هوش مصنوعی چهره کودکی سلبریتی ها را ترسیم کرد

هوش مصنوعی بازهم به سراغ یک تصویرسازی حرفه ای جدید رفته و این بار چهره کودکی سلبریتی ها را به نحوی بسیار دلربا ترسیم کرده است.
هوش مصنوعی مولد در چندمدت اخیر بسیار فعال بوده و خروجی های کارش آنقدر جالب بوده که هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. این مدل هوش مصنوعی توانایی خارق العاده ای در تصویرسازی دارد و می تواند هرچیزی را آنطور که دلش بخواهد ترسیم کند. حال در جدیدترین تصویرسازی بوسیله هوش مصنوعی مولد، چهره کودکی سلبریتی ها نظیر ویل اسمیت، جانی دپ و غیره رسم شده است که می توانید در ادامه آنها را ببینید.
بیشتر بخوانید: تماشا کنید: تصاویر هوش مصنوعی از زنان کشورهای مختلف جهان ؛ زن ایرانی از نظر هوش مصنوعی چه شکلی است؟
هوش مصنوعی چهره کودکی سلبریتی ها را ترسیم کرد
همه ستاره ها زندگی حرفه ای خود را از کودکی آغاز نکردند، اما حالا هوش مصنوعی مولد به ما اجازه داده است تا ببینیم اگر این چهره ها از همان کودکی در معرض توجه قرار می گرفتند، چه تصاویری از آن ها به دست می آمد.

چندی پیش تصویری از کودکی ایلان ماسک (تصویر بالا) با هوش مصنوعی تولید و به سرعت در سطح اینترنت دست به دست شد. حالا رسانه دیلی میل سعی کرده است چهره چند فرد سرشناس دیگر را با کمک ابزار هوش مصنوعی Midjourney بازسازی کند.

تصویر اول چهره ای است که توسط هوش مصنوعی از کودکی «اد شیرن»، خواننده 32 ساله بریتانیایی، ساخته شده است. در این تصویر چشمان آبی و موهای سرخ او به درستی حفظ شده اند و ترکیب اجزای صورت نیز تقریباً به همان اندازه معصومانه به نظر می رسد.

تصویر دوم «ووپی گلدبرگ» را نشان می دهد که درست مثل ایلان ماسک در کودکی هم با همان مدل مو ظاهر شده است و حتی عینکی شبیه به عینک فعلی خود در 67 سالگی دارد.

تصویر سوم متعلق به کودکی «جانی دپ» است که همچنان می توان سبک پوشاک خاص و ستاره وار او را در آن دید. دپ کودک البته در این تصویر موی بلندی ندارد و موهای او شبیه حال حاضر این بازیگر سرشناس به نظر نمی رسد.

چهارمین تصویر که توسط Midjourney ساخته شده است، کودکی «جنیفر انیستون»، بازیگر مشهور سریال فرندز را نشان می دهد که با همان چشم های زیبا بازسازی شده است. البته معصومیت خاصی هم در این تصویر دیده می شود که یادآور دوران جوانی این بازیگر هالیوود است.

در تصویر پنجم کودکی «توپاک شکور»، رپر معروف را می بینیم که با مدل موی خاص و گوشواره های خود قابل توجه است. البته این تصویر احتمالاً توپاکی را نشان می دهد که اگر در قرن 21 به دنیا می آمد، چنین شمایلی پیدا می کرد.

تصویر ششم مربوط به کودکی «لیدی گاگا»، بازیگر و خواننده مشهور است که همچنان همان حالت پوکر فیس خود را حفظ کرده. البته چشمان لیدی گاگای کوچک آبی رنگ است، درحالی که این بازیگر 37 ساله در واقعیت چشمان فندقی دارد.

در انتها تصویر کودکی «ویل اسمیت» را می بینیم که بی شباهت به فرزندان خود او و «جیدا پیکنت» نیست.
بیشتر بخوانید:

    تماشا کنید: لباس کردی بر تن چهره های مشهور [+تصاویر]
    تماشا کنید: بازسازی چهره شاعران بزرگ ایرانی توسط هوش مصنوعی [+فیلم و عکس]
    تماشا کنید: بازسازی چهره کوروش کبیر توسط هوش مصنوعی [+عکس]
    تماشا کنید: بازسازی چهره کودکی بازیگران فرندز با هوش مصنوعی [+تصاویر]

نظر شما درباره  ترسیم چهره کودکی سلبریتی ها توسط هوش مصنوعی چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با ای جی مارکت در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.
  

دکمه بازگشت به بالا