عمومی

فیس بوک با اینستاگرام محدودیت های خود را از بین می برد


برخی از مخاطبان VPN فعال سایت شبکه اجتماعی فیس بوک آنها ادعا می کنند که داستان های موجود در شبکه مجازی اینستاگرام به آنها نشان داده می شود.

آنچه اکنون به عنوان مرز بین فیس بوک و اینستاگرام شناخته می شود به زودی از بین خواهد رفت. فیس بوک در حال آزمایش پروژه جدیدی است که Stories ارسال شده در اینستاگرام را نیز در خود دارد. ویژگی مورد بحث ابتدا توسط یک فعال توییتر و سپس مت ناوارا ، یکی از اعضای هیئت مدیره مشاهده شد. سایت شبکه اجتماعی فیس بوک او نیز موافقت کرد. اما وی همچنین تأکید کرد که این در حال حاضر یک مورد آزمایشی است و به روشی بسیار محدود در حال اجراست. سایت شبکه اجتماعی فیس بوک پیش از این به کاربران خود اجازه می داد هر آنچه را که در صفحه بارگذاری کرده اند بارگیری کنند سایت شبکه اجتماعی فیس بوک خودشان را بارگیری کنید ، که به طور کلی متفاوت از این رویداد است. هدف نهایی این است که مخاطبان فعال شبکه مجازی اینستاگرام بتوانند فروشگاه هایی را که در آن پست می کنند به اشتراک بگذارند سایت شبکه اجتماعی فیس بوک همچنین ارسال شده است. برای این اتفاق باید دو حساب با یکدیگر هماهنگ شوند.

?

در این زمینه ، برخی از توصیه های طرف سایت شبکه اجتماعی فیس بوک به آنها هشدار داده شده است که تحقق آنها خالی از لطف نیست. وقتی شخصی داخل است سایت شبکه اجتماعی فیس بوک شما پیرو نیستید و نمی توانید داستان را ببینید. همه رویدادها ، از جمله مکالمات ، در حساب Insta نیز نمایش داده می شوند. برای دیدن هر داستان مشترک در اینستاگرام که در فیس بوک نیز نمایش داده می شود ، نیازی به انتقال برنامه ها نیست. همه اینها در حالی است که فیس بوک به دنبال حذف محدودیت های باقیمانده و شبکه پیش فرض اینستاگرام است. فیس بوک همچنین در حال توسعه یک برنامه ویژه برای ارسال پیام بین دو شبکه است که هدف اصلی آن قرار گرفتن در یک اشلی بزرگتر به نام “خانواده خانواده” است.

مسئول گزارش این خبر توسط این شرکت است سایت شبکه اجتماعی فیس بوک پس از انتشار به روزرسانی جدید ، در گزارشی اعلام کرد:

شرکت ما متعهد می شود که به کلیه تنظیمات حریم خصوصی احترام بگذارد و تحت تأثیر آن قرار نخواهد گرفت.

او اضافه کرد:

شرکت ما در حال آزمایش و آزمایش ویژگی جدیدی است که افراد قادر خواهند بود داستان های VPN اینستاگرام را در صفحه مشاهده کنند سایت شبکه اجتماعی فیس بوک خودتان تماشا کنید و از داستانهایی که آنها می خواهند لذت ببرید بدون اینکه لازم باشد برنامه و برنامه را تغییر دهید. تنها کاری که باید انجام دهید همگام سازی بین دو حساب است. کاربران امکان مشاهده گزینه روشن را دارند سایت شبکه اجتماعی فیس بوک سفارش را لغو کرده و از آن استفاده نکنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: فیس بوک با اینستاگرام محدودیت های خود را از بین می برد

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا