن را به داخل تا بزنید و با چسب بچسبانید.

۳- بعد از اینکه چسب خشک شد، لوله سیاه رنگ را با قیچی برش بزنید. به این ترتیب دو مچ بند محکم بت من درست شد.

۴- روی مچ بند‌ها را آرم بت من بچسبانید و به مهمان‌های تولد هدیه کنید.

درست کردن کارت دعوت بتمن برای تم تولد پسرانه

۱- الگوی زیر را روی یک مقوای سیاه بکشید.

۲- الگو را برش بزنید. هر کارت دعوت باید سه بخش داشته باشد.

۳- از سوزن ته گرد فانتزی طلایی رنگ استفاده کنید و برش‌های مقوایی شنل بت من را به دایره بدن زیر قسمت سر متصل کنید.

۴- با خودکار طلایی متن دعوت به تولد، مکان و زمان جشن را بنویسید.

درست کردن آویز بتمن برای تم تولد پسرانه

۱- چند عدد کاغذ زرد و سیاه آماده کنید. آن‌ها را به نوار‌هایی با عرض حدود ۴ سانتی متری برش بزنید.

۲- نوار‌های کاغذی زرد و سیاه را با حالت پلیسه‌ای تا بزنید.

۳- کاغذ‌های پلیسه شده را از وسط تا کنید و با خلاقیت خود و استفاده از چسب، نوار‌های پلیسه‌ای زرد و مشکی را کنار هم بچسبانید.

۴- روی این تزیینی زیبا یک عدد آرم بتمن بچسبانید و برای تزیین میز و دیوار و جا‌های مختلف در تولد از آن استفاده کنید.

درست کردن ماشین بتمن برای تم تولد پسرانه

۱- با استفاده از الگوی زیر ماشین بت من را درست کنید. روی مقوای سیاه الگو‌های لازم را برش بزنید و با ماژیک‌های رنگی آن‌ها را رنگ آمیزی کنید.

۲- قطعات الگو را با چسب به هم بچسبانید و خوراکی‌های تولد را داخل ماشین ریخته و برای تولد آماده کنید.

ایده های بیشتر برای تزیینات تم تولد پسرانه بتمن (Batman)

در ادامه چند تصویر برای تم تولد پسرانه با ایده از انیمیشن بتمن آورده شده است. وسایلی که در بالا یاد گرفتید را آماده کنید و با ایده گرفتن از این تصاویر جشن تولد را به راه اندازید و لذت ببرید.

دکمه بازگشت به بالا