بازاریابی

What Makes a Good Interviewer?

من فکر می کنم مهمترین چیز این است که خوب تحقیق کنید و خوب گوش کنید. شما در حال مصاحبه با یک مرد بزرگ هستید، و این تمایل را خواهید داشت که بگویید: “آره، تد، در زمانی که من کپی می کردم ….” شما می خواهید دو سنت دریافت کنید زیرا شما مصاحبه کننده هستید.

ممکن است خود را مهمتر از آنچه هستید تصور کنید. شما یک مرد واقعی هستید که سؤال می کنید. بنابراین، خوب گوش کنید، کوتاه نشوید و در گوش دادن و حفاری عمیق خوب باشید. به قلاب ها گوش دهید، بدانید چگونه سؤالاتی بپرسید که ممکن است دیگران نپرسند، می تواند باعث شود متخصص در تغییرات شما احساس راحتی، حرفه ای و محتاطانه کند.

اگر کسی را دارید که برای یک محصول نامه فروش دارد، به نقطه او بروید و هرچه گلوله می خواهد، آن را به یک سؤال تبدیل کنید.

آنها برای گوش دادن به کارشناسان شما وجود دارند. این مربوط به شما نیست. این مربوط به تخصص شماست. آنها به اطلاعات متخصصان نیاز دارند. اگر همیشه در حال صحبت هستید، مثل این است که – در یک مهمانی هستید و سه نفر در حال صحبت هستند و چرخ سوم وارد مکالمه شما می شود. این آزاردهنده است.

مردم آن را خواهند کشت. دکمه پخش را نگه دارید. آنها هدفون را خواهند گذاشت. آنها در جای دیگری فشار خواهند آورد. تو یه ثانیه رفتی بنابراین، شما باید هر کاری که می توانید انجام دهید تا این تجربه شنیداری صوتی را تا حد امکان روان کنید و دلیلی برای رد کردن آن ندهید.

شما هرگز یک نامه فروش به مشتری نخواهید نوشت و برنامه سخت گیرانه خود را در اینترنت قرار نمی دهید و می گویید “اینجا هستی”.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا