بهترین رمزارزها برای سرمایه گذاری در سال 2023 کدامند؟

هوش مصنوعی گوگل Bard اخیراً بهترین رمزارزها برای سرمایه گذاری در سال 2023 را انتخاب کرده است. کدام ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بهتر از بقیه است؟
بهترین رمزارزها برای سرمایه گذاری در سال 2023 از نظر مدل هوش مصنوعی گوگل بارد انتخاب شدند. چت بات گوگل بارد که پس از چت بات هوش مصنوعی ChatGPT برای رقابت با آن عرضه شد، دارای قابلیتی به نام پیش بینی آینده است که البته نمی توان 100 درصد به آن اعتماد کرد. اخیراً این مدل هوش مصنوعی، 10 رمزارز برتر بازار را انتخاب کرده و اعلام کرده که این رمزارزها گزینه های مناسبی برای سرمایه گذاری در سال 2023 هستند. البته تاکید می کنیم که پیشنهادات این ابزار الزاما قابل اعتماد نیستند.
بیشتر بخوانید: کمک های مالی رمزارزی به اوکراین در نبرد با روسیه از 200 میلیون دلار فراتر رفت!
بهترین رمزارزها برای سرمایه گذاری در سال 2023 کدامند؟
در تاریخ 10 آگوست، تیم Finbold تصمیم گرفت از تجربیات گوگل بارد استفاده کند تا بتواند 10 انتخاب برتر در حوزه ارزهای دیجیتال را که احتمالاً عملکرد بهتری تا پایان سال 2023 خواهند داشت، شناسایی نماید.

این انتخاب ها شامل بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، کاردانو (ADA)، سولانا (SOL)، پالیگان (MATIC) و سندباکس (SAND) می شوند. علاوه بر این، این ابزار هوش مصنوعی، چین لینک (LINK)، یونی سواپ (UNI)، بایننس کوین (BNB) و اولانچ (AVAX) را نیز برای سرمایه گذاری در سال 2023 توصیه می کند.
برای تهیه این لیست، بارد به دنبال پروژه های رمزارزی بود که دارای فناوری پایه ای قوی بوده و در وضعیت مناسبی برای حل مشکلات دنیای واقعی قرار دارد.
بعد از معرفی ارزهای مورد علاقه این هوش مصنوعی، اعلام شد که دلایل بارد برای انتخاب این سبد رمزارزی، تیم توسعه دهنده و کارآفرینان قوی که به پروژه متعهد هستند و همچنین، توجه و پذیرش مردم نسبت به پروژه، بوده است.
سرانجام، هوش مصنوعی گوگل به دنبال ارزهای دیجیتالی بود که دارای ارزش بازار نسبتاً کمتری هستند، به این معنی که پتانسیل رشد قابل توجهی را از لحاظ ارزش بازار در آینده خواهند داشت.
بیشتر بخوانید:

    افزایش چشمگیر استفاده از ارز دیجیتال توسط داعش ؛ افراطی ها کدام رمزارز را بیشتر دوست دارند؟
    جهش 1000 درصدی رمزارز X بعد از تغییر لوگوی توییتر!
    رمزارز شبکه اجتماعی X یک دروغ بزرگ است، فریب نخورید!

نظر شما درباره بهترین رمزارزها برای سرمایه گذاری در سال 2023 از نظر گوگل بارد چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با ای جی مارکت در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.
.
منبع: رمزارز نیوز
  

دکمه بازگشت به بالا