عمومی

15 راه عالی و احمقانه برای هدایت فروش اینستاگرام


اگر در اینستاگرام کار می کنید ، حرفی برای گفتن دارید ، خدمات ارائه می دهید یا محصولاتی برای فروش دارید. بنابراین شما به طور قطع به دنبال راه هایی برای افزایش فروش در اینستاگرام هستید.

اما چگونه می توانید در اینستاگرام فروش بیشتری کسب کنید؟

راه های افزایش درآمد در اینستاگرام چیست؟

چگونه می توان فروش را در اینستاگرام بهبود داد؟

آیا روشهای فروش همان روشهایی برای افزایش پیروان هستند؟

در این مقاله به تمام این سوالات پاسخ خواهیم داد و روش های واقعی و ترفندهای افزایش فروش در اینستاگرام را کاملاً درک خواهیم کرد. با من باش.

15 راه عالی برای افزایش فروش اینستاگرام
1. نشان دهید که واجد شرایط هستید
صلاحیت ها ، سلاح مخفی برای افزایش فروش در اینستاگرام است.

دو فروشگاه ورزشی را با همان محصولات در نظر بگیرید. یک فروشگاه توسط یک فرد معمولی اداره می شود و دیگری توسط یک رهبر ورزش اداره می شود ، از کدام فروشگاه خریداری می کنید؟ البته از فروشگاهی که توسط یک متخصص ورزش اداره می شود ، ممکن است محصولات قاچاقچیان مشابه باشد ، اما خرید تجهیزات ورزشی از یک متخصص ورزش با احساس اطمینان و رضایت بیشتر انجام می شود.

بنابراین در هر زمینه ای که ارائه دهنده خدمات یا محصولاتی باشید ، نشان دهید که شما واجد شرایط بودن و با رقبا متفاوت هستید. به عنوان مثال ، اگر گلها و گلدانهای خود را در اینستاگرام می فروشید ، نشان دهید که سالهاست در این زمینه کار می کنید و آموزش و نکاتی را در اختیار کاربران قرار می دهید که توضیح می دهد که شما در این زمینه متخصص هستید ، اگر در رویدادی هستید که در گل و گیاه تخصص دارد. اگر به اشتراک بگذارید ، مطمئن شوید که کاربران با عکس و فیلم نشان می دهند که شما به عنوان یک متخصص در این رویداد حضور دارید.

همه اینها به تدریج باعث می شود تا برای کاربران مشخص شود که شما یک متخصص در این زمینه هستید و مدارک لازم را کسب می کنید و این باعث می شود آنها به راحتی و به سرعت به شما اعتماد کنند ، این یعنی درآمدزایی از اینستاگرام.

2. نشان دهید که قابل اعتماد هستید
کسی را که می شناسید ، یا کسی که به آن اعتماد ندارید ، از چه کسی خریداری می کنید؟ قطعاً گزینه دوم ، بنابراین اعتماد به نفس را به عنوان دومین راه عالی برای بهبود فروش در اینستاگرام در نظر بگیرید.

علاوه بر واجد شرایط بودن ، باید قابل اعتماد باشید. اعتماد یعنی چه؟ تفاوت بین رقابت چیست؟

شما به طور مؤثر ثابت می کنید که در زمینه خود نیرومند و متخصص هستید. اما آیا شما در درجه اول به مشتری یا سود خود اهمیت می دهید؟ این یعنی اعتماد.

کاربران باید به شما اعتماد کنند و اطمینان حاصل کنند که سود مشاغل اولویت اول شما نیست.

اگر ضمانت برگشت پول دارید ، این کار را انجام دهید و به دیگران نشان دهید که وعده خود را حفظ کرده اید.

تجارت خود را در پشت صحنه نشان دهید و با کاربران صادق باشید.

اگر مشتریان شما راضی هستند ، به پیروان اینستاگرام خود نشان دهید که مشتریان شما از شما راضی هستند.

3- تسهیل در خرید اینستاگرام
هرچه خرید از اینستاگرام راحت تر باشد ، احتمال وقوع آن بیشتر خواهد بود و این یعنی فروش بهتر در اینستاگرام.

وقتی یک خرید دشوار و نامشخص دارید ، چه اتفاقی می افتد؟ برخی از خریدهای خود را بررسی کنید.

به جای مجبور کردن کاربران به اظهار نظر و درخواست قیمت ، توضیح محصول و قیمت آن بسیار آسان است.

او به جای ترغیب کاربران به صحبت مستقیم ، وی بسیار روشن درباره روند خرید و سفارش کالاها صحبت کرد. برای مثال تایپ کنید که می توانید برای خرید و تبلیغ کد محصول با شماره زیر تماس بگیرید. یا در صورت پرداخت آنلاین ، به کاربران بگویید برای ثبت سفارش و وارد کردن کد محصول وارد سیستم شوند.

بنابراین ، اول از همه ، سعی کنید خرید خود را کاملاً توصیف کرده و در مورد محصول و قیمت آن بسیار واضح صحبت کنید.

دوم ، سعی کنید راه های متنوعی برای خرید رونق کسب کنید ، برخی از کاربران هنوز آماده خرید آنلاین نیستند و درخواست خرید شماره کارت را از سایت می کنند.

4- بسیار مسئول باشید
من شخصاً وقتی در یک کامنت سؤال می کنم و می بینم که نظر من ظرف چند دقیقه پاسخ داده می شود ، از آن صفحه راضی هستم.

این احساس که این صفحه یک صفحه فعال است واقعاً مسئولانه است ، افرادی که من می توانم در هر زمان با آنها ارتباط برقرار کنم ، افرادی که واقعاً به دنبال فعالیت حرفه ای در اینستاگرام هستند و من می توانم به کلمات و گفته های آنها اعتماد داشته باشم. من دارم انجام می دهم.

همه این احساسات فقط با پاسخ صحیح و سریع به مخاطب ایجاد می شوند که برای شما بسیار مهم است. بنابراین در مورد پاسخ درست و به موقع فکر کنید ، که بسیار مهم است.

پاسخگویی به مشتریان باعث افزایش اعتماد به نفس و اعتماد به نفس آنها خواهد شد و اعتماد به نفس بیشتر به معنای افزایش فروش در اینستاگرام است.
5- هزینه حمل و نقل معقولی دارد
بررسی ها نشان می دهد که بخشی از سفارشات فقط به دلیل هزینه بالای حمل و نقل در مرحله نهایی قرار ندارند. در واقع مشتری قصد خرید دارد ، اما به دلیل هزینه بالای حمل و نقل ، او نظر خود را تغییر می دهد.

به عنوان مثال ، اگر مخاطب قصد خرید جوراب زیبا و متفاوت با قیمت 29000 تومان در اینستاگرام را داشته باشد ، با دیدن هزینه حمل 12 هزار تومانی احتمالاً دست از این کار بر می دارند.

بنابراین ، اگر محصولات شما آنقدر گران نیستند که مخاطب ممکن است به هزینه حمل و نقل اهمیتی ندهد ، ایده خوبی است که هزینه حمل و نقل را کمی کاهش داده و قیمت محصول را کمی بشکنید.

6- از محصولات به درستی عکس بگیرید
هرکدام از پست های شما حرفی برای گفتن دارند و از آنجایی که ما در اینستاگرام هستیم بیشتر این کلمات توسط شما عکاسی می شوند. نه تنها عکسهای محصول بلکه تمام عکسهای اینستاگرام شما باید با کیفیت و اظهار نظر مرتبط باشند.

بهتر است از زوایای مختلف از محصول خود عکس بگیرید و از چیدمان صحیح استفاده کنید

7. منظم باشید
چه احساسی دارید در مورد یک فروشگاه آزاد که یک روز بسته است ، بسته باشید؟ فروشگاهی که دو روز از صبح تا شب باز می شود و بعضی اوقات برای چند روز بسته می شود؟ من شخصاً به آنها اعتماد ندارم ، احساس می کنم هر لحظه ممکن است برای همیشه استعفا دهند.

بنابراین سعی کنید برای اینستاگرام برنامه ای داشته باشید ، اگر روزانه مطالب را ارسال می کنید ، سعی کنید این روال را حفظ کنید ، اگر هر هفته چند پست ارسال می کنید ، همیشه سعی کنید برای هر هفته برنامه ای تهیه کنید.

به شخصه ، من به دلیل مشکلات چند هفته فعالیت اینستاگرام نداشته ام و باعث سقوط تعدادی از طرفدارانم شده و طرفدارانم مدتی وقت می گیرند تا دوباره به من بپیوندند.
8- شما برنامه ای برای تولید محتوا دارید
در آغاز هر هفته یا ماه ، باید بدانید که این ماه چه محتوایی را منتشر می کنید. چرا این مطالب را ارسال می کنید؟ هدف از انتشار این محتوا چیست؟

به همین دلیل شما باید یک استراتژی و برنامه محتوا داشته باشید تا دقیقاً بدانید که چه پستهایی هستند و برای چه هدفی هر روز منتشر می کنید. به عنوان مثال ، من می دانم که این هفته دو پست تمرینی خواهم داشت ، یک کار در پشت صحنه در کار من و یک داستان قرعه کشی اینستاگرام.

9. اعلام شده عمد
محتوای شما ، صرف نظر از اینکه چقدر عالی است ، باید مؤثر باشد. بنابراین علاوه بر تولید محتوای با کیفیت بالا ، باید یک پیروان هدفمند پیدا کنید.

یک راه عالی برای افزایش دنبال کنندگان واقعی و افزایش فروش در اینستاگرام ، تبلیغات است ، به این معنی که می توانید صفحه و محتوای خود را در صفحات و سایر رسانه های مرتبط تبلیغ کنید. اما نکته ای که باید در نظر داشته باشید انتخاب مکانی برای تبلیغ است. آیا صفحه هدف مخاطبان مناسبی برای تجارت شما دارد؟ آیا مخاطبان این صفحه می توانند برای شما مفید باشند و خریدار شوند؟

بنابراین مطمئن شوید که تبلیغات خود را با دقت مورد هدف قرار دهید تا هزینه‌های خود را روی مخاطب اشتباه هدر ندهید.

10. مشتریان رضایت بخش را به ترازو منتقل کنید
به دست آوردن مشتریهای رضایت بخش کار سختی است ، اما حتی برخی از مشتری های رضایت بخش می توانند به توسعه تجارت شما کمک کنند. علاوه بر جلب رضایت مشتریان بدون اینکه از شما خواسته شود در مورد شغل خود تبلیغ کنید ، می توانید با آنها صحبت کنید ، از آنها بازخورد بخواهید و سپس رضایت خود را به سایر کاربران نشان دهید.

به این کار ، پروفایل اجتماعی نیز می گویند ، بدین معنی که شما را به پیروان خود می فهمید که مورد تأیید دیگران هستید.

11. اطلاعات اولیه را پنهان نکنید
همانطور که قبلاً اشاره کردم ، سعی نکنید اطلاعات اصلی را از مخاطبان خود مخفی کنید و آنها را وادار به اظهار نظر کنید. راحت ترین صفحه برای شما چیست؟ صفحه ای که لیست محصولات یا صفحه ای با توضیحات و قیمت های مناسب برای همه محصولات خود را درج نمی کند.

البته هرچه شما با مخاطب شفاف تر باشید ، مخاطب نسبت به شما و کار شما احساس بهتری می کند.
12. پیروان خود را به یک آهنربا تبدیل کنید
راه دیگر برای افزایش دنبال کنندگان اینستاگرام این است که مخاطب فعال شما را دنبال کننده های جدیدی کند. یک روش اجرای مسابقه است که در آن مخاطبان باید صفحه شما را به تعدادی از دوستان خود ارسال کنند.

مطمئناً شما مانند یک مسابقه کلیشه ای رفتار نخواهید کرد و به سادگی “علامت 5 از دوستان خود را می نویسید و یک جایزه کسب می کنید” را بنویسید ، اما سناریوی جالبی خواهید داشت تا مخاطب بتواند با میل و اشتیاق بیشتر به دوستان و دوستانتان علامت گذاری کند. نگران برچسب زدن آن نباشید.

13. کار خود را در پشت صحنه نشان دهید
در ابتدای مقاله ، در مورد اعتماد صحبت کردم ، هرچه اعتماد به نفس شما بیشتر باشد ، خرید آنها از شما راحت تر است و فروش را نیز افزایش می دهد.

یکی از بهترین راه های ایجاد اعتماد به نفس در اینستاگرام ، نشان دادن مشاغل در پشت صحنه است ، دیدن مخاطب در پشت صحنه در کار شما پیام روشنی برای آنها دارد ، “شما هیچ کاری برای پنهان کردن از مخاطبان خود ندارید” با مخاطبان خود کاملاً شفاف هستید.
14- با مخاطب مانند یک انسان رفتار کنید نه یک ربات
شما ممکن است صفحات حاوی پست های خشک با زیرنویس های تکراری را دیده باشید. به عنوان مثال ، وقتی به 10 نوشته آخر نگاه می کنید ، تعدادی تصویر محصول با یک سری زیرنویس استاتیک را مشاهده می کنید که در زیر آنها نوشته شده است. انتشار این مدل رفتار رباتیک نامیده می شود ، به این معنی که مخاطب احساس می کند که روبات در پشت آن نشسته است و کارهایی مانند طوطی را انجام می دهد.

از طرف دیگر صفحاتی وجود دارد که برای هر یک از محصولات خود مکالمه شخصی و جذاب با مخاطب برقرار می کنند. بنابراین احساس می کنید شخصی در مقابل شما ایستاده و با شما صحبت می کند

15. از بازاریابی مؤثر استفاده کنید
روش دیگر برای جذب پیروان هدفمند و همچنین خریداران استفاده از فناوری بازاریابی تأثیرگذار است که توسط یک شخص نسبتاً شناخته شده توصیه می شود.

اینفلوئنسر بازاریابی یک حوزه جداگانه از تخصص است که می توان در مورد آن صحبت کرد ، و من برای یک فصل در دوره بازاریابی موثر اینستاگرام صحبت کرده ام.

اما به طور کلی لازم است فرد مورد نظر تعداد نسبتاً زیادی از دنبال کنندگان داشته باشد ، تأثیر بسزایی در مخاطبان خود داشته باشد و آن حوزه کار و مخاطب شخص مربوط به شغل شما باشد.

به عنوان مثال ، اگر تجهیزات ورزشی را می فروشید ، ایده خوبی است که جلوه ورزشی را به مخاطبان خود بدهید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: 15 راه عالی و احمقانه برای هدایت فروش اینستاگرام

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا