سلامتی و پزشکیکسب و کار های برتر ایجی مارکت

نظرات درباره کرم شب لاکچری کوین

رسیدگی به پوست یکی از مهم ترین کارهایی است که باید همیشه انجام شود. حتی در زمانهای خیلی دور، خانم های وم باستان از مواد مختلفی مانند روغن زیتون برای پوست استفاده میکردند، اما امروزه با توجه به تنوع بسیار بالا در محصولات مربوط به مراقبت پوست دیگر دغدغه ای برای پیدا کردن کرم های مناسب پوست خود نداریم. استفاده از کرم  روز و شب لاکچری کوین بیز از سن خاصی به بعد برای پوست بسیار ضروری است. کرم های لاکچری کوین یکی از محصولات بیزعلاوه بر اینکه رطوبت پوست را حفظ می کنند و از پیری زودرس پوست جلوگیری می کنند باعث تغذیه کامل پوست نیز می شوند. در سایت آقای بیز همراه با توضیحات کامل در انتخاب کرم مناسب یک کرم فوق العاده نیز به شما کاربران عزیز معرفی می کنیم.

کرم لاکچری کوین شب را شب ها روی پوست خود قرار دهید که در حالی که در خواب هستید و پوست در حال استراحت و بازسازی خود است بهترین موادمغذی را از طریق این کرم دریافت کند و بسرعت از آن استفاده کند و پوستی سالم و بینظیر برایتان ایجاد کند. این کرم مکمل کرم روز لاکچری کوین است و بهترین پیشنهاد فروشگاه برای مراقبت و ترمیم و سلامت پوست شماست.

کرم  شب بیزحاوی مقدار زیادی از ترکیبات ضد پیری، ضد چروک و لیفتینگ شامل هیالورونیک اسید، رتینول و گلیکولیک اسید می باشد. این محصول به نسبت کرم روز قدرت و اثرگذاری بیشتری دارد و دلیل آن نبودن آفتاب و همچنین مواد آرایشی بر روی صورت می باشد. اثر گذاری مطلوب این کرم را روی پوست خود بعداز 4 هفته می توانید ببینید. با خرید این کرم از آقای بیز تا پایان دوره ترمیم و نتیجه بخشی مطلوب ،مشاوره های رایگان مراقبت های پوستی زیر نظر متخصصین پوست و مو را از ما هدیه بگیرید. مواد مغذی پوست دارد.

کرم های چین و چروک طرفداران بسیار زیادی دارند. کرم شب لاکچری کوین آقای بیز یکی از محصولات بسیار با کیفیت در این زمینه می باشد .این کرم تمامی خواص کرم روز لاکچری کوین را دارا می باشد اما کمی قوی تر عمل می کند. برخلاف کرم  روز، کرم  شب بیزحاوی مقدار زیادی از ترکیبات ضد پیری، ضد چروک و لیفتینگ شامل هیالورونیک اسید، رتینول و گلیکولیک اسید می باشد.

ترکیبات کرم شب لاکچری کوین دکتر بیز:

این کرم شب حاوی گلیسیرین، ویتامین E(آلفا توکوفرول)، اسید استئاریک، اسید اسکوربیک(ویتامینC)، دایمتیکون، رتینول، رتین A، رتینوئید، کیوتن(Q10)، هیالورونیک اسیدو گلیکولیک اسید می باشد. پوست ما روزانه درمعرض آسیب های شدید قرار می گیرد. یکی از پایه های اصلی انواع کرم ها گلیسیرین می باشد.

گلیسیرین مواد شیمیایی مضر رادفع می کند و به نوعی حفاظت کننده پوست می باشد همچنین رطوبت پوست را زنده نگه می دارد که باعث می شود پوست خشک نشود. وجود ویتامین ها در کرم ها یک منبع مغذی بسیار خوب می باشد. در این کرم از ویتامین ای یا آلفا توکوفرول استفاده شده است که خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار بالایی داشته و همچنین از بافت پوست در برابر عوامل شیمیایی محافظت می کند.

آلفا توکوفرول که از جوانه گندم جدا شده است به نام  ویتامین E شناخته می شود. مواد داخل این ویتامین به دو گونه دیگر به نام بتا و گاما توکوفرول کشف شدند که اثرشان نسبت به آلفا کمتر می باشد. این ویتامین در لایه چربی دیواره سلول و داخل سلول قرار میگیرد و از تخریب دیواره سلول جلوگیری می کند.

فرق بین کرم شب و روز لاکچری چیست؟

عملکرداسید استئاریک (stearic acid)به مانند یک پاک کننده طبیعی انجام وظیفه می کند. برای از بین بردن چربی منافذ پوستی یا سبوم،آلودگی و باکتری های اضافی پوست به کار می رود.

خواص اسکوربیک درکرم شب لاکچری کوین

اسکوربیک (ویتامین C) یک منبع تغذیه برای سلول های پوستی می باشد. این ویتامین در درم و اپیدرم یافت می شود. علت اصلی پیری پوست کمبود ویتامین Cدر اپیدرم ودرم می باشد. ازدلایل کمبود این ویتامین می توان قرار گرفتن در معرض نور زیاد در برابر اشعه ماوراء بنفش یا آلاینده ها اشاره کرد.

ویتامین سی باعث بهبود انواع زخم های پوستی می شود.

در ترمیم و کمتر شدن اثرات سوختگی پوست نقش به سزایی دارد.

در کمتر شدن زبری پوست تاثیر دارد.

ویتامین C موضعی در برابر آکنه برای کاهش ضایعات التهابی مفیداست همچنین باعث روشن شدن خفیف پوست می شود.

 ماده دایمتیکون منافذ پوستی را می بندد. باعث جلوگیری از جوش بر روی پوست می شود. نقش تقویت کننده پوست رابر عهده دارد همچنین بافت پوست را ابریشمی می کند.

خاصیت مات کنندگی دارد و به همین خاطر برای پوستهای چرب یا با منافذ بزرگ بسیار مناسب است.

در کرمهای پوستی از دایمتیکون برای جلوگیری از سوزش، خشکی و بهبود زخم استفاده می شود. این ترکیب بخاطر داشتن مولکولهای بزرگ در حفظ رطوبت پوست هم بسیار موثر است.

رتینول و رتین A خطهای ریز چهره و چین ها را کاهش و تولید کلاژن را افزایش می دهد.

اما رتینA اثرگذاری سریع تری نسبت به رتینول دارد.

این ماده نه تنها در مبارزه با آثار پیری بلکه در درمان آکنه مؤثر است.

رتینوئید موجود در کرم شب لاکچری کوین برای درمان جوشهای سرسفید و سرسیاه و گرفتگی منافذ مؤثر است.

کرم شب بیزحاوی کیوتن می باشد.

نحوه استفاده کرم شب کوین:

درابتدا پوست خود را با پاک کننده مناسب تمیز کنید. می توانید از دستمال های مرطوب بیز یا ژل شست و شوی صورت استفاده نمایید. سپس یک لایه نازک از کرم شب لاکچری کوین را روی پوست تمیز برای یک دقیقه ماساژدهیدتا کاملا جذب شودو هر روز این کار را به صورت مرتب انجام دهید. تغییرات این کرم را بعد از 4 هفته به صورت واضح می توانید ببینید. توصیه می شود کرم شب و روز لاکچری کوین باهم استفاده شود چرا که مکمل هم بوده وتاثیر به سزایی در ترمیم وتامین مواد مغذی پوست دارد.

کرمهای معجزه گر واقعیت یا فریب

مدتی است که از صدا و سیمای جمهوری اسلامی شاهد تبلیغات کرمهایی با ادعای معجزه هستیم .هر چند قبل از این نیز شاهد تبلیغ این کرمها و یا کرمهای مشابه در سایر رسانه ها به ویژه کانالهای ماهواره ای فارسی بودیم ، اما وارد شدن صدا و سیما به عرصه تبلیغ این گونه محصولات ، موجب افزایش چشمگیر در میزان مصرف آنها شده است. تقریبا روزی نیست که متخصصین پوست با مراجعینی مواجه نشوند که جز مصرف کنندگان این کرمها بوده اند یا در مورد آنها سوال دارند. در اینجا هدف اینست به این سوال پاسخ داده شود که آیا واقعا این کرمها دارای ویژگی های ادعا شده در این تبلیغات هستند یا خیر ؟

در ابتدا برای فهم شگرد به کار رفته در تبلیغات این محصولات به مثال زیر توجه فرمایید :

فرض کنید کار خانه ای خودرو سازی برای معرفی خودروی خود تبلیغ زیر را ارائه کند : ( خودروی ما دارای چهار چرخ است ، کلیه قطعات آن از طلا است ، بنابر این شما میتوانید با این خو درو پرواز کنید ) همانگونه که ملاحظه می کنید این تبلیغ فرضی و ساده شامل دو جمله اولیه و یک جمله نتیجه گیری است . جملات اولیه میتواند حقیقت داشته باشد ( مانند جمله اول ) یا حقیقت نداشته باشد ( جمله دوم ) آنچه مهم و مشخص است نتیجه نهایی نمی تواند حقیقت داشته باشد چرا که تا کنون امکان پرواز با خودرو وجود نداشته است.

هر چند تبلیغات کاذب امروزی به سادگی این مورد نیست و چنان با آب و تاب و پر زرق و برق و همراه با جلوه های دیداری ارائه میشوند که گاها حتی افراد کارشناس را دچار سردرگمی میکند اما شکل اصلی آنها مشابه مورد فوق است.یعنی ابتدا یکسری اطلاعات درست یا نادرست ارائه میشود اما در نهایت به یک نتیجه گیری غلط و غیر ممکن میرسند مثلا اثرات شگفت انگیز یک کرم .اطلاعات صحیح اولیه ارائه شده ، ذهن مخاطب را برای پذیرش نتیجه گیری نهایی غلط آماده میسازد .

همانگونه که قابلیتهای یک خودرو محدود است و در هر شرایطی و با هر گونه شیوه تولیدی هیچ کس انتظار پرواز را از آن ندارد،در مورد کرمها هم بایستی به این نکته مهم توجه داشت که اصولا میزان اثر بخشی کرمها ( از هر نوع و با هر گونه مواد اولیه ومحصول هر کارخانه ای و هر کشوری ) محدود است و نباید انتظار اثرات فوق العاده را از آنها داشت.

میزان اثر بخشی کرمها در حیطه زیبایی و توانایی آنها برای ایجاد تغییر در پوست و یا برگشت اثرات ناشی از افزایش سن بسیار نا چیز و جزئی است .ضمن اینکه انواع کرمهای پوستی معمولا در درمان تنها موارد محدودی کار برد دارند به عبارت دیگر این کرمها وسیع الطیف نیستند و هر گاه لیست بلند بالایی از اثرات در مورد یک کرم وجود داشت ( مانند جوان کننده ، شاداب کننده ، ضد چین و چروک ، ضد لک ، سفت کننده ، لیفتینگ و…..) نباید در ماهیت غیر واقعی آنها شک نمود.هیچ کرمی تا کنون عرضه نشده است که بتواند طیف وسیعی از مشکلات پوستی را حل کند هر کدام از کرمهای و محصولات پوستی بر اساس نوع خود در موارد محدودی کاربرد دارند.

حال به کاربردهای ذکر شده بر روی جعبه یکی از این کرمها توجه کنید :

کاهش آثار زخم و بخیه ، زائده های پوستی و ناهمواریها ، پاکسازی و افزایش لطافت پوست ، زبری و ضخامت پوست ، لکه های سطحی ، جای جوش، کنترل خارش. سوالی که مطرح میشود اینست که کدام ماده وترکیب است که بتواند هم جای جوش را از بین ببرد هم آثار زخم را هم ضد خارش باشد هم ضد لک ؟

ترکیبات اصلی درج شده بر روی این کرم نیز عبارتند از :

آلانتوئین ، پروپیلن گلیکول ، گلیسیرین ، لاکتیک اسید و ویتامین ای . این ترکیبات را در اکثریت کرمهای مرطوب کننده معمولی ارزان قیمت موجود در بازار میتوان یافت بدون اینکه ادعایی به جز مرطوب کنندگی پوست داشته باشند.درمان اسکار یکی از مشکلترین موارد پزشکی است که حتی با روشهای پیشرفته مختلف دارویی جراحی و لیزر میزان موفقیت در آن نسبی است در حالیکه با مراجعه به جعبه کرم و سایت آن با عکسهایی از درمان اسکار قبل و بعد از استفاده کرم مواجه میشوید که مسلما هیچ نامی جز یه سخره گرفتن مردم نمی توان بر آن گذاشت .

نمونه ای از ادعاهای اثرات درمانی کرم رژودرم

ساده انگاری است اگر باور کنیم با استفاده از یک کرم نتایج فوق بدست میآید.در بعضی موارد ارائه دهندگان یک محصول ،با ادعای انحصاری بودن ترکیبات محصول خود وبه بهانه سکرت بودن ترکیبات خود از ارائه آن خودداری میکنند.در حالیکه از لحاظ قوانین سازمانهای نظارتی مانند سازمان غذا و داروی آمریکا کلیه تولید کنندگان موظف به درج ترکیبات محصولات خود روی بسته بندی آنها هستند.لذا هیچگاه نباید محصولی را مصرف نمود که ترکیبات آن نامشخص است.

شگرد دیگر در تبلیغات استفاده از حیوانات است ،مدتها است محصولاتی مانند روغن مار،صابون خرچنگ،کرم جوجه تیغی؛روغن شتر مرغ و کرم حلزون در بازارها و مراکز غیر معتبر ارائه و با ادعاهای عجیب و غریب به فروش میرسند. اینکه استفاده از مواد بدن این حیوانات در ساخت محصولات پوستی وا قعیت دارد یا خیر و یا اصلا صحیح است یا نه مسئله ایست قابل پیگیری و بحث که در اینجا مجال و قصد پرداحتن به آن نیست.

بلکه آنچه که با قاطعیت میتوان بر آن تاکید کرد اینستکه به هیچ عنوان نمیتوان خواص بیو لوژیک بدن حیوانات را با استفاده از محصولات مشتق از آنان در انسان تقلید نمود. به این معنی که اگر مثلا حلزون دارای خاصیت ترمیم بافتهای آسیب دیده خود است این مسئله موضوعی بسیار پیچیده ومربوط به خواص ژنتیکی و سلولی این حیوانات است . و نمیتوان این خاصیت را با مالیدن مواد مشتق از بدن حلزون روی پوست به دست آورد. اگر اینگونه می بود ، با مالیدن یال شیر و پر طاووس نیز این امکان وجود داشت که قدرت شیر و زیبایی طاووس را کسب نمود.

از دیگر ترفندها استفاده از افراد شناخته شده مانند ورزشکاران و هنرپیشه ها در تبلیغات یک محصول است. در تبلیغات کرم 5040 مشاهده میشود که یک فوتابالیست یا یک هنر پیشه برای تبلیغ یک محصول این شرکت اظهاراتی غیر واقعی را بیان میکند. سواستفاده از شهرت از شیوه های بسیار موثر افزایش فروش محصولات دروغین است.

دکمه بازگشت به بالا