دانش و فناوری

ساعت هوشمند Galaxy Watch FE در راه است 


سامسونگ در حال آماده شدن برای معرفی موجی جدید از گجت های پوشیدنی در تابستان امسال است. سری گلکسی واچ 7 و حلقه گلکسی رینگ به زودی رونمایی خواهد شد. هم اکنون صفحه پشتیبانی Galaxy Watch FE فعال شده که عرضه این ساعت هوشمند اقتصادی را تایید می کند.

ساعت هوشمند Galaxy Watch FE در راه است 

صفحه پشتیبانی یک ساعت هوشمند با شماره مدل SM-R861 در وب سایت های سامسونگ انگلستان و آمریکای لاتین فعال شده که تأیید می کند مدل جدیدی به ساعت های هوشمند سامسونگ اضافه خواهد شد. در گذشته نیز شاهد حضور این شماره مدل در میان داده های گواهینامه FCC بوده ایم.

در حال حاضر این ساعت هوشمند در وب سایت سامسونگ ایالات متحده نشان داده نمی شود. صفحه پشتیبانی Galaxy Watch FE به جز شماره مدل، سایر مشخصات این محصول را نشان نمی دهد. البته مشاهده این ساعت این احتمال را تقویت می کند که واقعا در سال جاری میلادی شاهد معرفی یک Galaxy Watch مقرون به صرفه خواهیم بود.

صفحه پشتیبانی Galaxy Watch FE

بحث هایی در مورد آنکه این ساعت هوشمند آینده سامسونگ، چه نامی خواهد داشت وجود دارد. برخی ادعا می کنند که این محصول با نام Galaxy Watch FE عرضه خواهد شد. این نامی است که سامسونگ معمولاً برای دستگاه های مقرون به صرفه خود استفاده می کند.

اما برخی دیگر حدس می زنند که این ساعت هوشمند با نام Galaxy Watch 4 (2024) به دست کاربران خواهد رسید. همچنین لازم به ذکر است که شماره مدل های سری گلکسی واچ 4 با R860 خاتمه می یافت، یعنی حداقل سامسونگ این ساعت جدید را بخشی از سری واچ 4 می داند.

برای اکثر مردم، نامگذاری یک محصول جدید به نام یک مدل سه سال پیش، غیرمنطقی به نظر می رسد. اما سامسونگ چندی پیش، کاری مشابه با رونمایی از تبلت Tab S6 Lite (2024) انجام داد. البته همچنان این احتمال وجود دارد که ساعت هوشمند اقتصادی سامسونگ با نام گلکسی واچ اف ای رونمایی شود. احتمالا شماره مدل این محصول تنها نشان می دهد که این دستگاه یک مدل تغییر نام یافته با نرم افزار به روز شده گلکسی واچ 4 است. در هر صورت، باید منتظر بمانیم و تماشا کنیم!

مطابق با گزارش منبع، جزئیات زیادی درباره این ساعت اقتصادی سامسونگ فاش نشده است. اما لیست FCC نشان می دهد که این محصول تنها از اتصال بلوتوث پشتیبانی خواهد کرد. در حالی که سامسونگ هنوز تاریخ برگزاری رویداد Galaxy Unpacked خود را تایید نکرده، اما شایعات متعددی وجود دارد که نشان می دهد رویداد بعدی Galaxy Unpacked در تاریخ 10 جولای برگزار خواهد شد.

ساعت هوشمند ارزان سامسونگ با نام Galaxy Watch FE در راه است

نظر شما درباره عرضه یک ساعت هوشمند از سوی سامسونگ چیست؟

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا