فروش کفش کتانی کمیاب اپل ؛ فقط 50 هزار دلار ناقابل

طی یک حراجی یک جفت کفش کتانی کمیاب اپل با قیمت 50 هزار دلار به فروش گذاشته شده است. این کفش دارای رویه و زیره سفید و لوگوی اپل به شکل رنگین کمانی کلاسیک است.
تاکنون طی گزارش های گوناگونی به حراج برخی محصولات کمیاب اپل اشاره شده بود و حالا هم یک جفت کفش کتانی کمیاب اپل موسوم به Omega Sports با قیمتی برابر با یک خودروی برقی به صورت آنلاین قابل خریداری است.
این کفش کتانی سفارشی اپل که به اواسط دهه 1990 ارتباط دارد؛ درحال حاضر از سوی ساتبیز (Sotheby’s)، از بزرگ ترین حراجی های آثار هنری، جواهر و کلکسیونی در جهان فروخته خواهد شد. این کتانی اپل دارای رویه و زیره سفید بوده و لوگوی امضاشده اپل به شکل رنگین کمانی کلاسیک خود در کناره و زبانه آن قابل مشاهده است.
بیشتر بخوانید: حراج نسخه ای کمیاب از کامپیوتر اپل وان ؛ قیمت احتمالی؟ صدها هزار دلار!
فروش کفش کتانی کمیاب اپل ؛ فقط 50 هزار دلار ناقابل
در وب سایت شرکت حراجی مذکور آمده که از این کفش تنها یک نمونه در اندازه 10.5 موجود بوده که با قیمت 50 هزار دلار به فروش خواهد رسید. همچنین محصول در دسته بندی کفش نو قرار گرفته و لذا تاکنون هرگز در دسترس عموم مردم قرار نداشته است.

در توضیحات محصول ذکر شده است: «این کفش های ورزشی فوق العاده کمیاب که به طور سفارشی برای کارمندان اپل ساخته شده اند، یک بار در اواسط دهه 90 در کنفرانس ملی فروش اهدا شده بودند. بیش از 22 هزار مصرف کننده اپل در سال 1985 لباس و لوازم جانبی های این برند را خریداری کرده اند که تعهد آن بر تمام دسته بندی ها را نشان می دهد.»

شایان ذکر است که در ماه مارس سال 2020، نمونه مشابه دیگری از همین کفش طی یک حراجی فروخته شد. این کفش که دارای برخی آثار کهنگی بود، پس از دریافت 20 پیشنهاد، با قیمت 9687 دلار به فروش رسید. طی گزارش های جدیدتر هم اعلام شده بود که یک آیفون نسل اول آکبند با قیمت رکوردشکن «190 هزار دلار» طی حراجی به فروش رسیده است. به نظر رکوردشکنی های محصولات نوستالژیک اپل ادامه دارد.
بیشتر بخوانید:

    کامپیوتر اپل 1 به قیمت نیم میلیون دلار به حراج گذاشته شد
    اپل بیتس استودیو پرو با قابلیت های حرفه ای معرفی شد

دیدگاه شما در خصوص فروش یک کفش کتانی کمیاب اپل در یک حراجی به مبلغ 50 هزار دلار چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با ای جی مارکت در میان بگذارید.
.
منبع: دیجیاتو
 

دکمه بازگشت به بالا