در بروزرسانی جدید واتساپ امکان ارتباط با افراد مشهور فراهم شد

واتساپ به تازگی قابلیت جدیدی به کانال های خود اضافه کرده با این ویژگی کاربران می توانند با افراد مشهور ارتباط برقرار کنند.
واتساپ اخیراً ویژگی جدیدی به  کانال های خود اضافه کرده است که باعث می شود برندها، افراد مشهور و چهره های عمومی با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند. Channels یا کانال  که در اواخر سال 2023 راه اندازی شد، به این کاربران اجازه می دهد مستقیماً برای دنبال کنندگان خود پیام ارسال کنند.
بیشتر بخوانید: نقض حق اختراع به ضرر اپل تمام شد؛ ورود اپل واچ ممنوع!
مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، اعلام کرد که واتس اپ چهار ویژگی جدید و هیجان انگیز را به کانال ها اضافه کرده است. از این پس مدیران کانال ها می توانند پیام های صوتی ارسال کنند. این ویژگی در به روزرسانی های سریع، اشتراک گذاری تکه های پشت صحنه یا فقط چت کردن با دنبال کنندگان کاربرد دارد.
در مرحله بعد، به Channels قابلیت نظرسنجی افزوده شده است. اگر از نظرسنجی ها در گروه های WhatsApp استفاده کرده باشید، می دانید که چقدر مفید هستند. مدیران از این پس می توانند نظرات خود را در مورد موضوعات مختلف، مانند معرفی محصولات جدید یا محتوایی مورد نظر خود ، از فالوورها بپرسند.
تغییر بزرگ دیگر این است که کانال ها اکنون می توانند چندین ادمین داشته باشند. این به ویژه برای سازمان ها یا برندهای بزرگی که باید کانال خود را فعال نگه دارند و به پیام ها سریع پاسخ دهند بسیار مفید است.
در نهایت، دنبال کنندگان می توانند به روز رسانی های جالب از کانال ها را در وضعیت WhatsApp خود به اشتراک بگذارند. این بدان معناست که افراد بیشتری ممکن است این به روزرسانی ها را ببینند و به کانال ها کمک می کند مخاطبان خود را افزایش دهند.
گرچه زمان مشخصی برای به روز رسانی اعلام نشده اما قابلیت های جدید واتساپ از مرحله آزمایش گذر کرده اند بنابراین به زودی در دسترس همه قرار خواهند گرفت. به نظر می رسد که این ویژگی های جدید کانال های واتس اپ را برای مدیران و دنبال کنندگان جذاب تر و تعاملی تر می کنند.
واتس اپ با توانایی ارسال پیام های صوتی، ایجاد نظرسنجی، داشتن چندین ادمین، و امکان اشتراک گذاری به روزرسانی ها به دنبال کنندگان، گام های بزرگی برای بهبود نحوه اتصال افراد و اشتراک گذاری محتوا در پلتفرم خود برداشته است.
بیشتر بخوانید:

    بهترین گوشی های نوکیا 2024 ؛ راهنمای خرید گوشی نوکیا در بازار ایران
    بهترین گوشی های اوپو 2024 ؛ راهنمای خرید گوشی اوپو در بازار ایران
    بهترین گوشی های آنر 2024 ؛ راهنمای خرید گوشی آنر در بازار ایران
    بهترین گوشی های وان پلاس 2024 ؛ راهنمای خرید گوشی وان پلاس در بازار ایران
    بهترین گوشی های سامسونگ 2024 [+ معرفی گوشی های مورد انتظار]

نظر شما درباره ی ارتباط با افراد مشهور قابلیت جدید واتساپ چیست؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ای جی مارکت به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.
 

دکمه بازگشت به بالا