افکت های زیبایی به تماس های تصویری گوگل میت افزوده شد

تماس های تصویری گوگل میت مزین به افکت های زیبایی شده است که استفاده از این سرویس تماس تصویری را کاربردی تر و سرگرم کننده تر از همیشه می کند.
درخواست های مکرر کاربران در نهایت باعث شد تا تماس های تصویری گوگل میت به افکت های زیبایی مجهز شود و کاربران در هنگام برقراری تماس بتوانند از آنها استفاده کنند و لحظاتی را سرگرم باشند. البته ویژگی مورد بحث هنوز منتشر نشده و طبق اعلام گوگل، این افکت ها از ماه آینده در دسترس برخی از کاربران نسخه پریمیوم قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب در ادامه
بیشتر بخوانید:

  گوگل پلی پروتکت حالا برنامه ها را پیش از نصب هم اسکن می کند
  ضبط تماس در آیفون بدون برنامه [+معرفی بهترین اپلیکیشن های ضبط مکالمه]
  گوگل فید دیسکاور را به صفحه اصلی موتور جستجوی خود می آورد
  قابلیت اصلاح خودکار URL به نسخه اندروید و iOS کروم افزوده می شود

تماس های تصویری گوگل میت به افکت های جذاب مجهز می  شوند
همانطور که غول موتور جستجو در پست جدید Google Workspace توضیح می دهد، قابلیت زیباسازی چهره در حال حاضر برای کاربران منتخب در نسخه موبایل گوگل میت ارائه شده است و از 28 اکتبر (6 آبان) در دسترس حساب های باقی مانده قرار خواهد گرفت. گوگل همچنین قصد دارد «تا پایان سال 2023» این قابلیت را به نسخه وب Google Meet نیز اضافه کند.
ظاهراً دو حالت با این ویژگی ارائه می شوند که سطوح مختلفی از جمله صاف کردن رنگ چهره، روشن کردن زیر چشم و سفید کردن دندان ها را شامل می شود. حالت اول با نام Subtle همانطور که از نامش پیداست، تنظیمات آرایشی بسیار سبکی را شامل می شود و حالت Smoothing تغییر زیادی به چهره شما می دهد. گوگل توضیح می دهد که هر دو حالت باعث می شود تا ظاهر کاربران در طول تماس های ویدیویی خود اصلاح شده و زیباتر به نظر برسد.
این قابلیت در ابتدا به صورت پیش فرض خاموش خواهد بود (تصویر زیر) و باید از تنظیمات گوگل میت خود آن را فعال کنید. همچنین فقط کاربران دارای حساب های پریمیوم گوگل به آن دسترسی خواهند داشت، مانند حساب های تحصیلی (Education Plus) و کسب و کارها (Business Standard). بنابراین برای کاربران دارای حساب شخصی Google در دسترس نیست.

در حال حاضر برنامه های مرتبط با ویدیو مانند تیک تاک و اینستاگرام فیلترهایی را برای زیباسازی چهره کاربران ارائه می کنند. همچنین برنامه های تماس ویدیویی رقیب مانند زوم (Zoom) و مایکروسافت تیمز (Microsoft Teams) نیز ویژگی های بسیار زیادی را به عنوان «زیبایی» به کاربران خود ارائه می کنند که پوست کاربر را تار می کند یا برخی افکت های مجازی را اعمال می کند.
با این وجود، این گزارش می تواند برای کاربرانی که از سرویس گوگل استفاده می کنند یا حتی افرادی که به هردلیلی دوست ندارند دوربین خود را روشن کنند، خبر خوبی باشد. اخیرا پشتیبانی از کیفیت 1080p نیز به گوگل میت اضافه شده بود.
ظاهراً این ویژگی در دسترس کاربران بسیار کمی قرار گرفته باشد، زیرا در حالی که گوگل آن را به طور رسمی معرفی کرده است اما هیچ یک از نشریات معتبر تاکنون در گزارش های خود تصویری منتشر نکرده اند.
بیشتر بخوانید:

  شعبه روسی گوگل ورشکست شد!
  ساخت تصویر با هوش مصنوعی گوگل بالاخره ممکن شد!

نظر شما درباره افزوده شدن افکت های جذاب به تماس های تصویری گوگل میت چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با ای جی مارکت در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.
.
منبع: دیجیاتو
  

دکمه بازگشت به بالا