بازاریابی

Your List of DoFollow Article Directories for Your Wedding Photography Blog!

بازاریابی مقاله یک استراتژی ضروری برای استفاده در هنگام انجام یک کمپین سئو برای وبلاگ عکاسی عروسی و کلمات کلیدی است که روی آنها کار می کنید. هنگام ایجاد بک لینک به وب سایت خود، گوگل وب سایت یا وبلاگ شما را بر اساس کیفیت بک لینک های Dofollow که به وب سایت شما اشاره می کند رتبه بندی می کند.

یکی از عناصر ضروری استراتژی سئوی شما این است که مقاله نویسی را پیاده سازی کنید و آنها را به فهرست هایی ارسال کنید که دارای ویژگی های تگ منبع Dofollow هستند.

نوشتن موضوعات مرتبط راهی عالی برای هدایت ترافیک رایگان به وبلاگ عکاسی عروسی شما از طریق موضوعات موضوعی مرتبط است. دایرکتوری همچنین به شما امکان می دهد یک بخش بیوگرافی در مورد نویسنده در مقاله قرار دهید که به شما امکان می دهد به سایت خود پیوند دهید و پیوندهای عمیق تری را در وبلاگ خود ایجاد کنید.

گوگل و موتورهای جستجو سایت هایی را دوست دارند که پیوندهای عمیق تری در وبلاگ دارند. هنگامی که یک پیوند عمیق را مرور می کنید، مطمئن شوید که آن را به صفحات دیگر مرتبط با وبلاگ خود پست یا پیوند داده اید. این کار باعث می‌شود که وقتی کاربران پست‌های شما را می‌خوانند و می‌خواهند به نمایه شما پاسخ دهند، تجربه کاربر را ساده‌تر می‌کند.

اجرای کمپین های بازاریابی کلمات کلیدی یک عنصر مهم از استراتژی سئو شما است. مطمئن شوید که قوانین دایرکتوری را به دقت بخوانید تا متوجه شوید که چه تعداد لینک مجاز است و حداقل تعداد کلمات ممکن است. مطمئن شوید که مقالات خود را در مهم ترین دسته بندی های موضوعی قرار می دهید.

برای اینکه کمپین سئوی خود را آسان تر کنید، چند فهرست Dofollow با شماره صفحه برای استفاده و مهارت های خود دارید.

دایرکتوری ها را دنبال کنید

پیج رنک 6

– EzineArticles

– GoArticles

– رشد خود

– متن iSnare

پیج رنک 5

– متن داشبورد

– شهر متن

– مرجع سایت

– بررسی صنعت میزبان وب

– مقاله

پیج رنک 4

– متن آسان

– کارخانه متن

– مقالات

– انفجار مقاله

پیج رنک 3

– مقاله غنی

– نویسنده مقاله

– ایده های فروش

– مجموعه مقالات

– حرف زدن

– همه بهترین مقالات

پیج رنک 2 و پایین تر

– طراحی سایت

– مقاله رمپ

– شگفت انگیزها

– مقالات الکترونیکی

– حوزه مقاله

– متن متن

– مقالات برای همه

– شرکت مقاله

– مقالات من رایگان است

– منابع

برای مقاله خود درخواست دهید، پیشنهاد را به طور منظم دنبال کنید تا برای آن بک لینک بسازید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا