بازاریابی

Why Is Local SEO Helpful for the Small Businesses?

شبکه جهانی وب برای همه فرصت هایی دارد. این به مردم این فرصت را داد تا با کسی که دانگل دارد اما در شهری دور زندگی می کند و همچنین با کسی که در مکانی زیبا در یک کشور معروف زندگی می کند ارتباط برقرار کنند. این توانایی منحصر به فرد برای اتصال به جهان گسترده تر، شرکت های برتر را تشویق کرده است تا با محدودیت های بین المللی و جغرافیایی در سراسر جهان روبرو شوند. با وجود این پتانسیل گسترده، برخی از شرکت ها هستند که دارای شرکت های محدود هستند. این سازمان ها بازار خصوصی و تولیدکنندگان محلی و همچنین خرده فروشان را هدف قرار می دهند. آن‌ها نمی‌خواهند به رسمیت شناخته شوند، زیرا جنگ بین‌المللی دشوار بازار، به گفته آن‌ها، ایده‌ای غیرقابل قبول است. آنها می خواهند بر ارائه خدمات محلی که برای یک بازار کوچک اما تعریف شده طراحی شده اند تمرکز کنند. در چنین مواردی، یک رویکرد سئوی محلی ضروری است.

در بحث بعدی به جنبه های مثبت بهینه سازی موتور جستجوی محلی خواهیم پرداخت.

مزایای سئوی محلی

کسب‌وکارهای کوچک می‌توانند به راحتی از یک شرکت معتبر، اختصاصی و موفق محلی بهینه‌سازی موتور جستجو کمک کنند، زیرا این شرکت‌ها دانش خوبی از تکنیک‌های تحقیقاتی در حوزه خاص خود و فهرست‌بندی‌های سایت دارند که امکان تمرکز بر روی یک مخاطب خاص را فراهم می‌کند. این آژانس های بازاریابی کلمات کلیدی مرتبط را هدف قرار می دهند که ترافیک غیر ضروری را به همراه نخواهد داشت.

بهینه سازی موتورهای جستجوی محلی (SEO) محافظ کسب و کارهای کوچک است. اگر عاقلانه انجام شود، کسب و کارهای محلی می توانند منابع خود را با بازار آنلاین در حال تغییر تطبیق دهند و فرصت هایی برای افزایش درآمد خود به دست آورند. بیایید نگاهی دقیق تر به مزایای سئوی محلی داشته باشیم که در زیر ذکر شده است:

• این یک گزینه نیست اما سئوی محلی یک استراتژی بازاریابی حیاتی است که بدون آن شرکت دوام نخواهد آورد. این یک رویکرد کاملاً تعریف شده است که اجازه می دهد تا تمرکز واضحی بر منطقه کاری محلی داشته باشید و رتبه بندی و فروش را برای یک شرکت فراهم می کند.

• در حالی که اکثر مردم از گوگل برای جستجوی آنچه که نیاز دارند استفاده می کنند، برخی هستند که در فهرست های دیگر قرار می گیرند. سئوی محلی بهبود رتبه بندی جستجو در این لیست ها را تضمین می کند.

• این کمپین ها به جای دستیابی به مخاطبان زیادی، به شرکت ها اجازه می دهند از پلتفرم های رسانه های اجتماعی برای ارتباط با گروه های محلی استفاده کنند. این نوید ترافیک و نرخ تبدیل بیشتر را می دهد.

• این رویکرد کارآمد به شرکت ها اجازه می دهد تا با بینندگان در پلتفرم های خاص ارتباط برقرار کنند. استفاده از کلمات کلیدی و محتوای محلی به کارآفرینان این امکان را می دهد که بهترین ارتباط ممکن را با مشتریان خود داشته باشند.

با توجه به مزایای ذکر شده در بالا، واضح است که سئوی محلی یک عنصر ضروری است که بدون آن یک تجارت در دنیای دیجیتال شکست خواهد خورد. بنابراین، کسب‌وکارهای کوچک باید از شرکت‌های تحقیقاتی بازاریابی محلی کمک بگیرند زیرا آنها استراتژی‌های مرتبط با بهره‌برداری از مخاطبان را ارائه می‌دهند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا